Jump to content
Dogomania

KRAJOWA - GRUDZIĄDZ(CWC) - 19.04.2008r.


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata56']cos malo ludzikow jak narazie:) Rybc!a bedziesz? suuuper bedzie okazja spotkac-poznac sie w realu:)[/quote]
Tak, koniecznie musimy się poznać ! :)

[quote name='Itske']a pręgowaniec będzie debiutował w klasie młodzieży, na razie się trochę odchudzamy, bo bardziej suczydło przypomina pulpeta niz oha:evil_lol:[/quote]
Musimy się zobaczyć :) Widziałam już to twoje cudo i wcale takim pulpetem nie było..

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o organizację, to już na początek Grudziądz się popisał...Zmiana sędziego w mojej rasie (owczarek szetlandzki). Wszystko byłoby ok. gdyby nie to, że...
O zmianie dowiedziałam się przed chwilą, nie ze strony internetowej, nie z mojego potwierdzenie (którego jeszcze nie dostałam), ale od znajomej z Poznania, która już dostała potwierdzenie i tam jest napisane kto sędziuje:p
Tak trudno jest dać komunikat na stronie oddziału???:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]itusia[/B], nie tylko u Was takie jaja.

W Beagle'ach zmiana z Piotra Śliwki na Dorotę Witkowską. Sama nie wiem co o tym myśleć, bo nie znam ani jednego ani drugiego sędziego :P

I mam nadzieję, że dziś ten spis psów jednak będzie :roll: Albo chociaż plan sędziowania :roll:

Link to comment
Share on other sites

A czy zazwyczaj jest dużo jamników na wystawach? Tzn. ile mniej więcej zajmie ich sędziowanie?

Bo ja muszę zdążyć na 16 wrócić do Gdańska, a prawdę mówiąc nie uśmiecha mi się czekać do 13 na ocenę :roll:
Poza tym p. Witkowska jeszcze ocenia Młodych Prezenterów, więc dali jej mnóstwo roboty :eviltong: Będzie się musiała nieźle uwijać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ZK w Grudziądzu dziś otwarty był do 18 :evil_lol:
Mam tylko nadzieję, że oni poważnie podchodzą do sprawy i nie układają planów sędziowania i spisów tylko w dni otwarcia biura :eviltong:

Dzwonię i nikogo już nie ma... więc chyba planów sędziowania dziś nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

hmmm kurcze:) moze sie zle wyraziłam....nie chodzi mi o to ze nie ma jeszcze tego planu czy spisu wystawców bo to nie nazlezy do ich obowiazku...tylko obowiązkiem jest napisanie o zmianie sędziego....a np.o inowrocławiu dowiedziałam sie z planu sędziowani a o grudziądzu od własnie koleżanki z dogo....kurcze jakoś inne oddziały potrafia i czesto wyskakuje parafka albo jest napisane ze nastąpiła zmiana sędziego....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...