Jump to content
Dogomania

.,


019249358

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JAK TAK MOZNA???!?!?!??!?!?!?!?!
SKORO KTOS NIECHCIAL TEGO PSA MOGL PRZECIESZ ODDAC GO KOMUS INNEMU ALBO NP. DO SCHRONU (bo juz chyab lepszy schron niz te meki ktore on przechodzil) A TEGO KOGOS TO TEZ BYM PRZYWIAZALA DO WIELKIEGO KAMIENIA I WRZUCILA DO WODY!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Jestem przekonana, że ktoś kto to zrobił, tak samo byłby w stanie potraktować człowieka. Nie wierzę, że można kochać ludzi nienawidząc jednocześnie zwierząt. Z tego właśnie powodu za coś takiego powinna być identyczna kara jak za morderstwo. Bo to jest morderstwo. Ktoś kto pisze "to tylko pies" jest dla mnie bardzo podejrzany... ja się boję takich ludzi, którzy mówią, że nie znoszą zwierząt, jestem pewna, że oni nienawidzą ludzi. Takich "ludzi" trzeba unikać jak ognia. Co do sk**wysyństwa to powtarzam: wszyscy jesteśmy za nie odpowiedzialni więc wszyscy powinniśmy je tępić. Czy nasze reakcje i komentarze podobnych czynów są brutalne i pełne agresji? Oczywiście, że tak! Sk**wysyństwo trzeba tępić! Nie ma litości dla sk**wysynów!

Link to comment
Share on other sites

Cytat:[B] O co tyle krzyku, będzie o jednego mniej
obsrywacza ulic i parków. Rzeczywiście ktoś
postąpił nie fer bo mógł go utłuc i zjeść albo
pochować pod śliwką to miałaby ładniejsze owoce.[/B]
Prosze was:angryy::angryy::angryy: Trzymajcie mnie..
Kto to napisal, jakis debil... Normalnie debil... [B]bo mógł go utłuc i zjeść albo
pochować pod śliwką to miałaby ładniejsze owoce.[/B]
Ja nie moge... :angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma okreslenia na takich co to uczynili, bo ludzmi to napewno ich nazwac nie mozna. Ilekroc ogladam te straszne i okropne rzeczy jakie czlowiek dopuscil sie z cala swiadomoscia wzgledem zwierzaka, cisnie mi sie tylko jedno na usta, oby ten czlowiek nigdy w zyciu nie zazanal szczescia, zas zeby zlo go nie opuszczalo.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='dadiii']no wiecie wszystko jest mozliwe
ale moze ten ktos poprostu "nie lubi" zwierzat albo ten akurat pies mu cos zrobil ??? tzn. niewiem moze kogos pogryzl i go "ponioslo" ??
i zrobil to pod wplywem inpulsu[/quote]

Zrobiłabyć coś takiego gdyby Cię poniosło? Pewnie nie. Nawet gdyby mój pies okazał się być beznadziejnie i nieuleczalnie chorym agresorem atakującym ludzi to zwyczajnie bym go uśpiła.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='dadiii']no tez prawda :/ :/
glupio troche palnelam :/[/quote]

Oj tam, wcale nie głupio. Człowiek stara się zrozumieć co kieruje taką osobą, stara się postawić na jej miejscu, to normalne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...