Jump to content
Dogomania

Mój pies i Przyjaciel Pies


Onomato-Peja

Recommended Posts

[quote name='psiara1996']hej nie wiem czy zauważyliście ale troche za szybko te gazety z kiosków znikają ;/ ostatnio (10 lutego) poszłam do kiosku kupić a tu już nie ma są tylko z marca ;/ i nie moge znaleść ,,mój pies'' z lute:angryy:go[/quote]

10 lutego nie mogłaś dostać marcowego mp, bo on jest rozwożony dopiero 20 lutego (ostatnia/przedostatnia środa każdego miesiąca).
poza tym sprzedawca nie może sprzedać ci wczorajszej gazety, jeśli ma już dzisiejszą (szczególnie sfrustrowani są ci, którzy przegapili jakiś dziennik z filmem/dodatkiem ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Daga & Maks']chyba zależy gdzie się mieszka bo u mnie wolno znikają z kiosków.A numer możesz zamówić na stronie miesięcznika;)[/quote]
Dokładnie ;-) U mnie zawsze w sklepie zostaje jakiś jeden egzemplarz obu gazet :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dinka']Ja kiedys nie zdazylam kupiec Mojego psa z filmem... :-(:-( Pozniej wogole go nie moglam znalezc..
Ale dobrze, ze szybko znikaja, bo to znaczy, ze ludzie czytaja o psach.. ;)[/quote]
U mnie w prost przeciwnie- nigdy w kioskach nie ma bo.... się nie sprzedawał i nie przywożą już . Nieosiągalny prawie :(( a mieszkam w Ełku)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Hej, mam pytanie, kiedy wychodzi kolejny numer Mój Pies i PP? Bo strasznie uwielbiam czytać te gazety i siedzę jak na szpilkach. Którego gdzieś tak mam pędzić do Tesco ;)?

[B]EDIT[/B]
sprawdziłam z tyłu MP to wychodzi 16 września, już nie mogę się doczekać, a PP nie mam pojęcia, bo nie pisze, albo ja ślepa nie mogę znaleźć :-D.

Link to comment
Share on other sites

Ja oba miesięczniki kupuję ok. 28 ;) I jestem jedną z nielicznych osób, które te gazety kupuja, bo zawsze jak kupuję (w Kauflandzie jest kiosk ;)) t6o jest po ok. 10 magazynów tego i tego. Niektóre zalegle numery kupuję w Emce( skelp z tanimi płytami, gazetami, ksiażkami). Te magazyny zaczęłam kupować od czerwca a mimo to mam dzięki temu sklepowi numer PP z pażdziernika 2008, stycznia, lutego i marca 2009

Link to comment
Share on other sites

Mojego Psa prenumeruję od wielu lat i przychodzi mi do domu.
Przyjaciela Psa kupowałam przez jakiś czas ale wyprowadziłam się do innej dzielnicy i teraz rzdko go widzę ale i tak bym nie kupowała bo bardzo zdrożał od tamtego czasu. Poza tym juz mi brakuje miejsca na wszystkie pisma.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jak dla mnie MP i PP są czasopismami na podobnym poziomie ale to co mnie najbardziej mierzi (szczególnie w Przyjacielu Psie) to, to że wszystkie artykuły poświęcone hodowli psów a także wystawom prezentuje przez pryzmat ZKwP nie pisząc notorycznie o imprezach innych krajowych organizacji kynologicznych przez co jest pismem stronniczym i popierającym nie wiadomo dlaczego ZKwP, który przecież wydaje swoje pismo pt Pies. Nie rozumiem dlaczego PP ma być tubą ZKwP? Przecież to pismo w założeniach niezależne. Nieco lepiej jest z Moim Psem ale niestety i tam zbyt często opisuje się sprawy kynologiczne przez pryzmat ZKwP co mnie tak samo boli... Aby wiedzieć co się dzieje w ZKwP wystarczy, ze wezmę magazyn Pies i już wszystko wiem i nie potrzebuję czytać o tym w PP i MP. wolałbym aby te magazyny zajęły się pisaniem również i Polskim Klubie Psa Rasowego i Polskiej Unii Kynologicznej oraz Polskiej Federacji Kynologicznej i nie marginalizowały tych stowarzyszeń bo one działają i myślę, że długo będą jeszcze działać na polskiej scenie kynologicznej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azawakh']Jak dla mnie MP i PP są czasopismami na podobnym poziomie ale to co mnie najbardziej mierzi (szczególnie w Przyjacielu Psie) to, to że wszystkie artykuły poświęcone hodowli psów a także wystawom prezentuje przez pryzmat ZKwP nie pisząc notorycznie o imprezach innych krajowych organizacji kynologicznych przez co jest pismem stronniczym i popierającym nie wiadomo dlaczego ZKwP, który przecież wydaje swoje pismo pt Pies. Nie rozumiem dlaczego PP ma być tubą ZKwP? Przecież to pismo w założeniach niezależne. Nieco lepiej jest z Moim Psem ale niestety i tam zbyt często opisuje się sprawy kynologiczne przez pryzmat ZKwP co mnie tak samo boli... [B]Aby wiedzieć co się dzieje w ZKwP wystarczy, ze wezmę magazyn Pies i już wszystko wiem i nie potrzebuję czytać o tym w PP i MP.[/B] wolałbym aby te magazyny zajęły się pisaniem również i Polskim Klubie Psa Rasowego i Polskiej Unii Kynologicznej oraz Polskiej Federacji Kynologicznej i nie marginalizowały tych stowarzyszeń bo one działają i myślę, że długo będą jeszcze działać na polskiej scenie kynologicznej.[/QUOTE]
Weź więc Kynologię a będziesz wiedział co się dzieje w PKPR.
Nie potrzebujesz czytac o tym w PP I MP. :razz:
Zgrany temat... ,,dyskryminacja PKPR"
[URL]http://www.pies.pl/index.php?strona=forum_post&podczym=2&id_p=784[/URL]
Dwoiłeś się tam i troiłeś... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...