Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][B][SIZE=3] są[/SIZE], [SIZE=5]są[/SIZE], [SIZE=7]są !!![/SIZE][/B][/COLOR]

Brawa dla [B]buszki [/B]i [B]gosiaja [/B]za trafne typy:lol:

Maluszki urodziły się w nocy z 1 na 2 grudnia, czyli w sajdusiowe urodziny :loveu:
I tak dzielna mamuśka skończyła 4 latka fundując sobie za każdy przeżyty roczek jednego szczeniorka :loveu:

Mamy [B][SIZE=3]3 dziewczynki[/SIZE][/B] i [SIZE=3][B]1 chłopaczka[/B][/SIZE] :loveu:

2 dziewczynki tri i rudą parkę :loveu::loveu::loveu:

Mamuśka Sajduśka czuje się dobrze, dzieciaczki cmokają aż miło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze'][COLOR=red][B][SIZE=3] są[/SIZE], [SIZE=5]są[/SIZE], [SIZE=7]są !!![/SIZE][/B][/COLOR]
Brawa dla [B]buszki [/B]i [B]gosiaja [/B]za trafne typy:lol:
Maluszki urodziły się w nocy z 1 na 2 grudnia, czyli w sajdusiowe urodziny :loveu:
I tak dzielna mamuśka skończyła 4 latka fundując sobie za każdy przeżyty roczek jednego szczeniorka :loveu:
Mamy [B][SIZE=3]3 dziewczynki[/SIZE][/B] i [SIZE=3][B]1 chłopaczka[/B][/SIZE] :loveu:
2 dziewczynki tri i rudą parkę :loveu::loveu::loveu:
Mamuśka Sajduśka czuje się dobrze, dzieciaczki cmokają aż miło :loveu:[/QUOTE]
Super wieści!!!!
Obstawiałam 4 maluchy, ale w nieco innym terminie;)

Samych radości dla Sajdi!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament'][COLOR="#9acd32"]to Gratulacje serdeczne:)
buziaczka zasyłamy
wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla Sajduni oraz dla maluszków[/COLOR]

i poproszę o foteczki

pozdrawiamy[/QUOTE]
dzięki :) Foteczki są ;) ale wiecie jak to u mnie jest, to nie mój aparat, a nawet jak robię nim zdjęcia, to nie mam kabelków do ich zgrania więc troszkę poczekacie :)
[quote name='Asiaczek']Super wieści!!!!
Obstawiałam 4 maluchy, ale w nieco innym terminie;)

Samych radości dla Sajdi!!!

Pzdr.[/QUOTE]
Tak, tak, liczba się zgadza :)
[quote name='zielona']Gratulacje za czwóreczkę.[/QUOTE]
dzięki :)
[quote name='gosiaja']Gratulacje a jaka nagroda za odgadnięcie ???[/QUOTE]
Masz prawo pierwszeństwa wyboru chrześniaka :loveu:
[quote name='deer_1987']Gratualcje!!! :multi::multi::multi:

I sto lat dla Sajduni![/QUOTE]
dzięki :)
[quote name='*anusia&ajlu*']też gratuluję maluszków :loveu: niech się zdrowo chowają :)
i naj naj dla Sajdi 1000 laaat :loveu:[/QUOTE]
ho, ho, to z pewnością mnie przeżyje ;)
[quote name='Metheora']GRATULACJE !!!
...ruda parka :)[/QUOTE]
rudaski są cudne, w dziewczynce już jestem zakochana :) zresztą co ja plotę, one wszystkie baaaaardzo mi się podobają, no ale oczywiście nie ma mowy tu o obiektywizmie ;)
[quote name='hanacek'][COLOR=darkred][B][SIZE=6]Gratuluje !!!
[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]
Witamy nowego gościa z baskowej rodzinki :)
[quote name='betka-sp']zagladam...zagladam ..i SĄ :multi:

[COLOR=red][B]GRATULACJE !!!!!!!!!!![/B][/COLOR] :multi:[/QUOTE]
ha ha, jakaś podglądaczka mi się ujawniła :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, no po prostu trudno mi się od nich oderwać i w ogóle powstrzymać aby ich ciągle nie miziać :) No to przyszłam tutaj coby łapki trzymać na chwilkę z dala od nich ;) i popijam sobie szampana :ices_bla: a na kurs jakoś nie dotarłam :evil_lol:, no ale już jutro będę musiała tam pojechać.

