Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie,

Najmocniej przepraszam za bledna informacje udzielona telefonicznie w oddziale - INFORMACJA NA POTWIERDZENIU JEST OBOWIAZUJACA. NIE JEST POTRZEBNE ZADNE DODATKOWE SWIADECTWO ZDROWIA. Potrzebne jest swiadectwo szczepienia na wscieklizne i ksiazeczka zdrowia/paszport.

Pozdrawiam,

/tomek kochan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Witam Serdecznie,

Najmocniej przepraszam za bledna informacje udzielona telefonicznie w oddziale - INFORMACJA NA POTWIERDZENIU JEST OBOWIAZUJACA. NIE JEST POTRZEBNE ZADNE DODATKOWE SWIADECTWO ZDROWIA. Potrzebne jest swiadectwo szczepienia na wscieklizne i ksiazeczka zdrowia/paszport.

Pozdrawiam,

/tomek kochan[/quote]



Noooo super! Bo już siałam panike na forum molosów :lol: teraz musze iść sprostować :evil_lol:

EDIT:
Ok, juz wkleiłam to sprostowanie na forum molosów ;)
Tomekk, a co z osobami, ktore dzwonily telefonicznie, a nie maja konta na dogomanii? je tez trzeba wyprowadzic z błędu, może warto umieścić taką informacje na stronie internetowej oddzialu?

Link to comment
Share on other sites

Trudno mi - niestety - zapanowac nad wszystkimi informacjami przekazywanymi przez sekretariat oddzialu. Kiedys (pare lat temu) faktycznie byla taka informacja, ze psy i suki spoza wojewodztwa malopolskiego powinny posiadac ... I pewnie ktos to zapamietal :(

Generalnie - oczywiscie - prawidlowa informacja jest po prostu na potwierdzeniu. Mam nadzieje, ze zaczna (potwierdzenia) dochodzic. Wysylane byly w czwartek i w piatek.

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3]Moi Drodzy,

Pod Krakowem mieszka[COLOR=Red] 9 zagłodzonych szczeniąt[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112899[/URL]

Ja mam 20 kg karmy, ale nie mam jej jak przetransportować.

Czy ktoś mógłby pomóc?
[COLOR=Red]Potrzebny transport karmy z Tomaszowa Maz do Krakowa.
[COLOR=Black]Karma jest zapakowana fabrycznie w dwóch workach po 10 kg.

Jeśli ktoś będzie jechał tą trasą, proszę o kontakt na PW.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']u nas pustto jak narazie...

Edit:
patrze.. idzie listonosz, wrecza mi koperte a tam... potwierdzenie zgloszenia suki moich znajomych a mojego nie ma xD (na obu zgloszeniach moj adres ale inni wlasciciele) ;)[/quote]


Ooohoo ^^ się koperty pomyliły ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...