Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']yyy ale one sa wystawiane jutro :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

błaahahhahaahha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::oops:

no widzisz nie sprawdziłam,a zawsze byłam na wystawach z moją w soboty;)

To w takim razie czekam na wiadomość:razz:i foty;)
No i trzymam kciuki,bo Ty chyba wystawiasz :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Waxy'][URL]http://picasaweb.google.pl/Feainewedd/MWPRSOPOT0908[/URL]
zdjątka.
Jestem na maksa wkurzona bo tuż przed tollerami mi wysiadł aparat :angryy: !
I na akity nie miałam aparatu.. przepraszam wszystkich
Jak ktoś chce jakieś fotencje proszę napisać - wyśle na e-maila pełny rozmiar ;-)[/quote]
I tak sędziowanie się spóźniło aż o dwie godziny! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy'][URL]http://picasaweb.google.pl/Feainewedd/MWPRSOPOT0908[/URL]
zdjątka.
Jestem na maksa wkurzona bo tuż przed tollerami mi wysiadł aparat :angryy: !
I na akity nie miałam aparatu.. przepraszam wszystkich
Jak ktoś chce jakieś fotencje proszę napisać - wyśle na e-maila pełny rozmiar ;-)[/quote]

oo ja poprosze flaciszcza na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :D Please! Czy moglabym je wrzucic na nasze forum? Jak podpisac? :D

Nasze "dziecko" - [B]Compendio Aruba[/B] zgarnelo BOBa z poczatkujaca handlerka Zuzia :D fajo!

Link to comment
Share on other sites

Wykończona jestem po wystawie, jutro bede dalej robic zdjecia wiec wstawie razem.
Dzieki za spotkanie z tymi ktorych poznałam, po psach najczesciej :lol:
Jutro szukac przy Dobkach i OBI, Onki tez zalicze i pewnie Friss, no moze Agility.
Szkoda, ze nia ma tam jakis pojazdów do przemieszczania sie szybszego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/47/tndsc0052dh3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4310/tndsc0332fi5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5365/tndsc0039an9.jpg[/IMG]
Dziś w sumie robiłam najwięcej zdjęc amstaffów, bo nie chciało mi się spejcalnie łazic miedzy ringami. Potem tylko na finałach cykałam. :evil_lol: zdjęcia będe powoli wstawiac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']błaahahhahaahha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::oops:

no widzisz nie sprawdziłam,a zawsze byłam na wystawach z moją w soboty;)

To w takim razie czekam na wiadomość:razz:i foty;)
No i trzymam kciuki,bo Ty chyba wystawiasz :kciuki:[/quote]

ano wystawiam i nawet mam w planach wracanie z Diego jednym pociagiem - oj bedzie rozruba :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Wykończona jestem po wystawie, jutro bede dalej robic zdjecia wiec wstawie razem.
Dzieki za spotkanie z tymi ktorych poznałam, po psach najczesciej :lol:
Jutro szukac przy Dobkach i OBI, Onki tez zalicze i pewnie Friss, no moze Agility.
Szkoda, ze nia ma tam jakis pojazdów do przemieszczania sie szybszego :lol:[/quote]

JAK BY MOżNA TO POPROSZE POFOCIć PINCZERY MINI;):modla:
Doberman (17) 11.25
Fila Brasileiro (2) 12.15
[B]Pinczer miniaturowy (10) 12.20[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']... a co Ci korki zrobiły ? ze im tak zle zyczysz:evil_lol:[/quote]

[FONT=Century Gothic]Im to akurat życze dobrze :evil_lol: Tylko sobie nie życze "korków" na półwyspie bo te potrafią dać w kość :roll:[/FONT]

[quote name='Elitesse']ano wystawiam i nawet mam w planach wracanie z Diego jednym pociagiem - oj bedzie rozruba :evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Century Gothic]Aga a na którym ringu jesteście? Może uda mi się do was choć na chwilkę wpaść :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A my zdjęc nie mamy:oops:, za to CWC, CACiB, BOB itp, itd:multi::sweetCyb:

Bardzo mnie zirytowalo, to, że w tym roku nie wolno było wchodzi z psami od zabianki, chłopaczek na bramie tłumaczył, że tu nie ma weterynarza i trzeba od głownego wejscia, bo tam jest wet. Przy mnie kilka osób (zwiedzajacych) odeszło od bramy i zrezygnowało w ogóle - i tym sposobem było mniej widzów.
A od głownego wejscia nikt - NIKT nie chciał nawet ksiązeczki, zgłoszenia, nikt nie patrzył z jakim psem wjezdzam, jedyny komentarz (bylo nas w samochodzie troje) jaki uslyszałam, "ło jesu ale was dużo":evil_lol:
Mogłam wejśc z dywizja psów nie wazne jakich.
Gratulacje:loveu::cool2::Rose: dla agilitowców - jak zawsze byłyscie świetne! JESTESCIE REWELACYJNE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']1. Podchalan [286]
2. Bearded [14]
3. PON [282]

A ja o fotki pudelkow poprosze! :)

No i agiltowe! Bez Kubusia :(, ale z psami z BAT :)[/quote]

a czemu Kubusia nie było? ja rozumiem, ze jescze nie skacze, ale tak towarzysko?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...