Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:razz:[quote name='agnethka']ja też się nie mogłam tam dodzwonić i pisałam maila - znacznie szybciej drogą mailową mi odpowiedzieli ;) może spróbuj napisać ;)[/QUOTE]

Napisałam i czekam na odpowiedz-[COLOR="#a0522d"]dziękuję za radę.[/COLOR]
Jednak będę dzwonić dziś do upadłego

[quote name='Asiaczek']No nie dziwię się...
Pzdr.[/QUOTE]

Oj bardzo chce być na tej wystawie z wami

[quote name='gonpak']hura jestem na liscie:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]
[quote name='katik']My też jesteśmy na liście :multi:
I mam nadzieję, ze miło będziemy wspominać pierwsze urodziny Magii spędzone na wystawie. Może to przyniesie nam szczęście. ;)[/QUOTE]

A ja mam nadzieję,że wszystko się jakoś ułoży i Będę na liście,a Megi osobiście będę podziwiać i wszystko będzie pięknie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogi']

Napisałam i czekam na odpowiedz-[COLOR=#a0522d]dziękuję za radę.[/COLOR]
Jednak będę dzwonić dziś do upadłego[/quote]

pewnie, że dzwoń przy okazji ;) na pewno się ułoży i będziesz ;)
ja też mam nadzieję dojechać ;) i że zdążę wyleczyć kręgosłup :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']agenthka chodzi mi o cala rase, ale nie o stawke a liczbe psow w poszczegolnych klasach, chce oszacowac czas wejscia.. my jestesmy psy otwarta[/quote]

PSY
klasa młodzieży - 1
klasa pośrednia - 2
klasa otwarta - 2
klasa championów - 1

SUKI
klasa szczeniąt - 1
klasa młodzieży - 6 :razz:
klasa pośrednia - 2
klasa otwarta - 1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Tinka:)"']a ja mam pytanie, jak daleko jest z dworca na stadion? i ile czasu mniej-wiecej zajelaby droga?[/quote]
Już ktoś pisał, że można dojechać mpk (10) prosto pod sam stadion ;). Piechotą też jest w sumie nie daleko-10-15 min.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=DWORZEC+PKP%2FKIOSK&daddr=bia%C5%82ystok+,+11+listopada+28&hl=pl&geocode=&mra=ls&dirflg=w&sll=53.07716,23.176474&sspn=1.11869,2.471924&ie=UTF8&ll=53.127256,23.151112&spn=0.017459,0.038624&z=15"]mapa[/URL]
czy to dobra droga ze stacji?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Piechotą też jest w sumie nie daleko-10-15 min.[/QUOTE]

Którędy ?

[quote name='aneta25'][URL="http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=DWORZEC+PKP%2FKIOSK&daddr=bia%C5%82ystok+,+11+listopada+28&hl=pl&geocode=&mra=ls&dirflg=w&sll=53.07716,23.176474&sspn=1.11869,2.471924&ie=UTF8&ll=53.127256,23.151112&spn=0.017459,0.038624&z=15"]mapa[/URL]
czy to dobra droga ze stacji?:roll:[/quote]

Polecam mpk ; )
Przystanek masz zaraz po wyjściu z dworca i podwiezie Cię aż, pod samiuśki stadion.
Linia nr 10;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Iza13"']Którędy ?[/quote]
Moja skrótowa droga wygląda mniej więcej tak - z dworca dochodzę do osiedla na Skłodowskiej, później idę przez zakład pogrzebowy niedaleko niej (chociaż możliwe że on też jest na Skłodowskiej, ale nie jestem pewna :eviltong:) i wychodzę tuż przy stadionie. :diabloti: To tak w skrócie.

Tinka - fajnie, zdradzisz co to za magiczny sposób ? :cool3: chodź z reguły raczej nawalam ja, a nie pies. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']jakby ktos miał problem z noclegiem czy coś to mogę pomóc, bo mieszkam 10 min drogi -piechotą od terenu wystawy więc nie ma problemu.[/quote]

[B]grallinka[/B], problemu z noclegiem nie mam :) ale widzę, że w avatarze afgan:loveu: to się spotkamy w niedzielę na ringu, jeśli coś wystawiasz :)

Link to comment
Share on other sites

Mam afganka i dziecko cziłkowe...no hmm.. pseudo cziłkowe adoptowane ze schronu w poznaniu w sobotę :evil_lol:
Afgana nie wystawiam, bo już wykastrowany. Wcześniej miałam zamiar, ale jego charakter nie nadaje się do przekazania potomstwu,że tak powiem delikatnie. To taki też adoptowany oszołom tyle,że 3 lata temu no ale mało się od tego czasu zmieniło..jaki był taki jest :diabloti:

A co do dworca...piechotą ...to minimum godzinka, więc nie radzę...

Ktoś tu napisał,że z dworca w osiedle skłodowskiej itp... do samej skłodowskiej jest kuuupa kilometrów :evil_lol:
Na wystawie będziemy pewnie z małym czymś na rękach..ryże, małe z wyłupiastymi oczkami większe niż cziłek jakiś 1cm hehehe, więc jakby ktoś nas poznał to zapraszam na pogawędkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']Mam afganka i dziecko cziłkowe...no hmm.. pseudo cziłkowe adoptowane ze schronu w poznaniu w sobotę :evil_lol:
Afgana nie wystawiam, bo już wykastrowany. Wcześniej miałam zamiar, ale jego charakter nie nadaje się do przekazania potomstwu,że tak powiem delikatnie. To taki też adoptowany oszołom tyle,że 3 lata temu no ale mało się od tego czasu zmieniło..jaki był taki jest :diabloti:

Na wystawie będziemy pewnie z małym czymś na rękach..ryże, małe z wyłupiastymi oczkami większe niż cziłek jakiś 1cm hehehe, więc jakby ktoś nas poznał to zapraszam na pogawędkę[/quote]
Czy to Ty odbierałaś takie małe-szczuplutkie-rude w Warszawie, które przyjechało samohcodem osobowym z Poznania? Jesli tak - to osobą, która powiedziałam Wam, gdzie jest ull Garażowa jestem ja - Asiaczek. Miło mi było. Szkoda, że nie było czasu na jakąś pogawędkę, ale za kilka godzin wyjeżdżałysmy do Estonii na wystawę...
A w B-stoku bedziecie w sobotę czy w niedzielę? Bo my w niedzielę. Zapraszam na ciasto!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Zapraszam na ciasto!
Pzdr.[/quote]

[COLOR=Navy][B]o tym razem będzie ciasto:multi:, więc sam się wpraszam:diabloti: po ocenie pewnie do Was wpadnę, jakoś po 13 powinno się skończyć wg planu, a jak to będzie to się okaże...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...