Jump to content
Dogomania

Łódź - beżowy maluch zabrany z ulicy adoptowany przez Medorową


piotrek_b

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikusia'][B]piotrek_b[/B]
dzis wieczorem zadzwonie do znajomych, ktorzy szukają pieska dla siebie, podam im Twój numer, dobrze?
Myśle, że jest prawdopodobieństwo,że go wezmą...

A jak z załatwianiem się malucha? (gazetka, trawa, czy kąty? ;) )[/QUOTE]

[B]jeszcze chwila[/B], przypuszczam że to okaże się czystą formalnością ale chciałbym poczekać przynajmniej do jutra,
być może ktoś się odezwie :evil_lol:on jest niespotykanie żywiołowy i może uciekł komuś.

Niestety sika gdzie popadnie. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Jestem zdecydowana na pieska w 90%, muszę się jeszcze tylko z tym przespać;) Najgorzej będzie z transportem (niestety jestem dopiero w trakcie robienia prawa jazdy), ale myślę, że i tu znajdzie się jakieś rozwiązanie.[/quote]
Śpij dobrze cioteczko :loveu:
A z transportem to się nie martw :cool3: już Piotruś cos wymyśli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']
Buhahaha przynajmniej jakaś odmiana by była:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Planowałam bulteriera, co prawda nie teraz, ale jako kolejnego psa przy najbliższej możliwości:roll:
[quote]
to teraz ja na pociechę: a ja planowałam kiedyś Pit Bulla Red Nose'a z najlepszej linii:evil_lol: a Wiesz jak "skończyłam":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Medorowa-najbliższe możliwości okazują się niekiedy bliższe niż planujemy!:razz:
i o Medorowej coś dodam (między nami niech zostanie i tysiącami użytkowników:cool1:) ma dom ogrodzony z ogrodem, wykastruje maluszka jak dorośnie, będzie dbała o jego bezpieczeństwo, odrobaczanie i szczepienia, o jego komfort aaaa: i do tego jest ładna więc ten maluszek jak ulał dla niej:lol:

Link to comment
Share on other sites

czekam jeszcze dzisiaj do godz. 16-tej - ale myślę że nikt się po tego pieska nie zgłosi.
Po tym czasie piesek formalnie będzie do adopcji, widzę jednocześnie, że ktoś tu ma dobre rekomendacje :evil_lol:

maluch jest przekochany, nie mam warunków na kolejnego psa tym bardziej że mam jeszcze pieski zamówione.
Ale ten "pitoczek" jest rewela, wczoraj szalał po Parku Staromiejskim z moją Huleczką. :evil:
Bez problemu przerywa zabawę i przychodzi na zawołanie - oczywiście wiedząc, że dostanie smakołyka.

Reasum. to wspaniały piesek a przyszły opiekun z pewnością będzie nim zachwycony.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Śpij dobrze cioteczko :loveu:
A z transportem to się nie martw :cool3: już Piotruś cos wymyśli :diabloti:[/quote]
Transport to największa zmora:roll::roll:




[quote name='oktawia6'][quote name='Medorowa']
Buhahaha przynajmniej jakaś odmiana by była:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Planowałam bulteriera, co prawda nie teraz, ale jako kolejnego psa przy najbliższej możliwości:roll:
[quote]
to teraz ja na pociechę: a ja planowałam kiedyś Pit Bulla Red Nose'a z najlepszej linii:evil_lol: a Wiesz jak "skończyłam":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Medorowa-najbliższe możliwości okazują się niekiedy bliższe niż planujemy!:razz:
i o Medorowej coś dodam (między nami niech zostanie i tysiącami użytkowników:cool1:) ma dom ogrodzony z ogrodem, wykastruje maluszka jak dorośnie, będzie dbała o jego bezpieczeństwo, odrobaczanie i szczepienia, o jego komfort aaaa: i do tego jest ładna więc ten maluszek jak ulał dla niej:lol:[/quote]Buhahahah to żeś mi Oktawio posłodziła:B-fly:Oczywiście nie przeczę;):evil_lol::evil_lol:
[quote name='piotrek_b']czekam jeszcze dzisiaj do godz. 16-tej - ale myślę że nikt się po tego pieska nie zgłosi.
Po tym czasie piesek formalnie będzie do adopcji, widzę jednocześnie, że ktoś tu ma dobre rekomendacje :evil_lol:

[/quote]
;)



Jestem zdecydowana na pieska w 100%:p
O ile Piotrek zechce mi go wydać;):evil_lol:
Jedyny problem stanowi transport:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Ziutka, pytanie, ja jestem zawsze gotowy - ale jak miło, że to wyszło od Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol::scared:[/quote]
Gooptas no :eviltong: tu nie ma się co śmiać tylko trzeba Sajgonka dostarczyć Medorowej więc myśl chłopie najpierw o tym a potem pogadamy oooo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Gooptas no :eviltong: tu nie ma się co śmiać tylko trzeba Sajgonka dostarczyć Medorowej więc myśl chłopie najpierw o tym a potem pogadamy oooo :diabloti:[/QUOTE]

