Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak Frytela, kocham corgusie :loveu: o Mc będzie w sobotę ! i bernki.. ej przez was coraz bardziej nie wiem..
no mieszkam na granicy z Krk :evil_lol: do miejsca wystawy mam.. 20-30 min(zależy od korków) samochodem, autobusem z godzinę, ale myślę że tata mnie podrzuci ;) chciałabym w obydwa dni, ale nie wiem czy dam rady.. zobaczę jeszce

Link to comment
Share on other sites

Eee no to jak tak bliziutko to wpadaj wpadaj :) poznasz duzo nowych osób i w ogole :) z Mc się nie zanudzisz xD Dagusia1992 też ma byc z tego co slyszalam, pamietasz dawne mylogowe czasy? xD Noo... ja chce Was poznac na zywo wreszcie :P ... tybetany pooglądsz xD podszkolisz się troche zebys nigdy na miescie nie pomylila z pekinczykiem jak to wszyscy robią xD i w ogole same atrakcje xD

Link to comment
Share on other sites

No to też się postaram w sobotę być, na 100% jeszcze napiszę :)
E tam, pekińczyki mają brzydsze pyszczki, bardziej zmiażdżone, a tybetki są śliczne :loveu:
Daguś to chyba się trzeba będzie jakoś umówić, albo numerami kom. powymieniać, bo inaczej może być trudno :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dagusia1992']Ja będę w sobote ;) jakoś się chyba Mc poznamy w tłumie ludzi co? ;d[/quote]

kup sobie przy wejściu katalog to bez problemu mnie znajdziesz :) będę albo przy ringu gdzie będą spaniele tybetańskie - to jest na hali - albo tam gdzie będą owczarki kaukaskie - to jest na zewnątrz ;) zależy od pogody.. a rano przed ocenami na bank na hali, żeby Arni się z ringiem zapoznał, ale wtedy radze nie podchodzić :evil_lol:

[quote name='chester07']No to też się postaram w sobotę być, na 100% jeszcze napiszę :)
E tam, pekińczyki mają brzydsze pyszczki, bardziej zmiażdżone, a tybetki są śliczne :loveu:
Daguś to chyba się trzeba będzie jakoś umówić, albo numerami kom. powymieniać, bo inaczej może być trudno :eviltong:[/quote]

Dagi gdzieś mam, chyba, ze cos sie zmienilo o czym nie wiem :evil_lol: yyy mój się chyba zmienił , nie pamiętam co tam kto mojego ma... a Ty mi możesz na PW przesłać :eviltong: tylko mówie, przed 10:00 nie drażnić :evil_lol:
A pekińczyki są po prostu inne i nie ma co ich w ogóle z tibby porównywać, mają swoja urode i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja do Krakowa będę wiozła takie cuda:
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/285/c55f0eb7f3687166.jpg[/IMG][/URL]

To dla nas szczególna wystawa więc i bogate dary wieziemy!! Mimo iż zapewne weźmiemy 2 lokatę, czy trzecią zależy ile konkurencji będzie. Znaczy ostatnią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ja do Krakowa będę wiozła takie cuda:
[url]http://images32.fotosik.pl/285/c55f0eb7f3687166.jpg[/url]

To dla nas szczególna wystawa więc i bogate dary wieziemy!! Mimo iż zapewne weźmiemy 2 lokatę, czy trzecią zależy ile konkurencji będzie. Znaczy ostatnią.[/quote]

rewelacja :)

mi w sumie potrzeba 3 - 4 sztuki ale pewnie nikt sie nie pokusi na zrobienie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...