Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

[quote name='Frytela']Zapraszam pod ring XII w niedziele :)Prawdopodobnie bedziemi mieli taki namiot samorozkładający sie z biedronki (zielono szary) ;) Więc zapraszam!! xD na ring wchodze ok 11.50 i drugi raz oko 12.15 więc zapraszam do focenia :PP[/quote]
Ok. ja nie zapomnę to Cię obfocę i to porządnie :diabloti:

A i mam takie pytanko. O której zaczyna się wystawa? Bo mój brat chciałby jak najwcześniej...i nie wiem czy można przyjść tak koło 9:00

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justys95']Ok. ja nie zapomnę to Cię obfocę i to porządnie :diabloti:

A i mam takie pytanko. O której zaczyna się wystawa? Bo mój brat chciałby jak najwcześniej...i nie wiem czy można przyjść tak koło 9:00[/quote]

sedziowanie startuje 10:15, przyjmowanie psow od 7:30

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Zapraszam pod ring XII w niedziele :)Prawdopodobnie bedziemi mieli taki namiot samorozkładający sie z biedronki (zielono szary) ;) Więc zapraszam!! xD na ring wchodze ok 11.50 i drugi raz oko 12.15 więc zapraszam do focenia :PP[/quote]

O Frytela, jak milo :lol: jak masz tak blisko to mozesz sie przejsc na 10.15 na ring XI obfocic mlodziez bassecia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Zapraszam pod ring XII w niedziele :)Prawdopodobnie bedziemi mieli taki namiot samorozkładający sie z biedronki (zielono szary) ;) Więc zapraszam!! xD na ring wchodze ok 11.50 i drugi raz oko 12.15 więc zapraszam do focenia :PP[/quote]
:placz: a w sobotę cię nie będzie ? bo ja chyba jadę w sobotę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']tylko w niedziele, w sobote nie mam po co jechac, ale gdybym mieszkała blizej to pewnie bylabym w oba dni... ;(

Jogurt postaram się :D[/quote]

:thumbs: Trzymam za slowo ;)

[quote name='Isia & Chester']:placz: a w sobotę cię nie będzie ? bo ja chyba jadę w sobotę..[/quote]

A ty kurzcze blisko masz wiec nie wybrzydzaj i w oba dni przyjezdzaj :p Poza tym ONki tez sa w niedziele :)
Ja spróbuje w sobote tez byc, bo baardzo chce setery poogladac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Chodzi o to, ze pies ma by zaszczepiony na wścieklizne najpóźniej 14 dni przed wystawą (co i tak jest złagodzeniem przepisów, bo normalnie szczepienie jest wazne po 21 dniach - chyba, ze sie cos zmieniło)[/quote]
to ja juz nie rozumiem... przecież psa się szczepi raz w roku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']to ja juz nie rozumiem... przecież psa się szczepi raz w roku...[/QUOTE]

A co tu jest niezrozumialego? :) Szczepisz raz w roku, ale conajmniej 14 dni przed wystawą :evil_lol: Czyli, jezeli szczepienie wypada Ci 27 czerwca, to pies powinien byc zaszczepiony 2 tygodnie wczesniej

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]czy ktos jedzie czysto towrzysko pocaigiem badz autem z wroclawia walbrzycha badz poznania na wystawe i moglby pomoc w wystawie czyli podczas pzejazdu, na czas wystawianai zaopiekwoa si edrugim psem itd w sobote? bardzo pilne[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A co tu jest niezrozumialego? :) Szczepisz raz w roku, ale conajmniej 14 dni przed wystawą :evil_lol: Czyli, jezeli szczepienie wypada Ci 27 czerwca, to pies powinien byc zaszczepiony 2 tygodnie wczesniej[/quote]
No własnie przed chwilą to do mnie dotarło:lol: wybaczcie, ale mam już kilka nieprzespanych nocy i coś mi sie pomieszało:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Zapraszam pod ring XII w niedziele :)Prawdopodobnie bedziemi mieli taki namiot samorozkładający sie z biedronki (zielono szary) ;) Więc zapraszam!! xD na ring wchodze ok 11.50 i drugi raz oko 12.15 więc zapraszam do focenia :PP[/quote]
Chętnie wpadniemy:cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']
A ty kurzcze blisko masz wiec nie wybrzydzaj i w oba dni przyjezdzaj :p Poza tym ONki tez sa w niedziele :)
Ja spróbuje w sobote tez byc, bo baardzo chce setery poogladac :)[/quote]
onka to ja mam w domu :evil_lol: najbardziej mi żal corgisiów które są w niedzielę i retriverów..
kurde no.. ale nie wiem czy będę mieć czas w niedzielę ^^

ty to w takim razie nie będzie mnie na szkoleniu :eviltong: pewnie sam tata przyjedzie, albo nie wiem jak ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']onka to ja mam w domu :evil_lol: najbardziej mi żal corgisiów które są w niedzielę i retriverów..
kurde no.. ale nie wiem czy będę mieć czas w niedzielę ^^

ty to w takim razie nie będzie mnie na szkoleniu :eviltong: pewnie sam tata przyjedzie, albo nie wiem jak ^^[/quote]

Corgisiow nie mozna zostawiac, trzeba je odwiedzac :D
Moje corgi lubią nowych znajomych :evil_lol::evil_lol: wiec masz byc w niedziele inaczej łepetynke utnę :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A co tu jest niezrozumialego? :) Szczepisz raz w roku, ale conajmniej 14 dni przed wystawą :evil_lol: Czyli, jezeli szczepienie wypada Ci 27 czerwca, to pies powinien byc zaszczepiony 2 tygodnie wczesniej[/quote]

Tylko, jesli jest zachowana ciągłośc szczepienia nie nie powinno nikogo obchodzic, czy pies został zaszczepiony 14 czy 7 dni przed wystawą.

Wymóg odczekania i to 21 dni dotyczy psów szczepionych po raz pierwszy, lub takich, u których nie została zachowana ciagłosc szczepienia.

Oczywiscie zgodnie z obowiazujacymi przepisami weterynaryjnymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Goldek to tak słabo z twoja pamiecia :P Gdybym była w sobotę to bym porobila foty, bo nawet zaopatrzylam sie w karte 2 GB, no ale niestety my w niedziele jestesmy.[/quote]

Heh, pamiętać może bym pamiętała, ale byłabym albo za wcześnie, a potem stwierdziła że mam trochę czasu, poszłabym z kimś gadać, zagadałabym się i kicha:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...