Jump to content
Dogomania

.,


019249358

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do opisania czynu tej osoby brak słów, ale komentarze (niestety) wielu osób również są przerażające, np."dajcie spokój, to tylko pies", "jednego obsrywacza parków mniej", itp.
U nas w Elblągu też ostatnio miał miejsce taki przypadek, że mężczyzna pod wpływem alkoholu utopił swojego psa w wiadrze, a doniosła na niego żona ;(

Link to comment
Share on other sites

Kurde, ludzie czy Wy widzicie to co ja?
komentarz pod tekstem:
[url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/news/kto-zamordowal-psa/komentarze,1068130,1,14580659,3[/url],

brak mi słów.. ludzi trzeba tępić.
ja pierdy.kę..

suk**kot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pimpek- Ludzie czesto uwazaja, ze pies to [SIZE="5"]TYLKO[/SIZE] pies, a to jest b[SIZE="6"]AZ[/SIZE] pies...
Niektzorzy ludzie powinni trafic do psychiatryka, tylko, ze gdyby tak zrobiono to nie starczylo by miejsca.. :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote]miłośc do zwierząt zależy od tego co się z domu wyniosło...[/quote]

Niekoniecznie... U mnie w domu nikt jakoś szczególnie nie lubił zwierząt, ale ja uwielbiam wszystkie... Mimo wszystko większość ludzi ma nierówno ... >.>"

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='WildH']Niekoniecznie... U mnie w domu nikt jakoś szczególnie nie lubił zwierząt, ale ja uwielbiam wszystkie... Mimo wszystko większość ludzi ma nierówno ... >.>"[/quote]

W dużej mierze wychowanie ma tu znaczenie ale masz rację, że niekoniecznie. Niektórzy ludzie są zwyczajnie źli i dobrzy rodzice od dziecka miewają problemy z takim dzieckiem. Nie do końca wierzę w słynne powiedzenie, że nie ma złych dzieci, a są tylko źli dorośli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...