Jump to content
Dogomania

Piszę książkę


Vermas

Recommended Posts

Witajcie.
Nie znalałam takiego tematu (może pominęłam, jeśli tak nie bijcie:mad: a podajcie linka:razz::cool1:) więc zalożyłam ten...
Otóż zaczęłam sobie ot tak pisać na Word'zie książkę o wychowaniu psa (rózne komendy) ale tak jak ja to przerabiałam z psem, z mojego doświadczenia i głowy:evil_lol::lol: Mam już wydawnictwo jakbym chciała ją publikować. Ksiązkę a raczej poradnik zaczęłam pisać wczoraj, na okladce bedzie fota mego psiulka:p i będą te porady, które moja suka już zna. Jak się ksiązka powiedzie (tzw. będzie dobra) to ją wyda wydawnictwo i będzie w księgarniach dostępna do kupienia. Będzie zawierać okolo 30 str. moze więcej jak się rozkręcę.
Powiedźcie mi czy to się opłaca?
Wyraźcie swoje zdanie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nieopłaca się to pod względem kosztow, nerow. Moja znajoma probowala się przedostac przez rozne wydawnictwa- jednak krytycy odrzucili jej powieść. Pozatym jest to kosztowne. Nakład z tego co wiem musi byc dosc spory zeby trafilo to w kazdym miescie w polsce, w kazdej lepszej ksiegarni, wiec i koszt. Trzeba miec tez znajomosci to trzeba odrazu podkreslic...

Pozdrawiam, Aneta

Link to comment
Share on other sites

z całym szacunkiem ale myślę,że nic z tego nie będzie.Na 30 str nie może znależć się nic odkrywczego.Obecnie jest mnóstwo naprawdę dobrych wydań poświęconych tej tematyce.
Pisz dla siebie jak Ci to sprawia satysfakcję i pogłębiaj wiedzę ogólnie dostępną książkową
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje ze przydala by sie ksiazka poswiecona nauce sztuczek tych mniej i tych bardziej zaawansowanych bo w sumie takowej nie ma, jedyne co to turlanie, slalom miedzy nogami, dawanie lapy, daj glos ( tez mi sztuczka)... :roll: no jest niby ta ksiazka "madry pies" przegladnelam w ksiegarni i kilka sztuczek jest ciekawych ( skoki przez rece np )ale to tez dosc malo. ja bym chciala np sztuczki na swiadomosc zadu, nauke figur w frisbee jak uczyc takie rzeczy itp, mysle ze taka ksiazka by sie przydala bo poradnikow jest faktycznie multum.

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eduso']Shangri - taka ksiazka ze sztuczkami bedzie juz maju tego roku :-)
DOkladnie ta: [URL]http://www.amazon.com/101-Dog-Tricks-Activities-Challenge/dp/1592533256/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1203528493&sr=1-1[/URL][/quote]

:crazyeye: dzieki ci :loveu: 200 stron o samych trikach :cool3: ale super, a wiesz moze nakladem jakiego wydawnictwa ma sie ukazac?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widziałam tą książkę w oryginale w ten weekend w księgarni. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne: wszystko jest opisane dokładnie krok po kroku, dużo zdjęć. Sztuczki fajne i ciekawe, cały rozdział o CF (taniec z psem). Metody właściwie tylko pozytywne. Napisana przystępnym językiem, nie trzeba być super szkoleniowcem, żeby zrozumieć i skorzystać.

EDIT: Aha, bardzo mi się podobały umieszczone przy każdej sztuczce uwagi, jak postępować, jeśli coś nie wychodzi. Super!

Mam nadzieję, że polskie wydanie będzie równie atrakcyjne graficznie, amerykańska wersja jest bardzo ładnie wydana.
Ja przymierzam się do kupna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eduso']Shangri - taka ksiazka ze sztuczkami bedzie juz maju tego roku :-)
DOkladnie ta: [URL]http://www.amazon.com/101-Dog-Tricks-Activities-Challenge/dp/1592533256/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1203528493&sr=1-1[/URL][/quote]
Wow! Na 100% jak książka tylko wyjdzie KUPUJE! :diabloti:

[quote name='dunia77']Widziałam tą książkę w oryginale w ten weekend w księgarni. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne: wszystko jest opisane dokładnie krok po kroku, dużo zdjęć. Sztuczki fajne i ciekawe, cały rozdział o CF (taniec z psem). Metody właściwie tylko pozytywne. Napisana przystępnym językiem, nie trzeba być super szkoleniowcem, żeby zrozumieć i skorzystać.

EDIT: Aha, bardzo mi się podobały umieszczone przy każdej sztuczce uwagi, jak postępować, jeśli coś nie wychodzi. Super!

Mam nadzieję, że polskie wydanie będzie równie atrakcyjne graficznie, amerykańska wersja jest bardzo ładnie wydana.
Ja przymierzam się do kupna :lol:[/quote]

Mam nadzieje że nie piszesz tego specjalnie żeby nas wkurzyć - u nas książka będzie dopiero w maju. :lol:
A tak na serio - kup, przeczytaj i napisz recenzje.

[quote name='shangri_la']och ty! a my musimy czekac do maja :diabloti:[/quote]
Niesprawiedliwość. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vermas']Witajcie.
Nie znalałam takiego tematu (może pominęłam, jeśli tak nie bijcie:mad: a podajcie linka:razz::cool1:) więc zalożyłam ten...
Otóż zaczęłam sobie ot tak pisać na Word'zie książkę o wychowaniu psa (rózne komendy) ale tak jak ja to przerabiałam z psem, z mojego doświadczenia i głowy:evil_lol::lol: Mam już wydawnictwo jakbym chciała ją publikować. Ksiązkę a raczej poradnik zaczęłam pisać wczoraj, na okladce bedzie fota mego psiulka:p i będą te porady, które moja suka już zna. Jak się ksiązka powiedzie (tzw. będzie dobra) to ją wyda wydawnictwo i będzie w księgarniach dostępna do kupienia. Będzie zawierać okolo 30 str. moze więcej jak się rozkręcę.
Powiedźcie mi czy to się opłaca?
Wyraźcie swoje zdanie. Pozdrawiam[/QUOTE]

BOZIU KOCHANA :crazyeye:
Świat upadł na glebe :huh::huh::Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egonek5']A o to ze Kajka tej ''pisarki''umie jedynie siad :loveu:[/quote]

yhm... siad to zaliczyła, gdy miała ze 7 tygodni:loveu: teraz jesteśmy na etapie "rownaj-noga-do mnie":cool3:

A jednak będę pisać tę książkę, bo uważam, ze warto. Napiszę dla siebie a co z tego wyjdzie to wyjdzie:lol: Nie sądzę by ukazała się w księgarni jako poradnik 30 stronowy, ale tę "wenę" do pisania jednak mam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...