Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild - nowa karma na rynku


IwonaWoj

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monyka']U nas na razie wszystko ok.
Nawet więcej niż ok, bo kupki mniejsze niż po Pro Planie z łososiem.

Psina trochę też chudnie, bo była nieco grubaśna :cool3:[/quote]
A jaką dawkę jej dajesz? Tak jak podane na karmie??

Link to comment
Share on other sites

postanowiłam jednak spróbować tą karmę, tak ją reklamujecie ;)
dostałam kubek karmy z kaczką- pomieszaną z Acaną zjadły bez grymaszenia (no, prawie, bo Szare zawsze przy suchym lekko kręcą nosami)

kupiłam też mały (dwa kilo i trochę) woreczek karmy z rybą, ale dostaną dopiero na wieczorem :) podobno są zniżki dla hodowców- czy ktoś ma moze cennik dla hodowców?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']
kupiłam też mały (dwa kilo i trochę) woreczek karmy z rybą, ale dostaną dopiero na wieczorem :) podobno są zniżki dla hodowców- czy ktoś ma moze cennik dla hodowców?[/quote]

A gdzie taki mały worek dostałaś??

Link to comment
Share on other sites

Ehh to jeszcze trochę czasu. :/

edit: miałam zamówić wersję z rybką ale jeszcze weszłam na dogs' food review i poczytałam o tej karmie. No i niestety trochę się zniechęciłam. Jest tam napisane że producent nie gwarantuje tego iż mięso rybie nie zawiera etoksykiny. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ehh to jeszcze trochę czasu. :/

edit: miałam zamówić wersję z rybką ale jeszcze weszłam na dogs' food review i poczytałam o tej karmie. No i niestety trochę się zniechęciłam. Jest tam napisane że producent nie gwarantuje tego iż mięso rybie nie zawiera etoksykiny. :([/quote]
żaden producent karm który robi karmę rybną, co do ryb ci tego nie gwarantuje, gdyż zależy to od dostawców ryb- skąd łowią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']żaden producent karm który robi karmę rybną, co do ryb ci tego nie gwarantuje, gdyż zależy to od dostawców ryb- skąd łowią ;)[/quote]

Ahhh taka rybka. Mam nadzieję, że nie w Bałtyku bo skażenie murowane.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

edit: A co ma do tego miejsce połowu? Etoksykina to konserwant.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ehh to jeszcze trochę czasu. :/

edit: miałam zamówić wersję z rybką ale jeszcze weszłam na dogs' food review i poczytałam o tej karmie. No i niestety trochę się zniechęciłam. Jest tam napisane że producent nie gwarantuje tego iż mięso rybie nie zawiera etoksykiny. :([/quote]

Witam Panią.
Niestety informacja , którą przekazała pani na forum jest nieprawdziwa.
Karmy Taste of The Wild, Chicken Soup NIE ZAWIERAJĄ ETHIXIQUIN. Bardzo proszę o uważne czytanie wiadomości podanych na stronie Dog Food Reviews.
Często pod wstępną oceną pojawia sie ważne wyjaśnienie
i karma otrzymuje rekomendację. Tak jest również w tym przypadku.
Pozdrawiam Panią i wszystkich na forum.
Lek wet Sławomir Samkowski
Animal Service - importer karm TOTW & CS

Link to comment
Share on other sites

Ok ale czy nie dlatego wersja rybna dostała 5 gwiazdek a pozostałe 6.

Oto fragment mówiący o etoksykinie, może źle coś zrozumiałam. :hmmmm:

[B] We note that this is a fish meal, but are not able to locate a statement on the manufacturer's website guaranteeing the use of ethoxyquin-free protein sources (Ethoxyquin is a chemical preservative, commonly added to fish meal ingredients and that is banned or heavily regulated in the human food industry due to the belief that it is carcinogenic).[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...