Maluszki są wyrównane.
[U]Pierwsza [/U]był dziewuszka tri :loveu: ma niepełną ale wyraźną kryzę z prawej strony i prawie nie ma białego na łepku, to największy tłuścioszek, waży 238g.
[U]Druga[/U], też tricolorka, dość późno zaczęła ssać i już się zaczęłam niepokoić, a tu niespodzianka, bo prawie najwięcej przybrała (równo z braciszkiem żarłokiem :diabloti:) i ma 228g., a na karku białą gwiazdeczkę :loveu:
[U]Trzecia [/U]ruda ślicznotka z pełną kryzą, i ma białe kolanka po tatusiu, waga 220g. :loveu:
[U]Czwarty [/U]jest rudy chłopaczek, też ma 220g., a kryzę ma śmieszną od lewej strony idzie dość szeroka ale nie dochodzi do końca, za to na spotkanie wybiega jej cieniutka z prawej strony, ale trochę się mijają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B] - na jaka literke będą imiona? Według alfabetu czy jakoś inaczej?
Bo może pójdziesz po swoim nicku na DGM, czyli od "jamnicze"; tyle literek, każda inna...:)

Pzdr.[/QUOTE]
No właśnie dumam nad tym, jeszcze nie zdecydowałam. To też fajny pomysł. Z moim przydomkiem wyszedł na razie jeden miot jamników na literkę "P".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Słuchajcie, no po prostu trudno mi się od nich oderwać i w ogóle powstrzymać aby ich ciągle nie miziać :) No to przyszłam tutaj coby łapki trzymać na chwilkę z dala od nich ;) i popijam sobie szampana :ices_bla: a na kurs jakoś nie dotarłam :evil_lol:, no ale już jutro będę musiała tam pojechać.
Maluszki są wyrównane.
[U]Pierwsza [/U]był dziewuszka tri :loveu: ma niepełną ale wyraźną kryzę z prawej strony i prawie nie ma białego na łepku, to największy tłuścioszek, waży 238g.
[U]Druga[/U], też tricolorka, dość późno zaczęła ssać i już się zaczęłam niepokoić, a tu niespodzianka, bo prawie najwięcej przybrała (równo z braciszkiem żarłokiem :diabloti:) i ma 228g., a na karku białą gwiazdeczkę :loveu:
[U]Trzecia [/U]ruda ślicznotka z pełną kryzą, i [B]ma białe kolanka po tatusiu[/B], waga 220g. :loveu:
[U]Czwarty [/U]jest rudy chłopaczek, też ma 220g., a [B]kryzę ma śmieszną od lewej strony idzie dość szeroka ale nie dochodzi do końca, za to na spotkanie wybiega jej cieniutka z prawej strony, ale trochę się mijają [/B]:loveu:[/QUOTE]
Oh, zobaczyc te białe kolanka i tę mijającą się kryzę;)

[quote name='jamnicze']No właśnie dumam nad tym, jeszcze nie zdecydowałam. To też fajny pomysł. Z moim przydomkiem wyszedł na razie jeden miot jamników na literkę "P".[/QUOTE]
Możesz tez pójść dalej wg alfabetu, po lit. "P", czylli na lit. "O":)
Ciekawa jestem, jak zdecydujesz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze'][COLOR=red][B][SIZE=3] są[/SIZE], [SIZE=5]są[/SIZE], [SIZE=7]są !!![/SIZE][/B][/COLOR]

Brawa dla [B]buszki [/B]i [B]gosiaja [/B]za trafne typy:lol:

Maluszki urodziły się w nocy z 1 na 2 grudnia, czyli w sajdusiowe urodziny :loveu:
I tak dzielna mamuśka skończyła 4 latka fundując sobie za każdy przeżyty roczek jednego szczeniorka :loveu:

Mamy [B][SIZE=3]3 dziewczynki[/SIZE][/B] i [SIZE=3][B]1 chłopaczka[/B][/SIZE] :loveu:

2 dziewczynki tri i rudą parkę :loveu::loveu::loveu:

Mamuśka Sajduśka czuje się dobrze, dzieciaczki cmokają aż miło :loveu:[/QUOTE]

Suuuper:).Wielkie gratulacjie!!!
A dla mnie jaka nagroda za trafne obstawienie?Bo kizianie mam u siebie ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...