Jump to content
Dogomania

Amstaff Fobos szuka domu. 2-gi rok w hotelu.


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']oczywiscie ze dam, ale najpierw [B][COLOR=Red]ktos kto ma kontakt z psem i moze cos o nim powiedziec [/COLOR][/B]musi mi podac tekst takiego ogloszenia.[/quote]
To chyba pozostaje hycel - jako ośrodek informacji.
Ja wiem tyle, że jest zamknięty w klatce i zostaje wypuszczony na dwór w nocy...ale nie wiem czy biega całą noc czy tylko na siu i kuu.

Link to comment
Share on other sites

:roll:

ASTEK to pies w typie amstaffa, byl znaleziony w Żabiel Woli(mazowieckie), nie jest psem mlodym a w wieku dojrzalym(ok 7 lat).
Nie jest tez psem wylewnym do ludzi ale tez nie wykazuje agresji w stosunku do nich, natomiast do innnych psow(samice i samce) nie jest przyjaznie nastawiony. Mogl mieszkac na podworku, nie jest generalnie zaniedbanym psem, jest typem samotnika.

Jedno natomiast wiadomo napewno. Jesli pies nie znajdzie domu tymczasowego czy tez stalego, odpowidzialnych ludzi, znajacych te rase, bedzie poddany eutanazji, juz na dniach.

Nie jest to oferta sprzedazy psa a adopcji psa. Nowy opiekun podpisuje umowe adopcyjną. Przed wydaniem do adopcji, pies bedzie wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Dwa dni temu do jednego z mieszkańców Żabiej Woli przybłąkał się amstaff - bardzo przyjazny względem ludzi, zadbany ale z wyraźnymi ranami po pogryzieniu. Pies wyglądał na zdrowego, miał apetyt, nie był osowiały. Osoba która go znalazła nie mogła go zatrzymać. [/quote]

rozumiem ze ogłoszenia o znalezieniu psa zostały tam wywieszone oraz w okolicach. Czy nikt nie pytał o psa? czy nikt nie poznał psa ze moze akurat sasiada

Link to comment
Share on other sites

Schronisko do którego miał trafić jest czasowo zamknięte, pies siedzi u hycla tam jest przepełnienie a on nie dogaduje się z innymi psami. [B][SIZE=5][COLOR=red]Odwiedza go kasiaprodex :Rose:[/COLOR][/SIZE][/B] i ona może potwierdzić, że groźba jutrzejszego uśpienia jest jak najbardziej realna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...