Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

[quote name='kometa']Kilka wstrząsajacych sprostowań-te makabrycznie wygladające kości-to są kosci bydła, z którego mięso zostało podane psom, kolejna sprawa-psy z blizanmi na pysku-jak w kazdym schronisku są psy agresywne w stosunku do innych psów-tak i tu, tylko ze np na paluchu są trzymane na łańcuchach, a tu niestety razem z innymi psami-i te blizny są normalnym efektem pogryzień, jezeli chodzi o wykorzystanie mojego zdjęcia bez mojej zgody-to przedstawia ono STARE ZŁAMANIE nogi psa (sprawdź mądralo diagnozę na sggw a nie upubliczniaj tendencyjnych zdjeć), ktore zapewne ma już kilka lat!
zatem slajdy tendencyjne, jeżeli chcecie to takie same mogę zrobić na paluchu albo u emirowej lub w kazdym innym schronie.
jak chcesz-to pokazuj prawde i prawdziwe dowody, bo za takie oszczerstwa szykuje Ci się sprawa w sądzie:evil_lol:[/quote]

[B][SIZE=3]Kometa uważaj, bo ty trafisz do sądu szybciej niż myślisz i to na ławę oskarżonych, a towarzystwo będziesz miała godne siebie.[/SIZE][/B]

EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam maila: nie dzis, a jutro sie dowiem, jak zadecydowal DS dla Bisia w niemczech.

Jeszcze jedna wazna informacja dla wszystkich (dostalam przez email), ktorzy z Niemcami utrzymuja jakies "zwierzece":razz: kontakty


[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jakis psychol (w stylu Hanibal Lector) podajacy sie za wet/lub znawce zwierzat szuka psów i nie tylko, w kraju i za granica. Nie wiem dokladnie, co z nimi robi, nie chce tez wiedziec.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wazne jest nazwisko: w sprawie nazwiska piszcie w razie potrzeby do mnie i traktujcie je prosze poufnie. tzn. nie powinno sie nigdzie publicznie pojawic. Dzieki[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jakis psychol (w stylu Hanibal Lector) podajacy sie za wet/lub znawce zwierzat szuka psów i nie tylko w kraju i za granica. Nie wiem dokladnie, co z nimi robi, nie chce tez wiedziec.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wazne jest nazwisko: ...[/COLOR][/SIZE][/quote]

..a ja bym chciala wiedziec co robi...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']
dostałam maila: nie dzis, a jutro sie dowiem, jak zadecydowal DS dla Bisia w niemczech.

Jeszcze jedna wazna informacja dla wszystkich (dostalam przez email), ktorzy z Niemcami utrzymuja jakies "zwierzece":razz: kontakty


[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jakis psychol (w stylu Hanibal Lector) podajacy sie za wet/lub znawce zwierzat szuka psów i nie tylko w kraju i za granica. Nie wiem dokladnie, co z nimi robi, nie chce tez wiedziec.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wazne jest nazwisko: FLORIAN STEINAU[/COLOR][/SIZE]
[/quote]
[B]może laboratoria doświadczalne lub farma na skóry/futra/ mięso?:roll:[/B]


[B]P.S. dostałam osatnio wirusa w czystej postaci w mailu-bez textu-po kliknięciu jet wirus-zabija wszystkie programy natychmiast-lecz spokojna mała ktokolwiek to przysłał muszę go zawieźc-[/B][B]komp. i programy całe.[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co robi dokladnie. Jakies okrucienstwa ze zwierzetami.
Nie wiem czy miecho itd. czy by sie mu to oplacalo. Bo koles jest w stanie i kase za psiaka zaplacic, jesli tylko jest w jego typie:crazyeye: . Ale doswiadczenia pasuje. Choc z informacji wynika, ze to kompletny zwyrodnialec i raczej prywatnie dziala...

