Jump to content
Dogomania

Borzoje


Fart

Recommended Posts

Niestety z przyczyn regulaminowych usuwam ten post --> na forum zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży!

I choć zależy mi na losie chartów to muszę wszystkich traktować na równych prawach [wirka]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj FART,

na wstepie musze Cie zmartwic...To jest forum, na ktorym zabronione jest zamieszczanie postow sensu stricte handlowych z ofertami sprzedazy szczeniat...

Zycze Ci jak najlepszych nabywcow na szczenieta, ale jak tylko Wirka rano bedzie w pracy, na pewno Ci to ogloszenie sciagnie...takie sa tutaj zasady :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poproszono mnie o pomoc w znalezieniu domu dla borzojki

suka jest z rodowodem, ma tytul Mlodziezowego Championa, Wszystkie certyfikaty na Championa doroslego...

Ma ponoc bardzo dobre pochodzenie (dla mnie to czarna magia) i chyba jest bardzo mila... ma tez utytułowane rodzenstwo.

Wyglada ze jest bardzo dobrym materiałem hodowlnym gdyby ktos o niej myslal pod tym katem.

coz wiecej mozna na forum dodac.

Do oddania jest za darmo tylko w super rece.

Link to comment
Share on other sites

Czesc Gocha

nie mam pojecia czy to ta sama suka..:))

I tak nikt sie tym nie zainteresowal ani do hodowli ani do kochania , ani szpanowania ze ma w domu championa.

Nikt. Zero zapytan, zero ciekawosci.

Nie ma zanajomych ktorzy mogliby byc zainteresowani tak klopotliwa rasa ( pielegnacja, ilosc miejsca... )

Co do szytego sromu... osobiscie nie widze problemu aby miala miec szczeniaki. Sory za porownanie.. kobiety tez maja nacinane przy porodzie i wszytko sie goi i maja wiele dzieci... a poza tym jest mozliwosc zrobienia cesarki w razie jakichkolwiek problemow. Wazne zeby miala zdrowa macice w ktorej donosi maluchy.

Przeciez to czy ma byc hodowlana czy nie to naprawde najmniejszy problem.

Link to comment
Share on other sites

Lazarus mnie chodziło o sukę o imieniu Bea od A.K. ma chyba z 5 latek.

a Ty jaką sukę masz do oddania, jakiego koloru i ile ma lat???

Jedna kobieta z Krakowa poszukuje borzoja do kochania, ale coś więcej będę wiedziała dopiero po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Gocha

Zadajesz mi pytania na ktore chyba na forum nie umiem odpowiedziec:))

kolor...?

wiek...?

musialaby przewertowac katalogi;)

Jezeli mozesz popytaj, tu nie chodzi o kynologiczna przyszlosc suki ale o domu w ktorym poswieci sie jej troche wiecej czasu i nie bedzie muslala samotnie siedziec wiele godzin w domu, kochajacy i cierpliwy. Zwlaszcza ze juz raz zmieniala otoczenie i chyba nie moze przyzwyczaic sie do nowego trybu zycia...

Link to comment
Share on other sites

No tak, Tomasz juz na mnie doniósł!

Miła to faktycznie skrót od Bogumiła. Posiadamy w tej chwili 10 swoich chartów : 6 borzoi i 4 whippety, oraz jednego whippeciego młodzika, który czeka na dokonanie wszelkich formalnosci by wyleciec do Stanów.

Nasza hodowla to Władca Traw. Mieszkamy w Poznaniu. Witam wszystkich charciarzy na Forum.

Miła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...