Jump to content
Dogomania

idealny wlasciciel ON-ka


dorplant

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='ayshe']ojjjtam...:evil_lol:idealny wlascicel onka jest tez idealnym partnerem dla wlascicelki onka bo poza wszystkimi plusami konczy sie to zwiekszeniem ilosci onkow w domu:diabloti:.[/quote]

Ayshe normalnie sie rozmarzylam:oops:. Baaardzo mi sie ta teoria podoba:multi: Jeszcze zeby ONki sprzedawali w pakiecie, z idealnymi , uzytkowymi wlascicielami, byloby cudnie:evil_lol:.
Zaczynam liczyc. Mam 3 ONki.Nalezy mi sie 3 idealnych :lol: Zakladam, ze dwoch idealnych wlascicieli z 3 psami na spacerze sobie poradzi. To jeden jeszcze by zostal w domu i obiad ugotowal, a moze i przepierke zrobil 8).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

noi od rana sie wkurzylam.
przyjechali do mnie potencjalni nabywcy ON-ka ,dla starszej pani :angryy:!
Tlumacze ze suczka ktora mam nie nadaje sie dla starszej osoby poniewaz taka osoba nie zapanuje nad psem .A oni mi " wciskaja" ze oddadza psa na tresure i bedzie dobrze ! Oni nie podobali mi sie jako potencjalni nabywcy a im nie podobalo sie ze sunia jest zywiolowa , niegrzeczna ,rozrabiajaca, szczekajaca na obcych !
Oni wyobrazaja sobie chyba szarika ,"szarik poszukaj Marusi " i szarik wie o co chodzi i biegnie te 120 km przez liniie frontu :diabloti::diabloti::diabloti:. W poza tym jest bardzo spokojny w lot" czyta mysli "swojego pana .
Mozna go wlaczyc i wylaczyc "guziczkiem".:angryy::diabloti:
eee tam niepotrzebnie sie wkurzam ,powiedzialam ze u nie spokojnego psa nie kupia ,bo to nie mebel ogrodowy, tylko zywe stworzenie ktore ma swoje potrzeby, ktore nalezy zaspokoic .

Link to comment
Share on other sites

Dorplant, trzeba było im doradzić wizytkę w sklepie z zabawkami :evil_lol: Albo może sama kup kilka sztuk pluszowych onków na baterie i proponuj je takim typkom zamiast zbyt żywiołowego, niegrzecznego szczeniaka :evil_lol:
Albo trzeba im było zaśpiewac jakąś zaporową cenę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']
Mozna go wlaczyc i wylaczyc "guziczkiem".:angryy::diabloti:
.[/quote]
Powyższe kryterium spełnia piesek - robot ( Aibo czy jakoś tak się nazywa ):diabloti:
Tylko że cenę ma zaporową i akumulator trzeba mu ładować:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Dorplant, trzeba było im doradzić wizytkę w sklepie z zabawkami :evil_lol: Albo może sama kup kilka sztuk pluszowych onków na baterie i proponuj je takim typkom zamiast zbyt żywiołowego, niegrzecznego szczeniaka :evil_lol:
Albo trzeba im było zaśpiewac jakąś zaporową cenę :diabloti:[/quote]
cene to ja im zaspiewalam zaporowa:diabloti:a jakze!
ale naiwna probowalam tlumaczyc ze szczeniak ON-ka musi byc zywiolowy:loveu: i niegrzeczny :loveu:............
ale jak grochem o sciane ......nic nie docieralo ,mit Szarkia trwa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

w naszym rejonie jest hodowca który sprzedal starej schorowanej kobiecie szczeniaka ON. dodam ze za posrednictwem innego hodowcy . sama koncepcja byla poroniona , chyba tylko wrodzony dobry charakter pozwolil psu nie byc teraz psychicznym wrakiem . na szczescie po smierci wlascicielki trafil w koncu w dobre rece i miewa sie OK. ale to co chłopaczysko mial po drodze , to ehhhhhhhh....... brak słów.

Link to comment
Share on other sites

Kurna ludzie to majom wizje,dziwne a jakie skojarzenia :crazyeye:Owczarek to pies dla każdego,bo taki szarik albo Cywil ,to wzorce som.
A mnie ostatnio zaskoczyła dziołcha co u nas chwilowo w pracy jest z oleśnicy, zielona w kwestii ras jak trawka na wiosnę .Usłyszawszy od koleżanki że mam wielkie bydlę i przed praca jak mam 2 zmianę i po pracy jak pierwszą ,biegam z nim po chaszczach i wertepach, w związku z tym zachodzi podejrzenie o chorobę umysłową.Otóż ta koleżanka z oleśnicy urzekła mnie swą odpowiedzią, że to wilczór a one muszą być wyszkolone, i nie wyobraża sobie takiego psa nie szkolonego.Spytałam dlaczego tak myśli a ona że tak jej się owczarek kojarzy i to jest jak dla mnie dość pozytywne,jeśli o laika chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Kurna ludzie to majom wizje,dziwne a jakie skojarzenia :crazyeye:Owczarek to pies dla każdego,bo taki szarik albo Cywil ,to wzorce som.
A mnie ostatnio zaskoczyła dziołcha co u nas chwilowo w pracy jest z oleśnicy, zielona w kwestii ras jak trawka na wiosnę .Usłyszawszy od koleżanki że mam wielkie bydlę i przed praca jak mam 2 zmianę i po pracy jak pierwszą ,biegam z nim po chaszczach i wertepach, w związku z tym zachodzi podejrzenie o chorobę umysłową.Otóż ta koleżanka z oleśnicy urzekła mnie swą odpowiedzią, że to wilczór a one muszą być wyszkolone, i nie wyobraża sobie takiego psa nie szkolonego.Spytałam dlaczego tak myśli a ona że tak jej się owczarek kojarzy i to jest jak dla mnie dość pozytywne,jeśli o laika chodzi[/quote]

