Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

I rodzinnie
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/12dniiii.jpg[/IMG]

[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17dni.jpg[/IMG]

[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17dnii.jpg[/IMG]

[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17dniiiii.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Późno juz jest, ale okazało się, że dobrze, że jeszcze nie śpię:) To sobie przynajmniej oglądnęłam maleńtasy po-Sajdusiowe:)

pzdr.[/QUOTE]
Mam nadzieję, że warto było :)
[quote name='bafisia']Ależ one słodkie... mmm... aż we mnie ochota zbiera niebezpiecznie... ;)[/QUOTE]
Ha, ha, a niech sobie wzbiera ;)
[quote name='Iza.'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/12dniiii.jpg[/url]
Saidi nie tryska radością hahah

Do kiedy maluszki u Ciebie zostają ? :razz:[/QUOTE]
Sajducha wpada do małych, robi im myju, myjy, da cycucha i zaraz od nich ucieka ;)
Przynajmniej do końca stycznia :), a co chcesz wpaść pomiziać? Wyczytałam u Ciebie, że będziesz w Gdańsku, mozna przyjść do maluszków ale niestety bez piesków.
[quote name='Błyskotka'][b]--------$
-------$$
------$$$
-----$$$$
----$$$$$
---$$$$$$
--$$$$$$$$
-$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$
------ii
------ii
wesołych świąt !!![/b][/QUOTE]
Dzięki i również dużo zdrówka życzę :)
[quote name='bafisia'][IMG]http://images43.fotosik.pl/1271/261bb9372d4cf1b4.jpg[/IMG][/QUOTE]
Jaka śliczna kartka, dziękuję :)
[quote name='Asiaczek']Urodziły się 2 grudnia 2011. Tak więc co najmniej do 2 lutego 2012 r. będą u jamnicze:)

pzdr.[/QUOTE]
O, proszę, Asiaczek już odpowiedziała :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dopiero usiadłam do kompa, wcale nie byłam pewna, że mi się to uda.
Byłam dzisiaj u weta kupić kropelki na odrobaczenie, masakra 76 zł, niby 50ml, powiedział, że starczy mi na długo, tylko, że w domu doczytałam, że po otwarciu przechowywać 12 tygodni - no to nie zużyje. na dodatek mnie podawać karmiącym sukom (pewnie żeby nie przedawkować skoro podaje się bezpośrednio maluchom), no ale wydaje mi się, że sukę też trzeba by odrobaczyć, bo jeśli małe miałyby robaki, to tylko od matki, a jak jej się nie odrobaczy, to znowu przekaże, więc jaki w tym sens?

A jutro chcę im po raz pierwszy podać mięsko :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jezeli Sajdi była odrobaczana przed cieczką, to teraz można podac jakis łagodniejszy środek. Ja aplikuję Pyrantelum; ten środek (zawiesina) mogę dac i maluchomi dorosłym,więc nie mam problemu...

Szkoda, że nie dopytałaś tutaj na forum, to byś zaoszczędziła parę złotych. A tak wet naciągnął Cię za drogi zakup ( i to przed Świętami...). Mógł powiedziec parę słó o stosowaniu i przechowywaniu, ale może sam tego nie wiedział...?

Ja nie daję tak od razu po odrobaczaniu wołowiny skrobanej. Zawsze odczekuję kilka dni (2 dni to minimum).

Wczoraj była u mnie kolezanka od tatoo i innych takich tam. Więc mam ustalony grafik odrobaczeń, szczepień, tatuowania, chipowania, przeglądu. Teraz tylko sobie zapisać na tbl. "rodzinej" i przestrzegać;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pokazał mi jeszcze inny środek w granicach 30zł, ale o połowę mniejszy (a tamten powiedział, że spokojnie zużyję, nie wiem czy nie doczytał o tym przechowywaniu, czy jak), no i o innym składzie, ten co mi polecił można stosować już od drugiego tygodnia życia, jest ponoć lepszy od tamtego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Pokazał mi jeszcze inny środek w granicach 30zł, ale o połowę mniejszy (a tamten powiedział, że spokojnie zużyję, nie wiem czy nie doczytał o tym przechowywaniu, czy jak), no i o innym składzie, ten co mi polecił można stosować już od drugiego tygodnia życia, jest ponoć lepszy od tamtego.[/QUOTE]
[B]jamnicze[/B], a jaka to różnica...? Ja Pyrantelum odrobaczam od 3 tygodnia.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Wpadłam życzyć Wesołych Świąt.Samych pyszności na stole i suuuper prezentów pod choinką :).[/QUOTE]

[quote name='ewtos'][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWQOdhKsPL0GUekvnvjM8r_OVOuDDQuQ-djqRJepi-_JlxkHufFCAshos[/IMG]
Wesołych Świąt, dużo zdrowia dla maluszków.[/QUOTE]

[quote name='Cienka']Mośki życzą Wesołych Świąt
[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za życzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ja poprzednie mioty odrobaczałam u weterynarza i fakt faktem nie jest to tanie. Tym razem spróbuje ten środek co Asia podaje bo słyszałam o nim od znajomych że stosują i sobie chwalą.[/QUOTE]
Ja moje poprzednie mioty też tym odrobaczałam. Teraz wet polecił mi coś innego. Zobaczymy, jutro wypróbuję.
[quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B], a jaka to różnica...? Ja Pyrantelum odrobaczam od 3 tygodnia.
Pzdr.[/QUOTE]
Ja się na tym nie znam, mówił, że to jakiś dobry środek i bezpiecznie można podawać nawet takim maluszkom, a ten drugi co miał był od 4 tygodnia, Pyrantelum mi nie proponował.
[quote name='Buszki']Do mnie zawsze wetka do domu przyjeżdża i odrobacza,na szczepienia też :),a po świętach mamy czipowanie.[/QUOTE]
No tak, ale wizyty domowe są kosztowne. Na szczepienia zamówiłam już wizytę, ale odrobaczyć mogę sama.
[quote name='Izabela124.']Maluchy rosną jak na drożdżach :D[/QUOTE]
I nie tylko rosną, one po prosty zmieniają się z dnia na dzień. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...