Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Buszki']No to ja się pokuszę :).Mam wprawę w wychowywaniu maluchów,to i chrzestną mogę zostać ;).[/QUOTE]
:loveu: no to mamy komplet, ostatniej ATHARY chrzestną została [B]Buszki [/B]:loveu: Tylko jak Ty będziesz za nią kciuki trzymać jak na ringu spotka się z Twoimi basałykami? :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze'][B]Zanim odpowiem na Wasze posty, to mam niusa! :razz:

Barykada w wejściu do klateczki została sforsowana!!! [/B] [B]:crazyeye:
Właśnie wróciliśmy z kościoła, a tu małe się drze, patrzę, a Aviarek lezie przez pokój i piska :mad:, zaglądam do środka, a tam tylko 2 dziewuszki tri sobie śpią, a gdzie Aludra? :roll:
Oczywiście też wylazła :angryy:, zwinęła się w kłębuszek i spała koło klatki :lol:

Oj, będą z nich rozrabiaki :diabloti:[/B][/QUOTE]

A mamusia gdzie była? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']:loveu: no to mamy komplet, ostatniej ATHARY chrzestną została [B]Buszki [/B]:loveu: Tylko jak Ty będziesz za nią kciuki trzymać jak na ringu spotka się z Twoimi basałykami? :evil_lol::eviltong:[/QUOTE]


Mam dwie ręce,to będę dwa kciuki trzymać ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasVet']A mamusia gdzie była? :D[/QUOTE]
W domu oczywiście ale ona ich nie nosi. Była bardzo zadowolona jak wróciliśmy i z powrotem zabraliśmy jej dzieciaczki do kupy :)
[quote name='Buszki']Mam dwie ręce,to będę dwa kciuki trzymać ;).[/QUOTE]
Ale pierwsze miejsce jest tylko jedno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Podzielicie się jakoś tymi miejscami;)[/QUOTE]
Pewnie, że tak :)
[quote name='bafisia']Czy te fotki to z nami? Jeśli tak to super, ale jeśli nie to też z chęcią zajrzę do Waszej galerii na stronie :) .
Pozdrawiamy i mizianka zostawiamy :) .[/QUOTE]
Tak, Wy też się na kilka załapaliście :) Tylko TZ musi znaleźć trochę czasu i uzupełnić galerię, mam nadzieję, że do Świąt zdąży ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']:loveu: no to mamy komplet, ostatniej ATHARY chrzestną została [B]Buszki [/B]:loveu: Tylko jak Ty będziesz za nią kciuki trzymać jak na ringu spotka się z Twoimi basałykami? :evil_lol::eviltong:[/QUOTE]

hahah....
ja będę za całą czwórkę trzymać kciuki- ja to bardzo neutralnie w stawce baskow :P nawet nie moja grupa hihi...
ciocia Metheora przespała jak rude dzieci rozdzielaliście :) ale zaklepuje następnego pierwszego rudaska co się urodzi :)

Aliska rudzielca mi nie urodzi...zresztą u na co mogłoby się zdarzyć kiedy od pokoleń tylko black& tan? może bialy MT z niebieskimi oczkami??? hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Ale Sajdi ma małe cycusie,u Buszi wiszą prawie do połowy tylnych nóg ;).[/QUOTE]
Oj, Sajdi to pierworódka, a Buszki - wyjadaczka;)

[quote name='jamnicze'][B]Zanim odpowiem na Wasze posty, to mam niusa! :razz:
Barykada w wejściu do klateczki została sforsowana!!! [/B] [B]:crazyeye:
Właśnie wróciliśmy z kościoła, a tu małe się drze, patrzę, a Aviarek lezie przez pokój i piska :mad:, zaglądam do środka, a tam tylko 2 dziewuszki tri sobie śpią, a gdzie Aludra? :roll:
Oczywiście też wylazła :angryy:, zwinęła się w kłębuszek i spała koło klatki :lol:
Oj, będą z nich rozrabiaki :diabloti:[/B][/QUOTE]
Hahaha... no to miałas niespodziewajkę:)

[quote name='jamnicze']
[B]I co, nikt się nie pokusi na rozwiązanie rebusa? :razz:[/B][/QUOTE]
Jaki rebus...?

[quote name='jamnicze'][B]A rebus dotyczy odróżnienia maluszków z ostatniego zdjęcia :)[/B][/QUOTE]
A, zaraz popatrzę:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Jak to się mówi,niech wygra lepszy :).Albo ten,co się lepiej sędziemu spodoba ;).Oby nie obcy :diabloti:.
[/QUOTE]
Hi, hi, coś w tym jest ;)
[quote name='Cienka']Tu więcej swoich jak obcych :)[/QUOTE]
też prawda :loveu:
[quote name='M&S']Cześć Sajduchy:)[/QUOTE]
Cześć wilcze :p
[quote name='Metheora']hahah....
ja będę za całą czwórkę trzymać kciuki- ja to bardzo neutralnie w stawce baskow :P nawet nie moja grupa hihi...
ciocia Metheora przespała jak rude dzieci rozdzielaliście :) ale zaklepuje następnego pierwszego rudaska co się urodzi :)

Aliska rudzielca mi nie urodzi...zresztą u na co mogłoby się zdarzyć kiedy od pokoleń tylko black& tan? może bialy MT z niebieskimi oczkami??? hihi[/QUOTE]
O, na następnego rudaska będziesz musiała jeszcze rok, a pewnie i dwa poczekać ;)
[quote name='Asiaczek']Moja odp. na rebus:
od lewej: Albireo, Aviar, Aludra, Adhara...
Pzdr.[/QUOTE]
Widzę, że tylko babcia Asiaczek pokusiła się odgadnąć jak to sajdusiowe szkraby sie ułożyły.
[SIZE=4]I oczywiście zrobiła to bezbłędnie [/SIZE]:klacz::klacz::klacz:
[quote name='gosiaja']Ciekawe w kogo Aviar się wdał mały uciekinier :diabloti:[/QUOTE]
jak to w kogo? To nie wiesz, że dzieci najczęściej charakterki po chrzestnych przejmują :eviltong:
[quote name='bafisia']Asiu bardzo się cieszę z fotorelacji :)
A ja będę trzymała kciuki za wszystkie Twoje maleństwa, aby na ringach wygrywały, i sławiły imię mojej ulubionej basenjiczki :)[/QUOTE]
O, kciuki bardzo się nam przydadzą :). Relacja z wystawy jest już na stronce ;)
[quote name='Błyskotka']Hejka :) :) :)[/QUOTE]
Witam :p
[quote name='gosiaja']jamnicze gdzie zdjęcia ???????????
p.s. ciemno w tym waszym parku[/QUOTE]
Przyjechałaś z chłopakami pobiegać? I nie dałaś znać? :mad:
[quote name='M&S']Witanko popołudniowe:)[/QUOTE]
Witanko wieczorowe.
[quote name='Asiaczek']Hahaha, no, jamnicze MUSISZ nam odpowiedzieć na te 2 pytania:)

pzdr.[/QUOTE]
Jeśli chodzi o zdjęcia, to będą pewnie jutro, pozbierane z całego tygodnia, tylko na kompa muszę je wrzucić:)
A to drugie pytanie to jakie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...