Jump to content
Dogomania

Obawa o zdrowie psa


Rike

Recommended Posts

Witam

Krotki wstep zeby bylo jasne o co chodzi. Mieszkam w bloku, wynajmuje jeden pokoj, mam psa Alaskan Malamute (tylko bez tego ze w bloku psa takiego trzymac nie mozna) Psiak byl kupiony po zastanowieniu i zapoznaniu sie z rasa i wiem czego wymaga. No ale do rzeczy, gdy wracamy ze spacerow (co 2 h z nim wychodze, bo to szczeniak 3-miesieczny) Maly od razu na balkon idzie spac. Wiem, ze te psy sa przyzwyczajone do zimna, ale on ma dopiero podszerstek i sie obawiam, czy nic mu nie bedzie, bo przeciez tak cieplo to nie jest. W pokoju mam juz lodowke bo caly czas balkon otwarty zostawialem, no ale ile wytrzymac mozna i w koncu zaczalem go przymykac. Prosze o jakies opinie na ten temat, czy z psiakiem wszystko ok bedzie, czy jednak zmuszac go do siedzenia w pokoju (praktycznie caly czas spi, gdy wracamy), dodam, ze w pokoju mam chlodno, ale to widocznie temu eskimosowi nie wystarcza.

Link to comment
Share on other sites

dzieki czytalem to juz:) Twoj psiak jest juz duzy a moj to 3 misieczny szczeniak, no ale skoro sam sie tam pcha i tyle siedzi to mu chyba dobrze...wrocilismy przed chwila ze spaceru to sie pacnal kolo lozka, o reke sie doprosil i glaskany obgryza kostke;d

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, Rike, mały sobie krzywdy zrobić nie da ;)
Wcale nie tak łatwo jest przeziębić takiego, jak to nazwałeś, Eskimosa, choć wcale nie jest to niemożliwe.
Uczulam jedynie przed wypuszczaniem psa na zimno, kiedy ma mokry lub wilgotny włos- to może faktycznie zaszkodzic.
W "normalnych" warunkach, pozwól mu być tym, kim się urodził, czyli psem północy ;) (upewnij się, że zwierzak nie da rady wyskoczyć przez balkon!!!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...