Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yuli_']A wie ktoś, jaki sędzia będzie wybierał na Bestach najlepszego szczeniaka wystawy?
Chciałabym wcześniej wiedzieć na którą sobie powrót planować(a jak będzie kiepski sędzia to nie ma po co zostawać).[/quote]
Ooooo wy też w szczeniorkach,fajna konkurencja(my też debiutujemy w szczeniakach i tez mnie ciekawi sędzia na BIS Puppy)

Po jakich rodzicach jest twoja grenka Pretoria?

Link to comment
Share on other sites

Debiut już mieliśmy w Bytomiu, wtedy sędziował nas przesympatyczny p. Marek Czerniakowski :loveu: Na BIS Puppy Ryszard Broll - no ale jak wiadomo, belgi mało popularne, więc nawet na sunie nie spojrzał :angryy:

[quote name='Mudik']Po jakich rodzicach jest twoja grenka Pretoria?[/quote] m: FUNNY Srebrzysty Smrek x o: RIVAL de la Fureur du Creupscule

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']ee nooo ;p a kto bedzie w niedziele? kto się ze mna spotka! prosze o chętnyhc :p
ja nie gryyyyze ;([/quote]

Jeśli aktualne, to ja się mogę z Tobą spotkać;) Będę w niedzielę i pewnie w sobotę też, muszę pooglądać XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']Debiut już mieliśmy w Bytomiu, wtedy sędziował nas przesympatyczny p. Marek Czerniakowski :loveu: Na BIS Puppy Ryszard Broll - no ale jak wiadomo, belgi mało popularne, więc nawet na sunie nie spojrzał :angryy:

m: FUNNY Srebrzysty Smrek x o: RIVAL de la Fureur du Creupscule[/quote]
To do zobaczenia,bo chyba nawet jesteśmy na tym samym ringu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033'][SIZE=4][COLOR=red]Czy ktos z Warszawy mialby wolne miejsce dla 1 osoby i psa- amstaff na niedziele 29.06 ?[/COLOR][/SIZE]
Oczywiscie dokladam sie do kosztow :)
prosze o kontakt na pw lub gg 9956498 (prosze pisac nawet jak jestem niedostepna)[/quote]

ponawiam- nikt nie znajdzie miejsca? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abigeil']Ale jest do ściągnięcia katalog:crazyeye:[/quote]

No cały katalog może nie, ale stawki już jakis tydzień u nich na stronie są podane, żeby sobie sprawdzić ostatecznie czy jesteśmy przyjęci i ile konkurencji nam sie nazbierało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wg mnie plan sędziowania jest po to, by mniej więcej ustalić o której godzinie wchodzą psy na ring, to po jakiego diabła w tym celu jest mi katalog?[/quote]

Sorry, ale ja czegos nie rozumiem.
Oczywiście, ze po to jest własnie plan sedziowania, aby wiadomo było na którym ring i o której godzinie bedzie sedzowana poszczególna rasa. I taki plan na pewno na stronie będzie. Ale nie jest on przeciez juz potrzebny, wystawa jest w nastepną sobote i niedziele.

Natomiast z tego co udało mi sie zauwazyc, wiekszośc osób - bardzo często już nastepnego dnia po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń czeka na podanie dokładnych stawek z podaniem danych psa + klasy.

Tym razem równiez, co prawda w związku ze strajkiem poczty, ale w poprzednich latach stawki (rasa, klasa, nazwa psa, właściciel) tez były podawane dosyc wczesnie tzn. pond tydzień do dwóch przed wystawą.

Katalog został zamkniety i podany na stonie 14.06., nie mozna wiec oczekiwac, ze już 18 czy 19 bedzie potwierdzenie w skrzynce (które trzeba przeciez wydrukowac, skompletowac i wysłac).

Troszke cierpliwości ;) i bynajmniej nie jest to mój oddział, zeby nie było wątpliwości :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka K. masz rację, ale ja nie należę do takich osób, generalnie wisi mi to, czy konkurencja będzie podana dziś czy jutro - głównie można zawsze poczekać, ale masz rację, jest tutaj wiele osób, które już się niecierpliwi. Plan sędziowania jest mi potrzebny do ustalenia wyjazdu na drugi dzień do Brna. I tyle. Nie mówię, że ma być dzisiaj, czy jutro, ale najpóźniej pasowałoby mi na początku następnego tygodnia. Tyle.

A tak jeszcze się chciałam upewnić, wystawa jest w tym miejscu co rok temu i dwa lata temu?

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku mieli taki tekst na ulotce:
[QUOTE]Zapraszamy na XI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2007 roku, na terenie Stadionu i Hal AWF w Krakowie, przy Al. Jana Pawła II
[/QUOTE]

A w tym roku niemal identyczny:
[QUOTE]
[FONT='Times New Roman'][B]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krakowie serdecznie zaprasza na wystawę, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2008, na terenie Stadionu i Hal AWF w Krakowie, [/B][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][B]przy Al.Jana Pawła II.[/B][/FONT][/QUOTE]

Tak więc wychodzi na to, że miejsce się nie zmieniło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...