Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

mam jeszcze jedną dobrą nowinę;)-wczoraj dostałam info że został adopctowany [B]Mundek-[/B]zamieszkał w bloku ze starszym państwem,w planach sterylizacja oraz diagnoza guzka na kręgosłupie(niewiadomego pochodzenia).adopcja na papiery.[U]to optymalne warunki dla ponad 10 letniego psa ze zniszczonymi stawami i tendencjami do ucieczek(spacerki na smyczy:eviltong:)[/U]
nie przeprowadzałam wizyty więc mam skąpe informacje.
jak zdobędę więcej-lub odwiedzę Mundka-będzie więcej....c.d.n

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']mam jeszcze jedną dobrą nowinę;)-wczoraj dostałam info że został adopctowany [B]Mundek-[/B]zamieszkał w bloku ze starszym państwem,w planach sterylizacja oraz diagnoza guzka na kręgosłupie(niewiadomego pochodzenia).adopcja na papiery.[U]to optymalne warunki dla ponad 10 letniego psa ze zniszczonymi stawami i tendencjami do ucieczek(spacerki na smyczy:eviltong:)[/U]
nie przeprowadzałam wizyty więc mam skąpe informacje.
jak zdobędę więcej-lub odwiedzę Mundka-będzie więcej....c.d.n[/quote]

To jest super wiadomosc, tym bardziej że dla starszego psa znaleść dom jest bardzo ciezko!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B]Przepraszam za offa:oops:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][COLOR=green]Zapraszam na bazarek różności , który założyłam dla kieleckich psiaków[/COLOR] [/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-u-betela-bazarek-na-rzecz-psiakow-z-kielc-122883/#post11078120"][COLOR=#000000]Różności u betela - bazarek na rzecz psiaków z Kielc[/COLOR][/URL]
[B]Banerek także w moim podpisie. Zajrzyjcie , bo warto : wyposażenie do konnej jazdy, biżuteria, książki , filmy , itp, wszystko po bardzo rozsądnych cenach i na zbożny cel:lol:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Potter']O, to super :multi:. Ale jeśli Mundek nie zamienił się nagle w panią Mundkową, to czeka go raczej kastracja ;).[/quote]
ups;)w każdym razie ludzie musieli być z "doświadczeniem"-skoro wykąpali Munia:evil_lol:mi nie dał nawet wyczesać kudłów,pokazując uzębienie...państwo mieli psa który odszedł niedawno
mimo wszystko mam lekki niedosyt i dowiem się więcej...

Link to comment
Share on other sites

Tofisior już od piątku w swoim nowym domku :) Państwo super - na widok Tofika się rozpłynęli :loveu: Dopiero wróciłam z Opola i czekam na wieści z nowego domku. Wieści z wczoraj rana były takie, że Tofiś boi się chodzić po panelach - stanął jak wryty i piszczał biedaczek :placz:

Link to comment
Share on other sites

Uffffff, mam nowe wieści z domku, bo wczorajsze panele mnie zasmuciły, ale przed chwilą :
[I]"Tofik śmigał już dziś poi całym mieszkaniu, jakby zapomniał, że wczoraj bał się paneli, jest grzeczniutki, siedzi właśnie ze mna na kanapie i ogląda TV"[/I]

Zdjęcie z piątku jak zajechał - małe, bo z komórki:

[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1/dsc00049iu6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

o jakie śliczne!!!!!:loveu:
a jakby na tym posłaniu leżeć to powiedz nowo-domkowym,żeby położyli posłanie w jakimś miejscu osłoniętym. Po tej ścianie domyślam się gdzie leży.
No chyba,że Tofikowi ruch nie przeszkadza ;)
a nie będą chcieli założyć mu wątku?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Eliska czy wizytówki stowarzyszenia to Twoja robota?
Bo dziś miłam możliwość obejrzeć jedną z nich.
Bardzo ładne i czytelne.[/quote]

Właśnie - wizytówki. Jeśli ktoś miałby czas i chęć rozkolportować nasze wizytówki wśród znajomych (chodzi o 1%), to mam ich jeszcze 1000 sztuk i mogę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...