Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No byłam blisko xD coś wiedzialam ze z trójką, misialam na mysli 3 wiecej, a to jednak 3 mniej xD yhhh lepiej dla Was ;)


A myśmy przed samą wystawą rodowód oddali do "wymiany" do ZK, bo jak się okazało, tyle błędów nawalili że szok xD No i jedziemy z kopią - po fakcie dopiero zauważyłam, że razem z rodowodem skopiowała się na samym środku jakaś zdechła mucha ^^ masakra ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No byłam blisko xD coś wiedzialam ze z trójką, misialam na mysli 3 wiecej, a to jednak 3 mniej xD yhhh lepiej dla Was ;)


A myśmy przed samą wystawą rodowód oddali do "wymiany" do ZK, bo jak się okazało, tyle błędów nawalili że szok xD No i jedziemy z kopią - po fakcie dopiero zauważyłam, że razem z rodowodem skopiowała się na samym środku jakaś zdechła mucha ^^ masakra ^^[/quote]

muszka? ;)
W kokosa rodowodzie jest troche bledow ale nie chce mi sie go oddawac do korekty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']muszka? ;)
W kokosa rodowodzie jest troche bledow ale nie chce mi sie go oddawac do korekty ;)[/quote]

Mojej suce wpisali złą datę urodzenia :crazyeye: Jak w końcu znalazłam kopię metryki to już nie chciało mi się wojować z moim ówczesnym oddziałem i zmieniać. Trudno.

Link to comment
Share on other sites

No muszka xD ale to na szczescie tylko na takiej tymczasowej kserowce, za jakis miesiac bedzie nowy rodowodzik, mam nadzieje, ze juz bez bledow, bo mnie cos trafi ^^ a jak chcesz Kokosem kiedys kryc czy cos, to lepiej daj do korekty ten rodowod, bo to oznacza, ze bledy są w bazie danych, a potem ktos popatrzy na to i zrobi dziwna mine, w rodowodzie mojego psa np. powstały jakieś kosmiczne inbredy, w ostatnich pokoleniach kolejnosc tych rubryk w ogole pomieszało, literówki w nazwach sie pojawiły albo braki roznego rodzaju i musiałam to oddac, bo by mnie to denerwowało i gryzło niesłychanie xD

Link to comment
Share on other sites

No, moje futro niehodowlane, sterylne od zawsze więc mnie tam pikuś było czy błędy czy nie. Ale jak kto ma reproduktora czy hodowlaną sukę no to jasne, że trzeba pilnować. A tak na marginesie czy wozicie ze sobą rodowody na wystawy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']o boże, nie wiem czy przyjadę ;( to zależy ;( Albo na słowację na tydzień, albo na wystawę z dogomaniakami ;([/quote]

Weź sobie dogomaniakow na slowacje :P albo wystawe na slowacje przeniesc :P:lol::lol:


Rodzice kokosa tez nie polskie ;) Matka urodzona w Czechach, ale prawda zyje w polsce, Ojciec urodzony w USA mieszka w Irlandii a rok byl w polsce ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][FONT=Georgia][B]UWAGA!!! Ze względu na problemy z wysyłką potwierdzeń spowodowane strajkiem Poczty zamieszczamy kompletny katalog XII Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie—dostępny do [/B][/FONT][/COLOR][URL="http://www.tak-soft.pl/KR08Katalog/Katalog%20Krakow%202008.html"][FONT=Georgia][B][U][COLOR=#0000ff]przeglądu[/COLOR][/U][/B][/FONT][/URL][COLOR=#990000][FONT=Georgia][B]. [/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...