Jump to content
Dogomania

Powitania - jesteś nowy? Przedstaw się!


BBeta

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ho ho... ale tu dużo "Naszych" :multi:
Ja się chyba jeszcze nie przedstawiałam na dogo, więc jesteśmy i szybko nadrabiamy zaległości:
Witają Was Nikita i Nesca duet czarno-złoty. Obie uśmiechnięte i zarośnięte :eviltong:

Pozdrawiamy spanielarzy i dogomaniaków :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikita.']Ho ho... ale tu dużo "Naszych" :multi:
Ja się chyba jeszcze nie przedstawiałam na dogo, więc jesteśmy i szybko nadrabiamy zaległości:
Witają Was Nikita i Nesca duet czarno-złoty. Obie uśmiechnięte i zarośnięte :eviltong:

Pozdrawiamy spanielarzy i dogomaniaków :p[/quote]
Witaj Nikita na Dogo. :multi:
Wyściskaj Neseczkę od nas. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikita.']Ho ho... ale tu dużo "Naszych" :multi:
Ja się chyba jeszcze nie przedstawiałam na dogo, więc jesteśmy i szybko nadrabiamy zaległości:
Witają Was Nikita i Nesca duet czarno-złoty. Obie uśmiechnięte i zarośnięte :eviltong:

Pozdrawiamy spanielarzy i dogomaniaków :p[/quote]


Witamy witamy:multi::loveu:. ładne imiona;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='1219ania']Witam wszystkich! Imię Ania,wiek 24 lata,Białystok,psiak Sara11 m-cy(cocker bez rodowodu).Na razie w roli obserwatorów;)[/quote]
hej:)
witamy na dogo, ale masz slicznego pieska w avatarku;) czekamy na wiecej informacji o piesiu i oczywiscie zdjec:lol:;)pozdrawiamy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie,

Od miesiąca mam suczkę w typie spaniela. Ma na razie 3 miesiące, wabi się [B]Lejdi [/B]i jest kochaniutka. Nie ma rodowodu, nawet nie wiem co z niej wyrośnie, ale to nie ma większego znaczenia. Na razie pracuję nad jej wychowaniem :razz:, bo straszny z niej uparciuch...
Mieszkamy na wsi, w okolicach Warszawy.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carter']Witajcie,

Od miesiąca mam suczkę w typie spaniela. Ma na razie 3 miesiące, wabi się [B]Lejdi [/B]i jest kochaniutka. Nie ma rodowodu, nawet nie wiem co z niej wyrośnie, ale to nie ma większego znaczenia. Na razie pracuję nad jej wychowaniem :razz:, bo straszny z niej uparciuch...
Mieszkamy na wsi, w okolicach Warszawy.

Pozdrawiamy[/quote]
[B]Carter[/B], witamy serdecznie. :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Również mam suczkę, ma roczek, jest moją perełką :)
Aktualnie jest na etapie nauki (skończyłyśmy szkolenie podstawowe, teraz uczę ją na własną rękę różnych zabaw) i zabawy (uwielbiam się z nią bawić).
Panna B. jest radosną sunią, bardzo dobrze socjalizowaną zarówno z innymi psiakami (szczególnie lubi większe psiaki) jak i z dziećmi.
Czuję się jakbym jej reklamę robiła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balejs']Witam :)
Również mam suczkę, ma roczek, jest moją perełką :)
Aktualnie jest na etapie nauki (skończyłyśmy szkolenie podstawowe, teraz uczę ją na własną rękę różnych zabaw) i zabawy (uwielbiam się z nią bawić).
Panna B. jest radosną sunią, bardzo dobrze socjalizowaną zarówno z innymi psiakami (szczególnie lubi większe psiaki) jak i z dziećmi.
Czuję się jakbym jej reklamę robiła ;)[/quote]
Witamy:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balejs']Witam :)
Również mam suczkę, ma roczek, jest moją perełką :)
Aktualnie jest na etapie nauki (skończyłyśmy szkolenie podstawowe, teraz uczę ją na własną rękę różnych zabaw) i zabawy (uwielbiam się z nią bawić).
Panna B. jest radosną sunią, bardzo dobrze socjalizowaną zarówno z innymi psiakami (szczególnie lubi większe psiaki) jak i z dziećmi.
Czuję się jakbym jej reklamę robiła ;)[/quote]
[B]Balejs[/B], witamy, witamy! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dominika & fado']witam wsztstkich,mam pieska FADO jest malutki ma dopiero 8 tyg.jest cudowny,zanim trafił do nas miał straszne początki swojego życia,był trzymany w klatce,miał pchełki,no i robaki,powoli doprowadzam go do ładu.Jest śliczniutki i będzie miał u nas dobrze.POZDRAWIAM[/quote]

hej:) witamy na dogo, masz cudownego pieska:loveu::loveu: dbaj o piesia:) pozdrawiamy i prosimy wiecej zdjec:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika & fado']hej,postaram się na bieżąco dorzucać fotki.[URL="http://fotosik.pl/pokaz_obrazek/7efa29b8f0be4812.html"]http://fotosik.pl/pokaz_obrazek/7efa29b8f0be4812.html [/URL]
[URL]http://fotosik.pl/pokaz_obrazek/13d9977d09ff2b66.html[/URL][/quote]

Maluszek jest slodziutki:loveu::loveu:ma piękną czerwoną obróżkę:) i ma taką samą miseczkę jak mój spajkuś jak był maleńki, bo teraz niestety ta miska została tylko na wodę, bo do jedzenia jest mu zamałą:)

A może założysz blogaska maluszkowi, gdzie będziesz mogła wstawiać do woli zdjęć i pisać co u was słychać itp?;) podzraiwma serdecznie i chochrańce dla maluszka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cocker___Tosia']Witam!
Mam suczkę, ma na imię Tosia i ma 2 mies. lubi jeść prawie wszystko. Jest Cocker spanielkiem. Lubi biegać, gryźć i drapać, ale można ją jeszcze oduczyć;). W tym momencie śpi, ale jak nie śpi to potrafi szaleć i szaleć:):Dog_run:[/quote]

witamy nową wlascicielke spanielka na dogo:loveu::loveu: póki mały to jeszcze dużo rzeczy mozna go oduczyć;) spanielki są bardzo zywiołowe, więc normalne że szaleje:) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To ja się witam jeszcze raz, bo poprzednim razem cos mi nie wyszło.. :cool3:
Moja ala spanielka ma na imie, jak niedawnej mojej przedmówczyni cocker, Tosia :evil_lol:
Ma juz 4 lata.. i podczas zakupu byłam przekonywana , że wyrośnie z niej Springer Spaniel (zapewne pseudohodowla, ale 4 lata temu nie byłam świadoma rzeczy, ktore dzieją sie w naszym kraju..:shake:) Choć teraz bardziej Antonina pasuje mi na miź cockera z jamnikiem, zreszta wiele osob ma takie samo wrażenie jak ja.. ;)
coż moge jeszcze powiedzieć...:rolleyes:
a ja nazywam sie Ada. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam!
Jestem właścicielką 8-miesięcznego czarnego jak noc szatana Korka (zwanego też Korek-Spanielem oraz Korczysławem, tudzież "dziadem").
Na dogomanii bywam od jakichś 10 miesięcy ale dotychczas pozostawałam incognito:)
Korczysław uwielbia wodę w każdej postaci (zwłaszcza oczka wodnego mojego ojca..) i pała głęboką nienawiścią do melodyjki z samochodu Family Frost (wyje lepiej niż malamut sąsiadów).
I to by było na tyle :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...