Jump to content
Dogomania

ALWARKO uległ wypadkowi, przy czym stracił czucie w tylnych łapkach! Szuka domu!


Recommended Posts

Tak. W styczniu 2012 odebralam trzylapka Golfa (teraz Drops). Czekalam na niego, ze wzgladu na zasady wwozu psow do Norwegi, ok. 4,5 miesiaca. Znalazlam Golfa na ... Dogomani i odwiedzilam w schronisku w sierpniu 2011. To wtedy zobaczylam Alwarka i NIE moglam tego slodaka nigdy zapomniec.

Link to comment
Share on other sites

MariBar przesłała co jest potrzebne a ja przekazałam to do schroniska :

[LIST]
[*][COLOR=#FF0000]EU-paszport[/COLOR] (gdzie nr. widac tez na pierwszej stronie) tam gdzie MariBar jest wpisana jako wlasciciel. W paszporcie ma byc takze ID-znak/nummer, potwierdzenie szczepienia na wscieklizne i odrobaczenia.
[*][COLOR=#FF0000]Szczepionka p-wsciekliznie. [/COLOR]
[*][COLOR=#FF0000]Odrobaczenie[/COLOR] przeciwko Echinococcus multilocularis zatwierdzonym środkiem (na przykład praziquantel czy epsiprantel)
[*][COLOR=#FF0000]ID[/COLOR] Tylko [COLOR=#FF0000]mikroczip[/COLOR] jest ważna dla zwierząt, które są oznaczone przez 3 lipca 2011 roku.
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Tak jak caryca przekazala NIE POTRZEBA badan krwi :). Psiak musi byc zaszczepiony na wscieklizne min. 3 tyg. przed wyjazdem. U Alwarka to przeciez kontunuacja rocznych szczepien, wiec on tylko potrzebuje potwierdzenia ze to jest faktem. Jak slyszalam to jego wznowiona szczepionka ma byc 22.12.. Mam nadzieje ze dla pewnosci weterynarz zaszczepi go w polowie listopada. Wtedy i te "3 tygodnie przed" i kontynacja bedzie OK. Wiem ze Alwarko nie lubi smyczy, ale czy probowal chodzic w szeleczkach a nie tylko w obrozy? :painting: Czy wiecie jak akceptuje pieluszki? Tak sie ciesze do .... rozpieszczania go ;)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, Alwarko będzie gotowy na wyjazd :)
Mam nadzieję, że dogada się z Dropsem, bo chłopak też ma swój charakterek i z zazdrości potrafi kłapać pyszczkiem ;) Nie był wyprowadzany na smyczy, bo jest tak usłuchany, że wystarczy raz powiedzieć i wraca grzecznie z fochem do człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Ag, mysle ze wszystko sie ladnie ulozy. Jestem "matka" 4 przygarnietych kotow i mowiono mi ze beda sie klocily, zeby nie brac nr. 2 czy tych pozostalych bo beda zazdrosne itp. Nie, jest dobrze. Kazde z nich dostaje duzo pieszczot i milosci tak ze nie konkuruja z soba. Najciezsze sa pierwsze miesiace. MIESIACE nie tygodnie. Ale potem nagle wszyscy znajduja swoje miejsce i zycie toczy sie dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MariBar']Ag, mysle ze wszystko sie ladnie ulozy. Jestem "matka" 4 przygarnietych kotow i mowiono mi ze beda sie klocily, zeby nie brac nr. 2 czy tych pozostalych bo beda zazdrosne itp. Nie, jest dobrze. Kazde z nich dostaje duzo pieszczot i milosci tak ze nie konkuruja z soba. Najciezsze sa pierwsze miesiace. MIESIACE nie tygodnie. Ale potem nagle wszyscy znajduja swoje miejsce i zycie toczy sie dalej :)[/QUOTE]

Bo Ty kochana jesteś aniołem i znosisz cierpliwie te trudne miesiące.
Jesteś cudowną osobą i cieszę się ,że dane mi było Cię poznać i ,że mam choć maleńki udział w tym szczęściu konińskich chłopaków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...