Jump to content
Dogomania

Psie Pola Mokotowskie


Cala2

Recommended Posts

He he to może zakłady zrobimy która ( Suczysko oczywiście:cool3:) ostatnia odpadnie:diabloti:...ja tam Fiśki tak nie obstawiam bo i odpocząć też lubi:evil_lol::cool3:...Itske- no każdy język ma swoje łamańce ale wymawia się całkiem całkiem Icke...tak trochę jakby świst bata...cos w tym stylu ...sama jesteś sobie winna trzeba było ją nazwać Ciamciaramcia...na pewno magia imienia podziałałaby:diabloti: i zwierzak wlókłby się łapa za łąpą z kanapy do miski i z powrotem:shake::cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figa Bez Maku']He he to może zakłady zrobimy która ( Suczysko oczywiście:cool3:) ostatnia odpadnie:diabloti:

sama jesteś sobie winna trzeba było ją nazwać Ciamciaramcia...na pewno magia imienia podziałałaby:diabloti: i zwierzak wlókłby się łapa za łąpą z kanapy do miski i z powrotem:shake::cool1:[/quote]

Dobre!!!! Mnie na wygranej nie zależy, jestem najszczęśliwsza jak tę małpę ktoś zabierze na spacer, albo jak uda sie ją trochę wykończyć. Niech ją biorą Wasze suńki w obroty!
Ciamciaramcia?:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[B]Itske[/B] - czy Ty jestes z Gdańska? Wybieram sie z moim suczydłem wnk na urlop do Gdańska, moze na kilka dni w lipcu i na dluzej w sierpniu i przydałby sie nam przewodnik z psem z tych okolic celem pokazania miejsc przyjaznych psiakom, dobrych na wybieganie i spokojne kąpiele. Wspolna psia zabawa mile widziana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cala2'][B]Itske[/B] - czy Ty jestes z Gdańska? Wybieram sie z moim suczydłem wnk na urlop do Gdańska, moze na kilka dni w lipcu i na dluzej w sierpniu i przydałby sie nam przewodnik z psem z tych okolic celem pokazania miejsc przyjaznych psiakom, dobrych na wybieganie i spokojne kąpiele. Wspolna psia zabawa mile widziana :loveu:[/quote]

Tak w ogóle to ja jestem z Częstochowy:lol:
od lat (dziecinnych) mieszkałam w Gdańsku, do tej pory pracuję, ale kilka lat temu wyprowadziłam się na wieśż, eby spokojnie i bezpiecznie odchować dziecko, mieć zwierzaki i żyć bez wariackiego wielkomiejskiego zgiełku. W sierpniu nie mam urlopu, ale służę radą i przewodnictwem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...