Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lukann']pisałam do administratora - napisał że to już koniec :(

Doddy masz rację ale ludzie byli przyzwyczajeni że tam się cos takiego dzieje - poza tym ja tez zainteresowałam się tym bałaganem :razz: dzięki niebieskiemu forum[/quote]

no to co teraz? a podali powody????

Link to comment
Share on other sites

też myślałam o ozywieniu forum na stronie fundacji ale pomyślałam sobie że na początku ludzie interesują się przede wszystkim ładnymi pieskami, hodowlami itp. potem przy okazji zaczynają interesować się bidami ze schronisk. Boję się że forum fundacji nie ściągnie tylu zainteresowanych..ale to moje zdanie - Doddy Ty tu rządzisz :):):)

Link to comment
Share on other sites

Co by nam się nie nudziło mamy kolejnego pieska do adopcji. [B]DRAGON[/B] - 3 letni amstaff, po szkoleniu PT. Łagodny do ludzi. Mieszkaniowy. Teraz jest u właścicieli, którzy chcą go koniecznie oddać bo zaczął demolować w domu...
Chętnie dadzą go do domu tymczasowego...
Przebywa w Warszawie.

Proszę, nie ma sensu byście komentowali ich postępowanie.
Wiadomo jakie każdy z nas ma opinie o takich ludziach. Chcą by pies przeszedł koniecznie przez fundacje.
Szukamy więc DT i potrzebujemy ogłoszeń.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/66314f6d8fd86bb9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/8ebb13b6be8c3508.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...