Swiadomość jest taka:

"Jasiu, kim chcesz być, jak dorośniesz?" pyta pani ucznia.
"uczonym, nie będę musiał się już uczyć"

Kupuje się "wilka", oddaje na Tresurę, po niej chodzi jak zegarek. Przecież powszechnie o tym wiadomo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']cene to ja im zaspiewalam zaporowa:diabloti:a jakze!
ale naiwna probowalam tlumaczyc ze szczeniak ON-ka musi byc zywiolowy:loveu: i niegrzeczny :loveu:............
ale jak grochem o sciane ......nic nie docieralo ,mit Szarkia trwa :diabloti:[/quote]
bo znowu sa powtórki czterech z Szarikiem i psa Cywila. Kazałam Norce ogladac żeby może cos przez osmoze załapała ale moze mam kiepski telewizor:placz:

Link to comment
Share on other sites

U mnie na osiedlu jest nowy ON.4miesieczny,ale jaikś przesrośniety.TZ czasem spotyka gościa na spacerze z sami i gadają.I dobrze,że ja go jeszcze nie spotkałam,bo bym mu chyba łeb urwała:angryy:
Otóż kolo kupił se ONka( z pseudo),bo pracuje jako ochrona w markecie i przez to osiedlowe złodziejaszki chcą mu obić facjate:evil_lol:.I kupił se ONa do obrony.:mad:Chce go wysłać na szkolenie obronne pod miasto.Pierwsze słysze,że tam są jakies szkolenia,wiec obawaim sie,że to jakiś amator robiąc z psów agresory.widziałam ich z okna jak spacerują i pies jest lękliwy.
Koleś miał w domu jeszce bullowatego,ale kiedy jest ON oddał go do rodziców jak ON podrośnie bull wróci.Gratuluje pomysłu-wróże mu zadyme i pogryzione dzieci:cool1:
Masakra jakaś!Nie mogę go nigdy spotkać.Chętnie sobie z nim pogadam tylko,że moje argumenty do niego nietrafią.Uzna mnie za debila jak mu powiem,żę ON to pies pasterski:evil_lol:On sie czuje tera pan osiedla,bo ma przerośniętego owczara,którego pasie samym mięsem i któremu zara rozwali stawy.Zła jestem.W ogóle nie wkurzają ludzie.Co chwila na osiedlu nowe "rasowce" kupione na giełdzie.
Jedna chce dopuszczać swoja labke bez papierów.Nie wiem czy ją oświecić co ją czeka jak urodzi sie 6 małych labów i ile ją to będzie kosztować czy poczekać niech jej zdemolują pół bloku,zeżrą i zasrają mieszkanie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a ja nieśmiało wspomnę iż wraz z frodem upolowaliśmy idealnego współwłaściciela onka (donka, a raczej typ donka). wraz ze wstrętnym szwabem postanowiliśmy wstąpić w nieświęty związek małżeński, a frodo będzie naszym synkiem :loveu:. w planach jest też jeszcze jeden pies, prawdopodobnie szwabski onek :razz:

jako współwłaściciel jest idealny, bo lubi spacerki, rzucanie piłeczką, bieganie, pływanie, obiecał że będzie chodził na IPO i w dodatku gotuje :loveu:.

(jak widzicie kryteria wyboru miałam jasne :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Z pewnością nie zaliczam się do idealnych właścicieli Onka, ale ja go nie kupowałem , nie mam go z wyboru tylko z przypadku więc to jakby mnie troszkę rozgrzeszało.
Tak sobie tłumaczę , że i tak ma lepiej niż miałby umrzeć gdzieś na wolności.

Nie mniej jednak dumny jestem z tego psiaka i daję mu wszystko co tylko mogę dać ale to wciąż za mało.

Bo sama micha i wygodny kojec oraz opieka medyczna to za mało ..... brakuje mi częstszego z nim kontaktu (jemu chyba też), ale niestety nie jest to zależne ode mnie (widuję go 2 razy dziennie ale zbyt krótko) .

Ubolewam nad tym. Ale przecież nie zrezygnuję z niego bo go kocham. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']a ja nieśmiało wspomnę iż wraz z frodem upolowaliśmy idealnego współwłaściciela onka (donka, a raczej typ donka). wraz ze wstrętnym szwabem postanowiliśmy wstąpić w nieświęty związek małżeński, a frodo będzie naszym synkiem :loveu:. w planach jest też jeszcze jeden pies, prawdopodobnie szwabski onek :razz:

jako współwłaściciel jest idealny, bo lubi spacerki, rzucanie piłeczką, bieganie, pływanie, obiecał że będzie chodził na IPO i w dodatku gotuje :loveu:. [/quote]
Zamiast się tak bezczelnie chwalić, lepiej byś się podzieliła tym idealem :diabloti:

A serio, gratulacje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...