Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja z warszawy i to pociągiem wiec nie pomogę :(

co do noclegów. zaczęłam szukać jakieś 2 tyg. temu i przez 2 dni wykonałam jakieś 30 telefonów i tyle samo maili napisałam. większość zajęta albo nocleg ponad 100 zł/osobodoba albo psów nie chcą albo na taką małą ilość dni nie przyjmą (na 4 dni jade w nietypowym terminie i im to nie pasi). Po tych 3 dniach szukania znalazłam ! w Gdańsku dokładnie, trochę daleko od cywilizacji, plaży ale jest. Płacę 70 zł za dobę (ja 50 zł + 2 psy po 10 zł) Radzę się pospieszyć w szukaniu bo już tylko jakieś apartamenty zostają albo campingi :P

pytanie do osób z trójmiasta. czy naprawde ganiają ludzi z psami na tych plażach ? ja nie mam zamiaru siedzieć tam z nimi w godzinach szczytu bo by im się białko chyba ścięło. Chciałabym sobie z nimi tam kiedyś wieczorkiem pójść na spacer żeby poszalały w wodzie. albo znacie dojazd z gdańska (przykładowo z dworca pkp) do jakiejś dzikiej plaży ?

Link to comment
Share on other sites

My będziemy na pewno i na pewno się wystawiamy. :)

Boberek, spokojnie w Gdańsku można psy "pławić", jeśli wie się gdzie. :cool3: . A jak jeszcze nia ma odpowiedniej pogody to bez obaw można pójść. Ja mieszkam bliziutko plaży w Gdańsku i mola brzeźnieńskiego. Obok mola faktycznie ludzie są, ale im bliżej portu tym większe pustki.
Generalnie, tam gdzie nie ma nikogo to kamienie w Brzeźnie i okoliczna plaża, blisko portu. :) Nigdy jeszcze mnie stamtąd nie wygonili, ani nic nie mówili.

Link to comment
Share on other sites

Normalny 1,78 zł, ulgowy dla uczniów i studentów 1,39 zł (do biletów są automaty na peronie), a dla psa za 1,10 zł (pies musi mieć kaganiec, większość kanarów niestety lubi się przyczepić - koleżanka dostała mandat za szczeniaczka bez kagańca...). :)


Można iść pieszo, mówię to jest kwestia 10-15 minut. :) Nie wiem jaka ulica odchodzi od peronu, w każdym razie po wyjściu trzeba się kierować w stronę... Gdańska po prostu. Trzeba będziemy przejść paroma uliczkami, ale najlepiej zapytać o dojście na Hipodrom - chyba każdy mieszkaniec Sopotu będzie znał drogę. ;) Jak będziecie chcieli to będę mogła rozrysować Wam mapkę. A jakby co to piszcie, mnie jeden przystanek nie zbawi, a przyjść po kogoś mogę. ;)

Link to comment
Share on other sites

No to zobaczę na miejscu jak to będzie wyglądać, ale pewnie pojadę tym SKM, o ile pies będzie chciał znowu wejść po długiej podróży ;) Jak coś to pieszo.. najwyżej przechodniów będę pytała :lol:

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że tam jest napisane Wyścigi. :crazyeye:Ewidentnie ślepa jestem.

No w każdym razie do Kamiennego Potoku jest chyba trochę dalej, więc najlepiej SKM-ką, jak Axusia mówi, w stronę Gdyni. Chyba tak najlepiej, bo bez gubienia się i oszczędność czasu. ;)

Aleb, masz tam jakiś hotel czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, będę na wystawie z suką w ciąży i czy wypada to powiedzieć sędziemu ? :D Zapewne będzie to widać tylko dla ludzi którzy wiedzą, że jest w ciąży bo to pierwszy miesiąc będzie. Nigdy jakoś nie miałam okazji wyjść na ring z suką w ciąży dlatego się pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...