Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Ulka przypomnialam sobie czy jeden z tych malych pieskow nie znalazl by miejsca na Borowcu gdzie jest leonbergerka? mowilas ze oni chcieli malego psiaka jak Pusio znalazl DS.[/quote]

No tak!! Może nawet Misio!! Oni lubią czarne podpalane kudłacze!
Nie wiem czy oni mają dostęp do netu, jak nie to powiem mamie, żeby zaprosiła panią Basię do nas zobaczyć fotki.

Leonberger to jest pies i nie wiem czy z Misiem by się polubili. Ale raczej Uran jest spokojny. Jakby się Misio zachowywał, trzeba by sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja pytałam o odzież dla państwa.Jakie oni mniej więcej rozmiary potrzebują?
Co z lekami dla zwierzów?Podajcie mi nazwy chemiczne i jakie dawki biorą.[/quote]

Pokerku a może zadzwonisz? Państwo nie mają nic przeciwko, chętnie porozmawiają, bo mówiłam, że ktoś umie pomóc w temacie leków dla Kajtusia.
Sami najlepiej się dogadacie :)

Link to comment
Share on other sites

Poker wieś ma oddzielny wątek (link na 1 stronie).

A u państwa bez zmian.... Deklaracje z dogo skończyły się na deklaracjach :-(
Od nas dostali karmę dla psów i kotów oraz koce, poduszki, garnki, itd.

Niestety leków ani żwirku - czyli najpotrzebniejszych rzeczy - nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Poker wieś ma oddzielny wątek (link na 1 stronie).
A u państwa bez zmian.... Deklaracje z dogo skończyły się na deklaracjach :-(
Od nas dostali karmę dla psów i kotów oraz koce, poduszki, garnki, itd.
Niestety leków ani żwirku - czyli najpotrzebniejszych rzeczy - nie.[/quote]

A możecie podesłać adres do tych Państwa i tel?

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal jestem cheytna ,by pomóc.Pytałam 2 x o leki dla ludzi i psów,bo w tym mogłabym pomóc oraz w odzieży dla państwa.Przesyłanie karmy i żwirku uważam za bezsensowne,bo szkoda pieniędzy na przesyłkę.To są ciężkie rzeczy,więc lepiej kupić je na miejscu.Tak samo kołdry ,koce czy ręczniki dla zwierząt lepiej kupić w ciuchlandzie na miejscu.
Podaj konto,to przeleję 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja się chyba pogubiłam. Wiem, że można dzwonić czy do Państwa pojechać ale nie wiem gdzie jest jakiś telefon czy adres dlatego o nie prosiłam.
Państwo pieniędzy nie chcą ale wszelkie dobra i leki w naturze przyjmą.
Pieniądze można wpłacać na konto fundacji.

Tyle zrozumiałam - ale dla łatwości może mozna by zebrać takie dane w jednym poście.
- jakie konkretne leki (nazwy)
- co z materialnych spraw (żwirek, kuwet, koce)
- konto fundacji na które można wpłacać
- Adres i telefon (jeśli są w wątku ) jeśli nie to do kogo pisać o te dane
- może Wasz adres gdzie można by przesłać rzeczy materialne jak ktoś nie może sam dowieźć czy wysłać

Jeśli to gdzieś już jest to przepraszam ale wydawało mi się że śledzę cały wątek a nigdzie pewnych informacji nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ja mogę tylko podesłać pieniążki, nic do oddania takiego jak żwirek czy kuweta nie mam. To na jakie konto słać pieniążki - tych Państwa? To poproszę na priw[/quote]

Państwo nie chcą przyjmować pieniędzy na swoje konto, wolą na konto fundacji, żeby im kupić potrzebne rzeczy. Sami są schorowani i takie rzeczy jak jeżdżenie na pocztę, do banku i na zakupy są dla nich męczące, Mętków leży na uboczu z dala od cywilizacji...
Także jeśli chcesz pomóc państwu, proszę wpłać na konto Fundacji [B]koniecznie z dopiskiem "dla państwa z Mętkowa"
[/B] [CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Fundacja Pro Animals - Na Pomoc Zwierzętom
ul. Żeromskiego 6, 32-500 Chrzanów[/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[FONT=Tahoma] [COLOR=black] P[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]KO BP Oddz. I. w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717

[/COLOR][/SIZE][/FONT]Oczywiście można do nich zadzwonić, porozmawiać. Państwo chętnie zgodzili się na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja nadal jestem cheytna ,by pomóc.Pytałam 2 x o leki dla ludzi i psów,bo w tym mogłabym pomóc oraz w odzieży dla państwa.[/quote]

Pokerku a ja podałam Ci nr tel, żebyś z państwem porozmawiała o lekach. Tak będzie najłatwiej...

[quote name='Yorija']Ja się chyba pogubiłam. Wiem, że można dzwonić czy do Państwa pojechać ale nie wiem gdzie jest jakiś telefon czy adres dlatego o nie prosiłam.
Państwo pieniędzy nie chcą ale wszelkie dobra i leki w naturze przyjmą.
Pieniądze można wpłacać na konto fundacji.[/quote]

Już wysyłam pw z adresem i nr telefonu. Państwo chętnie przyjmą w gości :)
[QUOTE]
Tyle zrozumiałam - ale dla łatwości może mozna by zebrać takie dane w jednym poście.
- jakie konkretne leki (nazwy)
- co z materialnych spraw (żwirek, kuwet, koce)
- konto fundacji na które można wpłacać
- Adres i telefon (jeśli są w wątku ) jeśli nie to do kogo pisać o te dane
- może Wasz adres gdzie można by przesłać rzeczy materialne jak ktoś nie może sam dowieźć czy wysłać

Jeśli to gdzieś już jest to przepraszam ale wydawało mi się że śledzę cały wątek a nigdzie pewnych informacji nie znalazłam.[/quote]

Doskonały pomysł, dzięki. Już daję wszystko w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

Może podsumuję, bo dużo jest wpisow i można sie pogubić.

[SIZE=2][B]Zostało ustalone[/B][/SIZE]:

[B]wpłaty pieniężne [/B]na żwirek, karmy i inne rzeczy należy wpłacać [B]na konto Fundacji,[/B] a stamtąd [B]będzie zamawiane z dostawą do domu,żeby nie wydawać na przesyłki [/B]( np. w Krakvecie powyżej 100zl transport jest darmowy !)

Numer konta: [CENTER] [B][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]Fundacja Pro Animals - Na Pomoc Zwierzętom
ul. Żeromskiego 6, 32-500 Chrzanów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue] P[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]KO BP Oddz. I. w Chrzanowie
24 1020 2384 0000 9502 0095 0717

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B]koniecznie z dopiskiem "dla państwa z Mętkowa"


[/B]Indywidualna pomoc, np leki mile widziana, adres i tel na pw od Ulaa


[B][FONT=Tahoma][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...