Jump to content
Dogomania

Wystawianie westie


ewelinka_m

Recommended Posts

  • 1 month later...

My nie, my się skubiemy gruntownie i czekamy aż w miejscu operacji wyrośnie piękny włos ;) I wystawiamy się pewnie dopiero w Warszawie czyli lipiec.
Wcześniej chciałam do NDM , 5-6 kwietnia ale stwierdziłam ze wolę , zeby mial lepszy włos. No i 5-6 jedziemy na zawody do Płocka zamiast na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']Łee czemu gdzie tam fajne wystawy to mam za daleko? :placz: Niestety Katowice nie moje tereny.. Ale zapraszam do Sopotu i Gdyni :evil_lol:[/quote]

Sopot dopiero w sierpniu ale ja chcę pojechać, Bzik nigdy morza nie widział :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Sopot dopiero w sierpniu ale ja chcę pojechać, Bzik nigdy morza nie widział :oops:[/quote]

Moje też nigdy morza nie widziały:oops: zawsze nad jezioro jezdzily:evil_lol:

Fifka była raz w Świnoujściu na dwa dni:cool3: ale nigdzie zabardzo chodzić nie mogła bo nas 3 psy goniły... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Tzn ? :cool3:[/quote]

Chyba nie pojedzie:shake: chodzi jak osioł ze spuszczoną głową (a na ringówce wogóle nie chodzi:placz:). Przez szczeniaki miała ciążę urojoną:shake: jest drażliwa, nic jej się nie chce... i do tego zbrązowiał jej nos :angryy:
Więc chyba tylko Zuzia jedzie podbijać ringi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...