Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ja tez czekam na sędziego z par hodowlanych, bo zgłosiłam moją parkę!
Pzdr.[/quote]

I wszystko już wiadomo:lol::


[B]KONKURENCJE FINAŁOWE[/B] [B]SOBOTA[/B]

NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Leif Herman Wilberg (NOR)
NAJPIĘKNIEJSZA GRUPA HODOWLANA - Milivoje Urošević (SRB)
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Anna Rogowska (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Vija Klucniece (LV)
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Ligita Zake (LV)

GRUPA II: Jan Gajewski (PL)
GRUPA IV: Andrzej Brabletz (PL)
GRUPA VII: Henryk Stępka (PL)
GRUPA IX: Elżbieta Junikiewicz (PL)

[B]NIEDZIELA[/B]

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Ewa Bukład (PL)
NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Andrey Kisljakov (BLR)
NAJPIĘKNIEJSZA GRUPA HODOWLANA - Andon Todorov (BUL)
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Elżbieta Sobieszczańska (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Andrzej Mania (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Jan Ryk (PL)

GRUPA I: Gabriela Ridarčikova (SK)
GRUPA III: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)
GRUPA V: Barbara Larska (PL)
GRUPA VI: Jaroslav Matyaš (SK)
GRUPA VIII: Ramune Kauzlaskaite (LT)
GRUPA X: Natalja Nekrošiene (LT)

[B]BEST IN SHOW - NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY BIAŁYSTOK'2008

Tomasz Borkowski (PL)[/B] Obsada sędziowska może ulec zmianie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarna_Owieczka']Matagi - to ja mogę wpaść pomóc rozstawiać, ale czy nie będzie przeszkodą, że nie jestem zarejestrowana w związku i mam tylko 16 lat? :lol:[/quote

Ani wiek,ani to,że nie jesteś członkiem ZK,nie przeszkadza w tym,abyś pomogła przy wystawie!Przyjdź więc i pomagaj,będziemy wdzięczni:lol:.

[SIZE=4][COLOR=red][B]Informacja dla tych,którzy chcą startować w Junior Handling:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][/B]
[B]formularz zgłoszeniowy powinien dziś już być na naszej stronie.Za to,że go nie było:oops:,przepraszamy bardzo!!!:oops:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mam propozycję: zamieńcie p. Matyjasa z p. Larską grupami....

Hehehe, wiem, pewnie nierealne, ale można pomarzyć...:cool1:
Pzdr.[/quote]

[B]A ja przepraszam bardzo, a co to ma być ??? :crazyeye:[/B]
[B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku czy Koncert Życzeń pod dyktando Asiaczka ???? [/B]:cool3::cool3::cool3:

wybaczcie, ale co niektóre posty tutaj już nawet nie są zabawne, zaczynają być NIESMACZNE wręcz ŻENUJĄCE ... :mad:



chyba jednak tym razem (nie) pozdrawiam :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mam propozycję: zamieńcie p. Matyjasa z p. Larską grupami....

Hehehe, wiem, pewnie nierealne, ale można pomarzyć...:cool1:
Pzdr.[/quote]

Matagi słońce - nie słuchaj Asiaczka :evil_lol:
...no chyba że chcesz żebyśmy sobie odpuścili :lol:

kadziumia - nie odbierajmy życia zbyt poważnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia'][B]A ja przepraszam bardzo, a co to ma być ??? :crazyeye:[/B]
[B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku czy Koncert Życzeń pod dyktando Asiaczka ???? [/B]:cool3::cool3::cool3:

wybaczcie, ale co niektóre posty tutaj już nawet nie są zabawne, zaczynają być NIESMACZNE wręcz ŻENUJĄCE ... :mad:

chyba jednak tym razem (nie) pozdrawiam :angryy:[/quote]
Kadziumia - przecież ja doskonale wiem, że i tak nic nie załatwię, więc nie ma co się denerwować! Jak już dali p. Larską, to - podejrzewam, - nie będą zmieniac. Nie rozumiem, dlaczego tak się unosisz, przecież napisałam tylko moje zdanie i dopisałam, że to tylko żarty.... Nie czytasz zbyt dokładnie i niepotrzebnie się unosisz i nakręcasz...
Takie są możliwości pisania na DGM i ja z nich skorzystałam. Takie mam zdanie nt. tej Pani i - póki co - zdania nie zmieniam.:lol:

Wyluzuj... a "niesmaczne" i "żenujące" to masz rację - niektóre posty niektórych ludzi sa żenujące i niesmaczne...

[quote name='MichalMi']Matagi słońce - nie słuchaj Asiaczka :evil_lol:
...no chyba że chcesz żebyśmy sobie odpuścili :lol:

kadziumia - nie odbierajmy życia zbyt poważnie ;)[/quote]
[B]MichalMi[/B]- Matagi i tak mnie nie posłucha... No i nie wybaczyłabym sobie, gdybyś nie dotarł na wystawę!
I popieram co do Kadziumi...

Pzdr. (ale chyba tylko MichalMi, bo Kadziumia mnie juz nie pozdrawia... Jak ja z tyj będę zyła?:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']oj Asiaczku, nie kadź mi tu tylko pozdrawiajmy wszystkich :loveu:
a co by nie offować, to na wystawie pewnie i tak się spotkamy - niezależnie od tego kto będzie sędziował :lol:[/quote]Pewnie tak. Ja juz dokumenty dawno wysłałam, finanse też.

Ale i tak jeszcze narozrabiam, bo.... w międzyczasie moja Żelka dostała oficjalną tubę z tytułem Interchampion, a O/Białystok był tak uprzejmy, że dla interów zrobił zniżkę! Finanse za nią już poszły (jak za normalną championkę) i teraz muszę uprzedzić Oddział, że chcę wycofac kilka złotych!!!:evil_lol:

[quote name='k.iwona']nam wszystko pasuje oprucz kilometrów :) wiec żeby mi się chciało jechać musze zapisac 3 lub 4 afgany :) . Do zobaczenia na wystawie .[/quote]
O, widzisz, jak to nikomu nie dogodzisz. Mnie tam akurat kilometry pasują...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze z dworca pks chodziłam piechotą, jest w miarę blisko, ale moja trasa totalnie nie do wytłumaczenia. Przez osiedle i zakład pogrzebowy.:evil_lol:
W tym roku wybieram się raczej mpk, bo bez przewodnika zostałam. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...