Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotka - z mojego marnego bazarku powinny wpłynąć następujace wpłaty:

Krakowianka.fr - szelki za wyw. 25 zl:loveu:
FluszakPluszak - srebrna latareczka - 10 zl:loveu:
Karusiap - czarna latareczka - 8 zł :loveu:

Iwona1984 - czerwona latareczka - 10 zl:loveu:

no to tyle na razie:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']40 kg Boscha i 10 puszek zamówiono, zapłacono, przywiezie kurier z krakvetu - bo tylko tam dają płacic kartami kredytowymi:eviltong: bo ja juz na kredytach ostatnio zapodaję:evil_lol:[/quote]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dziękować dziękować :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
normalnie kocham tę Andzię :loveu:

a na kredytach to sama lecę więc wiem jak jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makatka']buu.. a ja dopiero przelew w piątek po południu mogę zrobić...natalka, może żeby cię po tym banku non stop nie ganiać zrobić 2 przelewy? jeden do darii, drugi do Ciebie na szanowną pocztę polską?[/quote]

Ja i tak bede robic kolo 17 wiec nie ma znaczenia, z reszta najwyzej wysle ze swoich, przeciez i tak wplacisz ;) A na moim koncie na szczescie zera nie ma, wiec spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9590256#post9590256[/URL]

ladnie prosze cioteczki o pomoc w sprawie tego szczeniora, jutro bede dzwonic do schronu i dowiem sie co to za cudo i czy mozna go zabrac, problem w tym ze jak moj TZ to uslyszy to az sie boje pomyslec jaka bedzie jego reakcje. Jesli uda mi sie go przekonac to bede mogla przetrzymac malucha u siebie kilka dni ale potrzebne jest pilnie DT lub DS !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makatka']Ja takoż knuję nad DT i takoż zależy od rozmowy z TŻtem, bo ostatnio zrobiłam mu niespodziankę z gatunku "zapomniałam Ci chyba powiedzieć- od jutra mamy w domu dwa psy" ;)[/quote]

a kiedy bedziesz miala jakies wiesci cobysmy razem nie zjawily sie w schronie po malucha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...