Jump to content
Dogomania

Dr. Clauders Fellplus syrop na sierść


Frytela

Recommended Posts

Wypróbowałam ten syropik na moim staffiku dość mocno gubiącym sierść i naprawdę sprawdził się. Mieliśmy małą butelkę a jednak efekty były widoczne. Piękna miękka sierść, wypadało jej dużo mniej i jak dla mnie duży plus bo pies niejadek polaną nią karmę bardzo chętnie zjadał.
Zapach jednak ten specyfik ma bardzo intensywny i dość nie przyjemny ale psom chyba się podoba :cool3:
Na pewno do niego wrócimy jak tylko zmęczymy resztę preparatów, których nagromadziliśmy dość dużo. Więc ja zdecydowanie polecam ale doradzam na początek zakup małej butelki ze względu na ten zapach, który może nie pod pasować każdemu psu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No więc konczy nam sie buteleczka 250 ml ;) (w sumie to starczyła na ok 25 dni )
i powiem tak, kokos skonczyl lniec a nie wyglada jak wylniały!
on gubil stara a od razu nowe futerko wyskakiwało ;)
A co najwazniejsze bardzo mu posmakował :)

Polecam syropek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='anii7']Czy mogę prosić o podanie składu w/w syropu? Nigdy go nie miałam, a jeżeli jest tak skuteczny, to może warto spróbować :razz:[/QUOTE]

odświeżam temacik :)
[I]
Białko drożdży, biotyna, witaminy, kwasy tłuszczowe i kolagen stymulują wzrost okrywy włosowej i powodują, że staje się ona gęsta i błyszcząca. Skracają okres linienia.
Preparat jest wysoce skuteczny i smakowity.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...