Ziuta kiedy ja już nie mogę, a Ty mi tu mówisz "potem" zmiłuj się :evil_lol: he he

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Ziutka jesteś niepoprawna - żarty sobie ze mnie (ze starszego Pana) stroisz
[B]no skąd mam wiedzieć jak dowieźć, Ziuta, bierz moje auto i jedź[/B][/quote]
Żarty z Ciebie...no Piter, jak ja bym mogła :loveu: :diabloti:
Ty sobie żartujesz :mad: tutaj ważą się losy Sajgonka a Ty zamiast poważnie o transporcie to mi karzesz jechać i to Twoim autem :eviltong:
Twój pies, Twoje auto, Twój wątek - Ty jedziesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Żarty z Ciebie...no Piter, jak ja bym mogła :loveu: :diabloti:
Ty sobie żartujesz :mad: tutaj ważą się losy Sajgonka a Ty zamiast poważnie o transporcie to mi karzesz jechać i to Twoim autem :eviltong:
[B]Twój pies, Twoje auto, Twój wątek[/B] - Ty jedziesz :evil_lol:[/QUOTE]

[B]zapomniałaś napisać: Twoja Ziutka[/B] :evil_lol:

Ziuta możesz jechać swoim, ale moje jest wygodniejsze jak się wszystkie siedzenia złoży to jest leżanka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b'][B]zapomniałaś napisać: Twoja Ziutka[/B] :evil_lol:[/quote]
Przez chwilkę przeszła mi przez myśl wielka siostra Okta, że zaraz znowu nas popędzi, że jakieś cuda wianki sobie urządzamy na wątku - ale zapomniałam, że to TWÓJ wątek więc ufff....nie oberwie się nam znowu :diabloti:

[quote name='piotrek_b'] Ziuta możesz jechać swoim, ale moje jest wygodniejsze jak się wszystkie siedzenia złoży to jest leżanka :evil_lol:[/quote]
No taaaa....ty masz kombi :eviltong:

Twoja Ziutka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Piotrek a w jakie dni Ci pasuje, żebym mogła go odebrać??[/quote]
Pewnie w każdy dzień i o każdej porze :cool3: bo Piotruś niedługo w domu będzie miał prawdziwy sajgon bo Hulka z Sajgonem nie zwracają na nic uwagi i są chwile, że po ścianach "latają" :evil_lol:

[quote name='Medorowa'] Mam kierowce, ale on sobie woła 300zł:roll::roll:[/quote]
Ulala....to rzeczywiście nieźle sobie zawołał 300 zł :razz:
A pisałaś do mrowy ?? Ona jeździ i wozi psiaki za pieniążki, może coś taniej u niej. Może Piotrek mógłby dowieźć gdzieś małego a potem mrówa by odebrała....hmm...no tak sobie gdybam i rozumuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Pewnie w każdy dzień i o każdej porze :cool3: bo Piotruś niedługo w domu będzie miał prawdziwy sajgon bo Hulka z Sajgonem nie zwracają na nic uwagi i są chwile, że po ścianach "latają" :evil_lol:


Ulala....to rzeczywiście nieźle sobie zawołał 300 zł :razz:
A pisałaś do mrowy ?? Ona jeździ i wozi psiaki za pieniążki, może coś taniej u niej. Może Piotrek mógłby dowieźć gdzieś małego a potem mrówa by odebrała....hmm...no tak sobie gdybam i rozumuję.[/quote]
Tak pisałam, wychodzi 262 zł do Wrocka.
Ja bym go już naprawdę chciała:oops::oops::oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie jam cztery prace zaliczeniowe do zrobienia na piątek a nie mam żadnej.
Muszę patrzeć w monitor 20g. na dobę a zapalenie spojówek przerodzi mi się w zapalenie mózgu za moment :angryy:

Zawiezie pieska jutro na miejsce mój kolego, któremu po prostu będzie trzeba zwrócić koszty paliwa. Czekam zatem na dokładny adres na priv :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']
Nie jam cztery prace zaliczeniowe do zrobienia na piątek a nie mam żadnej.
Muszę patrzeć w monitor 20g. na dobę a zapalenie spojówek przerodzi mi [B]się w zapalenie mózgu za moment :angryy:[/B]

[B][COLOR=blue]Zawiezie pieska jutro na miejsce mój kolego, któremu po prostu będzie trzeba zwrócić koszty paliwa. Czekam zatem na dokładny adres na priv :lol:[/COLOR][/B]
[/quote]
[B][COLOR=blue]Milky[/COLOR][COLOR=blue]?[/COLOR][/B]:lol:

p.s. Piotrek mogę w razie co zarekomendowac dobrego neurochirurga-zrobi Ci przetokę mózgową:evil_lol::look3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...