Jump to content
Dogomania

Wiesio - Gucio-miał złamane łapy i miednice a teraz ma cudowny dom DZIĘKUJEMY


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesio otrzymał nowe imię GUCIO. Czuje się dobrze. Wychodzi na krótkie spacery. Jest rozpieszczany przez nowych opiekunów, którzy odwiedzają go dwa razy dziennie. Przywożą mu pyszne rybki za którymi Gucio szaleje.

Dzisiaj osobiście poznałam nowych właścicieli Gucia. Mogę powiedzieć jedno Gucio wygrał los na loterii.

Link to comment
Share on other sites

Ania i Kropka!
uściskaj ode mnie nowych opiekunów Gucio-Wiesia....
On nam tez zapadl w pamięć i ja np. wiele o Wiesiu myślałam i zamartwiałam sie że taki śliczny,młodziutki pies pozostanie bezdomną kaleką...
Zdjęli i nam kamień z serca za co Im b.dziekuję...

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę właścicieli Gucia wstawiam wiadomość do Was wszystkich:

[I]Witam Anię i Kropkę
i Wszystkich InternautóW, którzy szukali pomocy dla naszego Wiesia_GUCIA.
GUCIO jet NASZYM Ukochanym Psiakiem , a ja i mój mąż jesteśmy od teraz
jego rodziną na dobre i na złe.
Serdecznie Wam Wszystkim Dziękujemy!!!

Serdecznie pragnę Wam podziekować za wszystko co robicie i co
zrobiliście dla naszego Gucia, za te ciepłe i miłe słowa pod naszym adresem.
Teraz trzymamy kciuki,żeby Gucio zdrowiał i zeby można było rozpocząć
rehabilitację. Narazie odwiedzamy GUCIA w klinice w Kortowie kilka razy dziennie
i widzimy jak on sie cieszy na nasz widok i pragnie naszej obecności. to
jest niesamowite jak ten psiak pragnie żyć! My też pragniemy aby z nami
zyłi był od teraz na zawsze!.

Jeszcze raz serdeecznie Pozdrawiam i mocno śćiskam p. Anię i resztę
Towarzystwa Ludzi o Wrażliwych Sercach!!!!<serducho>
Małgorzata Żuk[/I]

Link to comment
Share on other sites

nareszcie doczekaliśmy z gustawem szczęśliwego końca:megagrin:.....
jeszcZe tylko trudy rehabilitacji i będziesz się cieszył sprawnością i bliskością swojej kochającej rodziny

PANI GOSIU -JESTEŚCIE WIELCY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomość od właścicieli Gucia:

[I][B]Witam Panią,[/B][/I]
[I]mam dobre wieści od naszego kochanego Gucia:[/I]
[I]Gucio ma się dobrze, szybko zaklimatyzował sie w nowym domu, poznaje wszystkie zakamaraki, lubi się bawić swoimi zabawkami ( a najlepiej plastikowymi butelkami po wodzie mineralnej- frajda niesamowita!) i jest ciekawy świata, ale jest przy tym grzeczny, aczkolwiek charakterny też jest. Jest jeden problem nad którym usilnie pracujemy- Gucio boi sie chodzić po schodach tzn. schodzi ze schodów bez problemu, natomiast boi sie wchodzić na górę i nie jest to spowodowane bólem , wygląda to raczej na jakąś blokadę psychiczną., tak jakby psiak miał niemiłe wspomnienia dot. wchodzenia na schody. Tak poza tym to jest dobrze. .Jesteśmy juz po wstępnych rozmowach z lekarzem w sprawie rehabilitacji i czekamy na telefon, kiedy możemy przyjechac z naszym Guciem.[/I]
[I]Gustaw jeszce nie używa operowanej łapki przy chodzeniu, ale jak biega za piłeczką i jest rozbawiony to podpiera się na tej łapce i nawet podskakuje. Łapka ładnie sie zagoiła powolI zarasta sierścią. A sierść Gucia nabrała z lekka połysku i tez ładnie wygląda. Na zakończenie tylko doodam, że wczoraj odwiedziliśmy Poliklinikę w Kortowie , na dyżurze była akurat p. dr Renata Nieradka, bardzo się ucieszyła na nasz widok, a zwłaszcza naszego Gucia, który dumnie przepradował obok rercepcji i się położył na środku poczekalni, Gustaw zachowywal się nie jak pacjent , ale jak gość . Rozbawił nas swoim zachowaniem. P. Renata stwierdziła jednoznacznie , że Gucio ma się baardzo dobrze i teraz pozostało rozpocząć rehabilitację i trzymac mocno kciuki , żeby się udało jak najlepiej usprawnić operowaną łapkę.[/I]
[I]To tyle wieści od Gucia i jego Pani.[/I]

[I] [B]Serdeczne uściski i pozdrowienia dla Pani i wszystkich Dogomaniaków z Forum Dogomanii[/B][/I]
[I][B]Małgorzata ŻUK[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nowe wiadomości od Wspaniałej Guciowej Rodzinki:loveu:

[I]Witam![/I]
[INDENT][I]Pani Aniu przesyłam Pani kilka fotek naszego Gucia juz w domu - jak wygląda nasz kochany psiak. Poza tym Gucio ma się dobrze, a może nawet coraz lepiej, tak oceniają nasi znajomi i rodzina. Oczywiście Gucia nie da sie nie lubić, urabia sobie każdego, a zwłaszcza uwielbia harce z dziećmi - zwłaszcza z ich piłkami. Juz raz musiałam odkupić piłkę dzieciom sąsiadki, no cóż!!![/I]
[I]A tak na poważnie to Gustaw juz bez problemu śmiga po schodach góra i dół, nie boi sie wychodzić na balkon, codziennie jest na pływalni czyli nad jeziorem kortowskim - pływa coraz lepiej i coraz dalej - to wg lekarzy tej dla niego najlepsza forma rehabilitacja; robimy tez w domu zimne okłady żelowe i ćwiczenia łapki wg zaleceń i jakoś pomalutku do przodu i coraz bardziej sie poznajemy . Chociaż ja mam wrażenie, ze Gucio jest z nami od zawsze.Tyle wieści od Gucia i jego Pani.[/I]
[I]Małgorzata Zuk[/I]
[I][B]Serdeczne pozdrowienia dla Pani i wszystkich Pani Znajomych z Forum Dogomanii

[B]I kilka foteczek szczęśliwego Gustawa:
[/B]
[IMG]http://i36.tinypic.com/2aez1if.jpg[/IMG]

[IMG]http://i38.tinypic.com/msbr7a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/bjfhpw.jpg[/IMG]


[/B][/I]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Jagoda,że przypomniałaś mi historię Gucia.....
Nawet niedawno o nim myślałam...? Czy łapeczka sprawna jako tako...?
A tu, proszę..!!!!!!:multi::multi::multi:
Masz rację..takie historie uskrzydlają...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...