Jump to content
Dogomania

Łódź- Szarlotta ze złamanymi biodrami we wspaniałym domku. Za TM


szajbus

Recommended Posts

Tyle ludzi sie nią opiekowało przez 10 lat,przechodziło obok zwierzęcia, dokarmiało i nikt nie pomógł jej gdy miała problemy z chodzeniem? Pewnie, bo niektórzy uważają, ze pies się sam 'wyliże" z dolegliwości. Żałosne. Czy dostanie ta psina szanse, czy zostanie zakwalifikowana jako przypadek beznadziejny ze względu na wiek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatonieja']:placz: 10 lat buda i rynek były jej domem, potem stała sie problemem, teraz cierpi i ma skonczyc życie w schronisku?:placz:[/quote]

poprawka- nie tylko teraz cierpi. jeśli to było złamanie stare , z drugiej strony zwichniecie, wiecie jak ona musiala cierpieć Bóg jeden wie jak długo? Bezdomna i niczyja, sama zmagała sie z bólem i choroba...
w sumie dobrze ze trafila do schroniska, na ulicy odchodziłaby powoli z bólu...
czekam bardzo niecierpliwie co zdecyduja niemcy...

Link to comment
Share on other sites

A co konkretnie powiedział wet ? Czy operacja pomoże na tyle, że będzie sprawna ? A przede wszystkim nie będzie cierpieć ? Czy ogólnie jej zdrowie jest w miarę przyzwoite ? Miała robione jeszcze jakieś badania ?
... Ona mi strasznie w serce zapadła :-( ...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/61663705.jpg[/IMG]

pamietam to dobrze jak Szarlotta podeszła i prosiła o dotyk, :placz:
a ja głupia zamiast tam wejsc drapałam ją przez kraty :oops:
co za koszmarne życie, była "pupilem" wielu ale była niczyja, teraz jest nasza i mam nadzieje ze dożyje do 22 marca(i dłużej ) bo chciałabym ją odwiedzić :-(
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Musimy szukać!
Blagam pomóżmy jej. Ona nagle znalazła sie w innym, obcym świecie i siadła jej także psychika. Do tej pory mimo, ze urazy są stare funkcjonowała. W schronie nagle dały o sobie znać te schorzenia. Nie wiem jakby zareagowała teraz na widok osób, które sie nią opiekowały na rynku, czy nie podniosłaby kuperka i nie machała ogonem.
Jej świat sie zawalił.

Link to comment
Share on other sites

Beate niestety zdjęć RTG nie wzięła, bo nie przyjechały ze schroniska. Ja tylko przekazałam rachunek, który został zabrany do Niemiec a będzie regulowany w przyszłym miesiącu, ponieważ finansowo Beate nie była przygotowana, by dziś za niego płacić. Nie rozmawiałysmy o Szarlotte, bo właściwie o czym miałyśmy rozmawiać? Ja dopiero dziś dowiedziałam się, jaki jest faktyczny stan suni. Proponuję póki zdjęcie jest w Polsce sknsultować je z kilkoma lecznicami a potem szybko wysłac do Niemców i oni niech działają dalej.
Jedno jest pewne: należy się spieszyć, bo Suńka cierpi!!!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia sa w schronisku.Pewnie Hania bądź Ania je odbiorą.
Tak jak pisałam wcześniej: trzeba brać pod uwagę wiek Szalotty, bo to co wyleczy się operacyjnie u 3-letniego psa, u 10-letniego może być problemem. Do tego warto zaznaczyć , że sunia jest duża, waży ok 40kg i rechabilitacja po takiej operacji będzie bardzo długa.
Nie ma co jednak sie tu rozpisywać, bo trzeba to pokonsultować i tyle.
A na DT to chyba w grę wchodzi tylko dom z ogrodem, bo w bloku na piętrze będzie problem w momencie, gdy sunia nie chodzi :-(.

Link to comment
Share on other sites

a wiec niemcy beda dopiero za miesiac? I za miesiac bylaby szansa? Moim zdaniem to za dlugo. Trzeba ich spytac czy np. pokryliby koszty operacji i rehabilitacji. I zrobic ta op tutaj.Bedzie drogo ale przeciez razem damy rade? Popytam dzis weta jakie sa szanse powodzenia operacji. I czy ma kogos kto by sie podjal i za ile.
Sprobujcie sciagnac te zdjecia ze schro, sfotografowac je na szybie i poslac mi pw, albo opublikowac na watku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...