Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BEAGLE
2006 PSY klasa mlodziezy
1. BLACK BI GURU
2. IDOLEK DAN-LU
3. SPOTLESS MANDARYN
4. OSKAR LACIATA SFORA
5. RIKI KUJAWSKI CZAR
6. ZYGA PA-BO-MAR

2007 PSY klasa mlodziezy
1. GRUNWALD Z CHOJNICZANKI
2. LARES CANTRE CANTABELLA
3. PERSELINO LI
4. READY TOPAZZLOCISTY
5. ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH


POZDRAWIAM ULA & KASIM NOCNY BLASK (CTR)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlciaK']czesc Natalka i Luna do zobaczenia w Sopocie
mamy nadzieje ze sie Wam spodoba[/quote]

Cześć! Nie byłam jeszcze nad morzem na wystawie wiec trzeba wszystkiego spróbowac! Jade m in dlatego ze chce zobaczyc Kasima/ i inne psy z tamtąd/,bo raczej na te same wystawy czesto nie jeździmy a w Poznaniu z racji debiuty jakos nie myslałam o poznawaniu sie :D

To do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']2004 =120


Boberek jak będziesz wystawiać swoje Goldenki to możliwe ze się spotkamy na ringu :-)
KATHLEEN JULIETTE Staszel, suka, klasa otwarta, Golden retriever[/quote]


hmm... na wystawie może tak ale na ringu to wątpię :P chyba ze na porównaniu ^^ Ja będę z Astrą Akoyą Gilded w klasie pośredniej i z Nirwaną Gordius w championach :)

Jeszcze chwila a bym już zarezerwowała domek w sopocie niedaleko wystawy na ten weekend. na szczęście weszłam tu i patrzę... co ?! nie można tam z psami na plażę !? co za chory pomysł... znacie może jakieś ośrodki które sa blisko morza, jest dobry dojazd na teren wystawy komunikacją miejską i na plaży tam można być z psami ?

Link to comment
Share on other sites

Ktos cos pisał o wystawie nad morzem - musze tego kogos rozczarowac bo od Hipodromu do morza jest spory kawałek :lol:;)
Bede obowiązkowo na tej wystawie ;)
Blizej wystawy przedstawie swoj ubior, zobaczymy czy bede jako wystawca, startujacy w zawodach czy zwykły człek. Dam znac i w razie czego prosze o podejscie i sie przywitanie, jak poznac ? po ONkowej suni.
Ale jeszcze dam znac ;)

Link to comment
Share on other sites

psy zgłoszone, pokoiki od piątku do wtorku zarezerwowane i jedziemy ! :D niestety pokoje nie w Sopocie ale w Gdańsku ale lepsze to niż z Warszawy się tłuc tylko na wystawę. ha, ta wystawa będzie typowo rekreacyjna :D tak przy okazji wypoczynku nad morzem ;) a nóż widelec coś się uda.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o noclegi, to właśnie gdzie (w jakich miastach) polecacie prócz Sopotu? Chodzi mi o to, żeby było blisko na teren wystawy, bo nie będę miała samochodu...
A w ogóle to osoby z Sopotu!!!
Jakie miejsce, kwatery polecacie do spania, niedrogie, gdzie chętnie przyjmą psa...?

Link to comment
Share on other sites

Może coś w Gdyni ? z Gdyni do Sopotu jeździ autobus miejski a jesli nie autobus to kolejka SKM. Jedzie sie ok. 15 minut.
Nawet chetnie moge kogoś 'zabrac' tzn zaprowadzic na wystawe :)
Z tego co wiem w Gdyni cos by sie znalazło.

Znalazłam takie :
w Gdyni
[url]http://www.eholiday.pl/noclegi-4182.html[/url]
w Sopocie
[url]http://www.eholiday.pl/noclegi-14861.html[/url]

Chyba trzebaby zadzwonic i zapytac czy mozna psy ze sobą brac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...