Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Celina12']Chyba musi Rutinoscorbin zażyć-coś niewyraźnie wygląda...:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Niestety Rutinoscorbin jest w użyciu przez fotografa :-(, na szczęście mała czuje się dobrze :p
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
Asia przyjeżdżaj do Ostródy na spacer z Sajdunią:multi: albo mów gdzie będziecie na wystawie ?? może 19 kwiecień - Grudziądz?? tak przyjedziesz z małą żeby się oswoiła z wystawą etc ;) do Grudziądza macie tylko 100 km:eviltong:[/B][/COLOR][/quote]
W Ostródzie byliśmy na kawie w drodze do i z Sajdunią :eviltong:
Grudziądz to trochę za wcześnie, pewnie w tym roku wpadniemy oswajać się z wystawami do Gdyni i Sopotu - serdecznie zapraszamy :multi:
[quote name='Kincia']O jeja jaki slodki maly basek:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Witanko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dosyć spania, CZAS NA ZABAWĘ
[/CENTER]

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7117/z1kw8.jpg[/IMG]


[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1354/z5yo2.jpg[/IMG]

O coś się Pani majta na nodze ...
[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2351/z4bp9.jpg[/IMG]

no to w zęby i chodu








[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/11/z3bf2.jpg[/IMG]

No, może jeszcze się trochę prześpię
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4263/sp3nq1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']

W Ostródzie byliśmy na kawie w drodze do i z Sajdunią :eviltong:
Grudziądz to trochę za wcześnie, pewnie w tym roku wpadniemy oswajać się z wystawami do Gdyni i Sopotu - serdecznie zapraszamy :multi:

[/quote]

[COLOR=Navy][B]pewnie w mc donaldzie... o ty nic nie powiedziałaś, no wiesz co?:mad::mad: lać tylko i nic więcej:mad:

Grudziądz nie jest wcale za wcześnie. Wiem co mówię, im wcześniej zaczniesz oswajanie z wystawą tym lepiej, a gdzie jeszcze do Sopotu do sierpnia:eviltong: posłuchaj mądrych rad:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moja Frania miała niecałe 3 miesiące jak poszła na wystawę w Ogrodzieńcu (wtedy była klubówka Briardów i Bauceronów) i się oswajała z głośnikami :)
Potem był Chorzów a raczej Świętochłowice, ale wtedy przespała pół wystawy u Asiaczka pod samochodem, kto był, ten widział :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witamy :)

[URL]http://img122.imageshack.us/img122/8082/x1kc2.jpg[/URL] tu Gryzelda ;) słodko wyszła :loveu::loveu:[/quote]
Witamy, bardzo lubię jak ona się przeciąga, robi przy tym niesamowite miny, tylko aparat rzadko jest pod ręką ;)
[quote name='panienkabubu']Czyli debiut wystawowy już blisko? :loveu:
Wprawdzie mała dopiero "zaczęła chodzić" :cool3: ale już widzę w niej medalistkę :loveu:[/quote]
Twu, twu, aby nie zapeszyć ;)
No nie tak blisko, prawie pół roku:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Moja Frania miała niecałe 3 miesiące jak poszła na wystawę w Ogrodzieńcu (wtedy była klubówka Briardów i Bauceronów) i się oswajała z głośnikami :)
[/quote]
[COLOR=Navy][B]
no potwierdzają się moje słowa ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie chcieli nas wpuścić, bo nie miałyśmy ostatniego szczepienia i wścieklizny, ale urok zrobił swoje i już :loveu:
Bałam się chorób itp, lało niemiłosiernie, ale udało się ominąć choróbska i potem na debiucie Franka wybiegała BISa, więc coś w tym musi być :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]pewnie w mc donaldzie...[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]o ty nic nie powiedziałaś, no wiesz co?:mad::mad: lać tylko i nic więcej[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:mad:[/B][/COLOR][/quote]
Z kijem? do kobiety? - o ty hultaju :diabloti:
Na stacji benzynowej :evil_lol:
[quote name='Matusz']
[COLOR=Navy][B] Grudziądz nie jest wcale za wcześnie. Wiem co mówię, im wcześniej zaczniesz oswajanie z wystawą tym lepiej, a gdzie jeszcze do Sopotu do sierpnia:eviltong: posłuchaj mądrych rad:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote]
Pożyjemy, zobaczymy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Z kijem? do kobiety? - o ty hultaju :diabloti:
Na stacji benzynowej :evil_lol:

Pożyjemy, zobaczymy :eviltong:[/quote]

[COLOR=Navy][B]której stacji ?:diabloti:[/B][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]pożyjecie na pewno :p i przyjedziecie do Grudziądza:p[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]której stacji ?:diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
:???: ja tam tylko pasażerem byłam :roll:
[quote name='Izabela124.']Witanko
Przejzalam cala galerie, sliczny piosr
Pozdrawiam i zapraszam do siebie[/quote]
Hej :multi:, na pewno wpadniemy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Więc specjalnie dla Ciebie:lol:
[url]http://img118.imageshack.us/img118/7435/z11bm1.jpg[/url]
znowu komp mi muli :angryy:, idę robić kolację :diabloti:[/quote]
Dziękuję :multi: Prześliczne :loveu::loveu::loveu:
[SIZE="1"]/już widnieje na tapecie :oops:/[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Witamy naszą hodowczynię :multi::multi::multi:
U mnie też internet coś muli :shake:, najbardziej złości, gdy coś dłuższego nasmaruję, a on mnie fajt! :angryy: i już mi sie nie chce pisać od początku :shake:
[/quote]
No to spróbuj najpierw napisać tekst w wordzie/notatniku i potem dopiero do FB wstaw. Ja na początku tez tak robiłam...

[quote name='jamnicze']Z Saidy jest prawdziwa Gryzelda, najbardziej lubi rączki, potem nóżki, ubrania na człowieku (zdecydowanie ciekawsze do gryzienia niż te samotne), papcie (oczywiście z girkami w środku ;)), no a w dalszej kolejności zabawki.
Marchewa? to coś między zabawką, a jedzeniem. Przynajmniej Pani nie goni, bo zapomniałam dodać, że fajnie podgryza się meble, kapę, za serwetę można pociągnąć, albo pobawić się w ogrodnika w dużej donicy (tylko dlaczego tak często słyszę wtedy NIE! :evil_lol:)[/quote]
Hahaha!
Gryzelda + Ogrodniczka w 1 osobie...:loveu:
Zdjęcia cudne!
Wybierz najładniejsze i przeslij mi a ja je wstawię na moją www.
Pzdr.


[quote name='panienkabubu']Moja Frania miała niecałe 3 miesiące jak poszła na wystawę w Ogrodzieńcu (wtedy była klubówka Briardów i Bauceronów) i się oswajała z głośnikami :)
Potem był Chorzów a raczej Świętochłowice, ale wtedy przespała pół wystawy u Asiaczka pod samochodem, kto był, ten widział :evil_lol:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...