Jump to content
Dogomania

aż dziw, że wciąż w schronie! Piękny olbrzym Figaro w Orzechowcach - ma dom!!


albiemu

Recommended Posts

Figaro zostal odwieziony do schroniskabo bo Pan ma niewysokie, kute ogrodzenie przez które Figaro bez problemu przechodził..., bardziej ozdobne niż zabezpieczające. Psa na łańcuch wiazać nie chciał a w zasadzie nie dopuszczał nawet takiej ewentualności i z ciężkim sercem odwióżł go do schroniska mówiąc że to cudowny pies, niemniej zatrzymać go nie może...:shake:
Zabrał za to innego psa, też dużego, czarnego który był z tyłu schroniska w tzw. L i chyba na razie jest dobrze...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='żaba88']Wreszcie trafi się ktoś kto go okiełzna :)[/quote]

Jego nawet nie trzeba okiełznąc bo to grzeczny i ułożony pies. Poprostu niskie, twarde i równe ogrodzenie przez które mógł przejśc bez problemu, prowokowało go do powiększenia swojego terytorium....... z tym że skończylo sie to zdecydowanym pomniejszeniem w schroniskowej klatce.....:-(

Link to comment
Share on other sites

Figaro wrócił do swojego boksu ale nie żałujcie że wrócił.....Pan gdy brał nastepnego psa, kopal wcześniej w siatkę i szarpał bramke rękami żeby sprawdzić czy pies na tyle ostry że sie nadaje....:-(I wziął takiego....
Nie mogę pojąc jak takiemu człowiekowi można było w ogóle psa wydać......
Kopa ciężkim butem i za bramę schroniska takiemu s.......synowi...:angryy:


[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9970/dscn6717hl0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Ja bym mu poleciła Murzyna:diabloti:[/quote]

Szpilka nad Murzynem trzeba się zastanowić i to mocno bo już przypięli mu łatkę mordercy, a wyobraż sobie że on wczoraj podawał mi łapę i merdał ogonem i wogóle zero agresji. Janusz mówił że to niesprawiedliwe bo to świetny pies tylko nie znosi alkoholowych gości ,a tacy głownie bywają w schronisku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Szpilka nad Murzynem trzeba się zastanowić i to mocno bo już przypięli mu łatkę mordercy, a wyobraż sobie że on wczoraj podawał mi łapę i merdał ogonem i wogóle zero agresji. Janusz mówił że to niesprawiedliwe bo to świetny pies tylko nie znosi alkoholowych gości ,a tacy głownie bywają w schronisku....[/quote]


Murzyn kilka lat temu był na prawdę agresywny, ale to pewnie tylko dlatego że schronisko tak na niego wpłynęło. Teraz jest faktycznie nie do poznania. Spokojnie wychodzi na spacery, a co najważniejsze to się słucha. Powinien dostać kogoś kto zna się na takich psach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...