Jakby kto psiaka do Niemiec wysylal, nie zaszkodzi zapytac.

ciekawam, gdzie policja. zapytam sie zreszta. ale..no tak...a gdzie policja w K i innych...ach

tak czy siak, nazwisko pamietajcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Charly, powklejaj té informacje na wszystkich mozliwych wátkach (wiem ze jest ich duzo :oops: -na ile mozesz). To bardzo wazna informacja.[/quote]


Na "Czarne kwiatki" też prosze wkleic ostrzeżenie
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Dostalam informacje, ze z tym nazwiskiem trzeba bardzo bardzo poufnie pracowac, poniewaz koles nie wie jeszcze i ma nie wiedziec, ze jest namierzony.



Glupio gdyby koles przeczytal ta informacje i przedstawil sie innym nazwiskiem. ja usuwam posta, prosze usuncie, kto mnie zacytowal

dzieki

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Podziwiajcie ciotki:[/SIZE][/B]
[B][/B]
To na początek. Bisio nie chciał zdjęć, bo najpierw musiał sie poprzytulać i posiedzieć na kolankach!
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5975/pict7389zn1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3733/pict7394jz5.jpg[/IMG]

A tu Bisio na moich kolankach z koleżanką onką!
[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3872/pict7390hj6.jpg[/IMG]

A tu najukochańsze pyszczydło::loveu:

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5059/pict7403dx0.jpg[/IMG]

A tu spacer:
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7224/pict7396vb9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5110/pict7395nm0.jpg[/IMG]

A tu buziaki dla ciotek!

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1746/pict7401vq2.jpg[/IMG]

Mile widziane odwiedziny połączone ze spacerem, oraz gotowane, pyszne domowe jedzenie. Bisio ma niedoczynność tarczycy, ale nie musi być na diecie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r*']Mam jeszcze filmik, ale nie umiem wstawiać.

Będę od czsu do czasu odwiedzać Bisia i mu gotować jedzenie. Kto jeszcze?
No i ta obroża, może buć używana.[/quote]


Kasiu wiadomo, ze nie mozesz tam chodzić cały czas. Dziekujemy za to,ze tam bylaś i go ukochałaś.:angel::angel::angel: Najwazniejsze, ze mały ma dobrą opieke w klinice. moze za jakis czas jak sie polepszy jego stan bedą potrzebne nowe fotki, zeby ostatecznie pokazać jak mu się polepsza.

wiadomo juz jak dlugo tam posiedzi?

bo jesli w Polsce nie bedzie domku, Bisio bedzie musial otrzymac pelne szczepienia 3 tygodnie przed wyjazdem. No i oczywiscie chipa tez. w miare mozliwosci kastracja (ale to moze tez byc zrobione na miejscu)

Link to comment
Share on other sites

W miarę możliwości będe do Bisia chodzić, bo mam teżinne obowiązki. W lecznicy za duzo nie pyatałam, bo była akurat operacja. Ogólnie zapytałam o zdrowie, postępy, po co na co itd.
Bisio leży w pokoiku z sunią dziewczynką po wypadku, także bezdomną. Panie, które ją odwiedzają i donoszą jedzenie, częstują zawsze Bisia. A klinika jest bardzo przyjazna i sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r*']W miarę możliwości będe do Bisia chodzić, bo mam teżinne obowiązki. W lecznicy za duzo nie pyatałam, bo była akurat operacja. Ogólnie zapytałam o zdrowie, postępy, po co na co itd.
Bisio leży w pokoiku z sunią dziewczynką po wypadku, także bezdomną. Panie, które ją odwiedzają i donoszą jedzenie, częstują zawsze Bisia.


niesamowite, ze az tyle dobrych ludzisk tam dochodzi do tych psiakow:crazyeye::loveu: Jakie to miłe:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']A czy można wpaść jutro?
Mam obrożę mogę zawieść tylko czy nie bedzie za duża?[/quote]

Można odwiedzać Bisia.
Bisio ma prowizoryczną obrożę zrobioną ze smyczki. I sobie pomyślałam, że dla jego wygody przydałaby się jakaś normalna. Moje obróżki po dużych psiakach służą już bidom, a w domu mam teraz psa kurdupla.
Jakby się jakaś używana nie znalazła, to ja kupię nową tyle, że czasu na razie nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...