Jump to content
Dogomania

Paralizator - wychowanie psa :)


sibelius

Recommended Posts

Dzisiaj w sklepie zoologicznym usłyszałem coś co mnie na początku rozbawiło ale po chwili zastanowienia się bardzo zmartwiłem. Przytoczę poniżej dialog pary klientów (chłopak i dziewczyna) ze sprzedawcą.

K - Przepraszam czy dostaniemy paralizator?
S - eeeeee.....paralizatooooor??
K - Tak paralizator, taki do wychowywania psa!!! :crazyeye:
S - ................(bez komntara)

Nie wiem jak Ci ludzie chcieli tego psa wychowywć. . . :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light']dlaczego nie mozesz?
Moze przy pomocy tej obrozy wyelminowali jakies zle zachowania, a teraz pies nosi, zeby czuł że ma na sobie.[/quote]


bo widzialam, jak sie zachowuje jak nia oberwie
a dlaczego nie moge patrzec? dlatego, ze pies jest agresywny bo jego Pana kiedys to krecilo a pozniej pies dorosl i sie zobil problem bo jego narzeczona różowy tips go utrzymac nie moze - to go sieka tym pradem

niestety odkad sama mam CC urzadzaja sobie ze mna pogawedki pogladowe na temat wychowania psa ....teksty takie az slabo

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym nie mogła i to własnie z tego powodu. Nigdy nie uznam "eliminowania złych zachowan" takimi metodami. To jest zwierze, które czuje i do tego ma głowę, którą myśli i ludzie też powinni tak robic. A ludzie uciekaja się do takich wynalazków cywilizacji, które mają "ułatwic nam zycie" rozwiązac skomplikowany problemy najkrótszą drogą, byleby nie trzeba było duzo myślec i byle by sie nie namęczyc za bardzo. Rozumiem to, że są psy łatwe i trudne i takie pomiędzy, ale po to mamy bardziej rozwiniętą od nich inteligencję, żeby znalezc z psem sposob komunikacji i "metodą" czyli właśnie tą inteligencją rozwiązac problem, a nie iśc na skróty i korzystac z takich rzeczy jak obroże indykcyjne, zaciski, kolczatki (to jestem jeszcze w stanie zaakceptowac w skrajnym przyadku), halti (to jest głupie, na prawde), czy szelki easy walk.
Jest tyle sposobów, by nauczyc psa chodzenia przy nodze, tak żeby rozumiał o co chodzi, po co nam to potrzebne i nawet miał z tego przyjemnośc, jest tyle metod nauczenia psa innych rzeczy, które ma załatwic obroża indukcyjna, i nie wierze, że zaistniał taki przypadek, w którym nie można się było obyc bez obrozy indukcyjnej.

A jeszcze jedno- GameBoy- CC to skrót od czego? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Zdaje się, że to nie jest topik o obrożach elektrycznych?

CC - wygląda na cane corso.
:lol:[/quote]


Chyba już jest, skoro doszliśmy do wniosku że paralizator to obroża indukcyjna. WYdaje mi się, że o to chodziło tej parce ze sklepu. pewnie nie znali dokładnej nazwy i wydedukowali paralizator- prąd- razi prądem- obroża, która razi prądem jest paralizatorem:D W końcu nie można się wiele więcej psodziewac po takiej parce, jak napisał założyciel wątku, mężczyżnie o bicepsie większym od obwodu jego klatki piersiowej, a mogę się założyc że jego dziewczyna była różowym tipsem, albo lepiej- miała białe kozaczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale jest jeszcze jedna fascynująca rzecz - dziewczynka rzeczywiście była różowym tipsem, wysolaryzowanym na piękny pomarańcz - i wygląda mi raczej na właścicielkę Yorka albo Chicichacha (...hejże hola) :) . . . także paralizatorek na Yoreczka dobra rzecz.

Game Boy po co Ci był mój wiek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']właśnie chyba rozszyfrowałam skrót CC- czy chodzi o cane corso?[/quote]

[quote name='Berek']Zdaje się, że to nie jest topik o obrożach elektrycznych?

CC - wygląda na cane corso.
:lol:[/quote]

[quote name='GameBoy']Cane Corso :eviltong:[/quote]

[quote name='Marta i Wika']CC to cane corso.[/quote]


To jeszcze ja, jeszcze ja!

Cane Corso :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']a nie zaproponowales jak dostana ten paralizator najpierw wyprobowac go na sobie

Gameboy znalazlas tego kogos z lutownica <znak zapytania> nie dziala mi wiekszosc znakow[/quote]

Gdybyś czytała uważnie to byś się zorientowała że wolałem nie zadawać "głupich" pytań!!! :roll: Poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi. . .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...