Jump to content
Dogomania

„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK


shangri_la

Recommended Posts

Hehehe a ja wam troche tu namieszam wczoraj odkrylam cała encyklopedie tego autora
[URL]http://selkar.pl/psy_wielka_encyklopedia_fogle_bruce_p_3498.html[/URL]

za 312 stron zapłacicie 83zł czy to nie jest ta sama ksiązka tylko ze wznowiona? Dołożyli więcej fotek aby była wieksza objętość.:eviltong:
20zł za 60 stron to lekkie przegiecie wiecej stron ma gazeta MP a kosztuje 5zł z kawałkiem, płacimy praktycznie za okładkę która nie wątpliwie jest urokliwa :eviltong:
Ja chyba jedynie skusze sie na 1 tom z rasami :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie ja sie tez zastanawialam jak zobaczylam autora, ale to dla mnei troche bylo bez sensu ze ta sama ksiazke wydaja, musialby ktos porownac kto ma ta wielka encyklopedie bruce fogle - podobno jest super.
no a ja sie zapytalam pani kioskarki i ksiazki maja wychodzic co tydzien w kazda srode i beda lezec w sklepie przez tydzien czyli az do ukazania sie nastepnej.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mam, i bardzo mi się podoba z wyglądu. Ślicznie wydane, zdjęcia, papier, cud, miód i orzeszki ;) W środku dużo ciekawych informacji.
Od razu zerknęłam na to czy jest coś o sterylizacji. Nie znalazłam. Szkoda.

W sumie zdeczka droga ta cała imprezka wychodzi, ale jak ładnie tomy by wyglądały na półce :rolleyes::evil_lol:

Ale wątpie czy kupie następne...20 zł za taką książeczke...:roll::shake: Przesadzili, ale to zapewne przez te zdjęcia i papier:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ja również kupiłam skuszona reklamami i muszę powiedzieć, że nieco się zawiodłam - chyba będę pierwsza nieadowolona ;) książka "zdrowie" a w środku - mydło i powidło przysłowiowe... tabelka z kilkudziesięcioma rasami, trochę o szkoleniu szczeniaka, rozród... nie skusiło mnie to na tyle, aby co tydzień wydawać 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Mam rownież pierwszy tom,wydanie w miarę ciekawe, ładny papier,grube okładki ,grzbiet poszczególnych tomów utworzy ciekawy obraz więc może się skuszę na półkową kolekcję.Zamawiając subskrypcję przez internet lub faksem oszczędza sie 15%.

Link to comment
Share on other sites

Zacznę od tego, żebyście nie kupowali bez gazety, NAWET jeśli jest Wam niepotrzebna. Bo sprzedawanie komuś samej książki ze strony sprzedawcy to raczej oszustwo.
Oto, co jest napisane na odwrocie książki:
[B]Książka przeznaczona wyłącznie [/B]
[B]do sprzedaży z DZIENNIKIEM[/B]
[B](cena książki + cena DZIENNIKA)[/B]
Co do treści - dla kogoś kto ma małe pojęcie o psach pierwszy tom jest jak najbardziej w porządku, ja już to wszystko wiem, czekam na dalsze. Jednak skoro każdy kolejny tom kosztuje aż 20 zł (:crazyeye:) to porządnie zastanowię się nad tym, czy go kupić.

Link to comment
Share on other sites

Prawda jednak moze w dalszych czesciach o rasach bedzie wlasnie z predyspozycjami... Chociaz ja tam widze ze Husky NIE na pierwszego psa- moi znajiomi mają wiele psow i to ich pierwsza rasa jednak no coz- taka ksiazka jest w kioskach wszedzie i w sumie ludzie którzy twierdzą "suka raz musi miec szczenieta" na nią natrafią. Moze chociaz o R=R wspomną w dalszych czesciach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']wlasnie zobaczylam reklame
[SIZE=1]tutaj cytat ze strony int [URL]http://www.brief.pl/wiadomosci,info,23645,211.html[/URL][/SIZE]
[B]Pieski „Dziennik"[/B]

15.02.2008 Komentarze: 0
W najbliższą środę ukaże się na rynku pierwsza część nowej serii „Dziennika”, „Wielka Encyklopedia. Psy”.
Encyklopedia jest poświęcona i zawiera fachową wiedzę o ich rasach, zdrowiu, wychowaniu i szkoleniu. Skierowana jest do właścicieli i miłośników psów.
Kolejne tomy encyklopedii, wydane w twardej okładce w formacie 210 x 250 mm, będą ukazywały się przez 16 tygodni w środy. Pierwsza część będzie do nabycia w promocyjnej cenie 5,99 zł, a następne - w cenie 19,99 zł. Seria będzie wsparta kampanią promocyjna w telewizji, w radiu oraz w tytułach Axel Springer. Partnerem encyklopedii jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, a patronem medialnym Radio Zet. (JOS)

kto bedzie kupowal ?
przyznam ze to wyjdzie najdrozsza encyklopedia bo podliczylam i calosc- 16 tomow bedzie kosztowalo 305,84 :crazyeye: szkoda ze niema rozpiski co w ktorym tomie bo jakis bym kupila w sumie :roll: moze o szkoleniu ale tez zalezy co to bedzie... ehhh

pozdrawiam[/quote]

Też to przeczytałam i w sumie od jakiegos czasu szukałam jakiejs dobrej, obszernej encyklopedii, tylko przeczytałam to dopiero dzis! Tata o 21 pojechał do sklepu po II tom, ale juz oddali wszystkie gazety do zwrotu, a sklep jest do 22" .. szkoda, ze nie robia takich rzeczy o zamknieciu sklepu, no ale trudno, moze na necie da sie zamowic gdzies zaległe dwa pierwsze numery, a reszte juz bym kupowała normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Też to przeczytałam i w sumie od jakiegos czasu szukałam jakiejs dobrej, obszernej encyklopedii, tylko przeczytałam to dopiero dzis! Tata o 21 pojechał do sklepu po II tom, ale juz oddali wszystkie gazety do zwrotu, a sklep jest do 22" .. szkoda, ze nie robia takich rzeczy o zamknieciu sklepu, no ale trudno, moze na necie da sie zamowic gdzies zaległe dwa pierwsze numery, a reszte juz bym kupowała normalnie.[/quote]
Drugi tom:crazyeye: Wydawało mi się, że będzie wydawane co tydzień:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie kupiłem ale okazało się, że teściowa sobie sprawiła, jeszcze nie czytałem, ale tylko szybko przeleciałem, jedna sprawa - zauważyłem nieścisłość tego typu: jest opis Akita Inu a do niego wklejono zdjęcie Akity Amerykańskiej...bądź co bądź innej rasy...takie 'drobiazgi' nie robią na mnie dobrego wrażenia, tak samo jak ktoś napisał, że Dobek może być pierwszym psem... wydaje mi się, że jednak nie dla każdego... Przeczytam całość i wypowiem sie bardziej konkretnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Dziewczyny wątpie- zbyt szybko wiele jeszcze jest w sprzedazy- dzisiaj pytalam faceta z kiosku to mowi ze ma tego tapuny bo to nie jest razem z gazetą...[/quote]
U mnie też tak mówią w kioskach i sklepach... Aż dziwne aby codziennie wychodziły kolejne tomy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...