Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']No niestety championat możemy skończyć najwcześniej w Nowym Targu.
Chciałabym "wyskoczyć" w okresie wakacyjnym gdzieś za granicę. Może uda się z tymi Koszycami :roll:.
Na razie z wystawami jestem zablokowana. Jadę z Sułtanem na Katowice a co dalej to nie wiem. Wszystko zależy od mojej pannicy czy zostanie mamą ;).[/quote]

No to podobnie jak u mnie - też bym chciała pojechać na wakacjach za granicę i w tym roku nie tylko w charakterze czysto wypoczynkowym, ale przy okazji jakąś wystawę 'zaliczyć' :eviltong: .. Narazie podobają mi się trzy koncepcje... te Koszyce znalazłam jako pierwsze, to jest Krajówka na Słowacji i ode mnie dosłownie jak rzut beretem.. w sierpniu natomiast jest międzynarodowa w Bratysławie ... albo w Splicie w Chorwacji też fajny ciąg wystaw - cztery wystawy w cztery dni - dwie krajówki i dwie międzynarodówki, jak dobrze pójdzie to od razu można za jednym zamachem championat młodzieży zrobić :) Ten Split chyba najfajniejszy, jeszcze miasto ładne, bo byłam tam już raz na wakacjach ;) .. no i wystawy są ok. godziny 23-24 , więc cały dzień jest na plażowanie w słońcu, a chłodniejszy wieczorek na wystawę :) ..

Link to comment
Share on other sites

A mają pewnie, czasem się tak zdaża, ze ktoś to przepisuje i jedną rase pominie, bo przecież tego jest mase.. :) Trzeba zgłosić i dopiszą pewnie :D Na wystawie rzeszowskiej ostatnio była adekwatna sytuacja do tej, tylko z inną rasą :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][FONT=Georgia][B]UWAGA PROMOCJA!!![/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#990000][FONT=Georgia][B]3. Psy zgłoszone na XII Wystawę Międzynarodową i zarejestrowane w Oddziale w Krakowie (pod warunkiem opłacenia zgłoszenia do dnia 20 maja 2008 oraz opłaconych składek członkowskich) są objęte [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Georgia][B]10%[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#990000][FONT=Georgia][B] rabatem od ceny zgłoszenia.[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']A dlaczego nie ze swoim psem? :cool3:[/quote]

Bo to jeszcze maleństwo nie obyte z ringiem, jeszcze nie był wystawiany.. a leonbergera nie wezmę, bo duży pies się nie nadaje do tej konkurencji - figury trzeba przejść, a nie przebiec, więc pies duży - z którym trzeba truchtać, by wpasować się w tempo jego chodu - nie będzie prezentował się tak samo fajnie w tej konkurencji jak mały czy średni piesek - ale to tylko moje obcserwacje. A ta gryfonka super się ustawia, jest wyuczona, więc mi będzie łatwiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Bo to jeszcze maleństwo nie obyte z ringiem, jeszcze nie był wystawiany.. a leonbergera nie wezmę, bo duży pies się nie nadaje do tej konkurencji - figury trzeba przejść, a nie przebiec, więc pies duży - z którym trzeba truchtać, by wpasować się w tempo jego chodu - nie będzie prezentował się tak samo fajnie w tej konkurencji jak mały czy średni piesek - ale to tylko moje obcserwacje. A ta gryfonka super się ustawia, jest wyuczona, więc mi będzie łatwiej :)[/quote]

Nie do końca się zgodzę. W tej konkurencji trzeba sobie radzić z każdym psem, a nie tylko z małym czy średnim. Ja ide z bernardynem i uważam że to dobry wybór. Poza tym leonbergery już nieraz na MP widziałam, ładnie się prezentują o ile sobie JH z nimi radzi ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Nie do końca się zgodzę. W tej konkurencji trzeba sobie radzić z każdym psem, a nie tylko z małym czy średnim. Ja ide z bernardynem i uważam że to dobry wybór. Poza tym leonbergery już nieraz na MP widziałam, ładnie się prezentują o ile sobie JH z nimi radzi ;-)[/QUOTE]
:multi::multi:
tylko czy Franka se poradzi :evil_lol:
W Krakowie idziesz na MP?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Nie do końca się zgodzę. W tej konkurencji trzeba sobie radzić z każdym psem, a nie tylko z małym czy średnim. Ja ide z bernardynem i uważam że to dobry wybór. Poza tym leonbergery już nieraz na MP widziałam, ładnie się prezentują o ile sobie JH z nimi radzi ;-)[/quote]

Ale to były moje spostrzeżenia takie.. a Leony też widziałam - mój znajomy, Michał, na koniec sezonu 2007 właśnie z suką leonbergera zajął w Poznaniu 4 miejsce w finałach w grupie młodszej :) ..
No.. a co do leonów, to też się pokażę z tą rasą na wystawie w Przemyślu we wrześniu, jak dobrze pójdzie.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No ba!:evil_lol:Chociaż jeszcze nie wiem, to zależy od np. wystawy w Katowicach :cool3:Ale jak coś, to na psa możesz liczyć:)[/quote]

OK :)
W takim razie 100krotne dzięki :loveu:
[SIZE=1]W dalszym ciągu myśle nad tym, jak Ci się powoli zacząć odwdzięczać :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...