Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']Z przytjemnością. Jest tylko jeden problem - ja się rzadko ruszam bez Saidi, ledwo mi się tym razem udało. A Wasza paskuda pewnie pożarłaby moją psinkę na przystawkę :evil_lol:

[/QUOTE]


A możesz i wpaść z Sajduchą - naszą paskudę jest gdzie odizolować, nie ma problemu. Zjeść by pewnie nie zjadła - jedynie wprasowała w podłogę. :evil_lol:


[quote name='Nanashi']Witajcie po przerwie! :)
Ja już mam swoją małą Panienkę w domu i czekamy do 12stego tygodnia, by się z Wami spotkać :D
A do Dobrego Miasta to dość sporo osób będzie z 3miasta jechało - my też planujemy się tam udać na naszą pierwszą wystawę.[/QUOTE]

Gratuluję nowego domownika - domyślam się że to maluch od Lilki :)


Jaka dama no no
[URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/URL]

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja mam olbrzymiego njusa:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]ADHARA Risum Tenatis FCI jest od dzisiaj nowym MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
Brawo Ewa, brawo Adusia:smile:

PZDR.[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:, Bardzo się cieszę, że mała jest pokazywana, a Ewa nie wykpi się od szampana :evil_lol: Buziaki dla całej ekipy :p


[quote name='Asiaczek']Siedząca niewinność:)
[URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/URL]

pzdr.[/QUOTE]
Niewinność - taaaa.......
[quote name='Gezowa'][URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/URL] już ją uwielbiam :D.

[URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3983_zps763dea05.jpg[/URL] ale to zdjęcie jest moim faworytem :loveu:[/QUOTE]
Ten rudzielec, to Judi, czyli ALUDRA Risum Tenatis FCI, córka Saidi i Serka :loveu:. Mieszkaja w Sopocie, więc może kiedyś zorganizujemy wspólny spacerek :cool3:. judi ma bardzo przyjazny charakter i uwielbia się bawić z innymi psami :)

Na tym zdjęciu, to dziewczyny w serduszko się ułożyły ;)
[quote name='Buszki']A my się znowu w niedzielę z Adusią widzimy :multi:.[/QUOTE]
Wiem, wiem i zazdraszczam; z tego wychodzi, że ostatnio widujesz ją częściej ode mnie :placz:
Ewa dziękuje za ciasto, mówiła, że było pyszne. Co upiekłaś? :razz:
[quote name='Błyskotka']Miłego weekendu :)[/QUOTE]
był całkiem miły, zwłaszcza wiadomość, że Ada skończyła Mł. Champ. Pl :)
[quote name='M&S']Hello, miłego dnia :)[/QUOTE]
hej, hej :)
[quote name='bety']A możesz i wpaść z Sajduchą - naszą paskudę jest gdzie odizolować, nie ma problemu. Zjeść by pewnie nie zjadła - jedynie wprasowała w podłogę. :evil_lol:
[/QUOTE]
Ale wtedy ja nie mogłabym jej podziwiać, a za sprasowaną Saidi dziękuję :evil_lol:
Dzisiaj na spacerze, to ona próbowała spacyfikować westa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie chwaląc się,to ciasto faktycznie mi się udało :diabloti:.Upiekłam standardzik,czyli jabłkowo-orzechowo-migdałowe,dobrze wchodzi bez popijania :evil_lol:.
Z Adusi też jestem dumna i cieszę się z dzisiejszego sukcesu,w końcu sama namawiałam Ewę na tą wystawę :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Nie chwaląc się,to ciasto faktycznie mi się udało :diabloti:.Upiekłam standardzik,czyli jabłkowo-orzechowo-migdałowe,dobrze wchodzi bez popijania :evil_lol:.
Z Adusi też jestem dumna i cieszę się z dzisiejszego sukcesu,w końcu sama namawiałam Ewę na tą wystawę :cool3:.[/QUOTE]
Mmmmmm, brzmi bardzo apetycznie, mam nadzieję, że kiedyś się załapię :). ja zdecydowanie wolę robić sałatki ;)
[quote name='anetta']Chyba bym się bała chodzić po takich szlakach :eviltong: Łańcuch by się urwał i umarł w butach :evil_lol:[/QUOTE]
Kiedyś miałam już takie przeżycie. Szlak na Świnicę, część szlaku oblodzona, ledwie się przez niego przedarłam, a dalej zerwany łańcuch. Przyszedł kryzys, przyssałam się do skały i stwierdziłam, że nie dam rady, niech wzywają helikopter :diabloti:. Ale cóż było robić, trzeba się było pozbierać, uspokoić oddech i dawaj na szczyt ;) Za to widok przy zejściu na Dolinę Pięciu Stawów Polskich wynagrodził mi cały trud i strach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja mam olbrzymiego njusa:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]ADHARA Risum Tenatis FCI jest od dzisiaj nowym MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
Brawo Ewa, brawo Adusia:)

PZDR.[/QUOTE]

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrego popołudnia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Nooo,sałatkę też bym zjadła :cool3:.[/QUOTE]
Ja uwielbiam robić sałatki :)
[quote name='gosiaja']Gratulacje :-) !!![/QUOTE]

[quote name='M&S']Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrego popołudnia:)[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Ewy :)
[quote name='M&S']Hejka wieczorkiem :)[/QUOTE]
Cześć :)

A oto i nasza młodzieżowa championka w dniu swoich pierwszych urodzin :cool3:

[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/75_zps832e359e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Sto lat,sto lat...!!!!!Samych pyszności z okazji urodzin :).[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']No to wszystkiego dobrego dla niej i rodzeństwa :)[/QUOTE]

[quote name='bety']STO LAT :)

Pzdr[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']gratulacje,najlepszego:multi::new-bday::new-bday::new-bday:[/QUOTE]

[quote name='Metheora']Piękności :) Gratulacje i Wszystkiego Najlepszego :)[/QUOTE]

Cha, cha, to małe niedomówienie :lol:
Zdjęcie jest z urodzin, ale te odbyły się 2 grudnia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Cześć Jamnicze, dawno mnie tu nie było ;)

[URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/URL] haha świetna mina, i te łapki :p[/QUOTE]

Oj, dawno, dawno, ale bardzo się cieszę, że znalazłaś chwilkę i do nas zajrzałaś :)
A na zdjęciu jest córka Saidi -Judi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...