Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']Sabina, może załóż suni wątek, ew. zrobi to ktoś inny, tylko potrzeba więcej informacji i fotek. Ta sunia ma szansę stać się ślicznym przytulakiem, ale musimy jej w tym pomóc. Zobowiązuję się zrobić Allegro.[/QUOTE]
....powiedzial niezawodny wujek Gallegro.

Dolaczam sié do tej prosby o wátek. Moze znajdzie sié DT dla malutkiej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Sabina, może załóż suni wątek, ew. zrobi to ktoś inny, tylko potrzeba więcej informacji i fotek. Ta sunia ma szansę stać się ślicznym przytulakiem, ale musimy jej w tym pomóc. Zobowiązuję się zrobić Allegro.[/quote]

Watek gotowy:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106221[/URL]


PS. Sorki za te offy....:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']świetnie,ciekawe jak się zachowuje ,pewnie boi się wszystkiego[/quote]

A wyobrażcie sobie że nie. Na początku zwiedzała ogród i latała z uśmiechniętym pycholem :crazyeye:, potem solidnie zjadla i podeszla do mnie żeby ją pogłaskać......aż sama się zdziwiłam. Nie chce wchodzic do domu, a raczej boi się i będę miec przeprawę żeby ją jakoś na noc wepchnąć do środka. Myślałam że położy się w budzie na ogrodzie ale zapiera się niemiłosiarnie i nic z tego. Za to leży chętnie pod drzwiami na schodach na miękkim futrzaku jednak na noc muszę ją wciągnąc bo zimno. Na razie trochę z dystansem, jak zaufa - będzie super sunią. :lol:
I jest śliczna chociaż cała w kołtunach. Trochę kosmetyki i naprawdę cudna sunia chociaż strasznie zmarnowana. Cycuchy wiszą, widać musiała dużo rodzić i to pewnikiem w schronisku......:shake:

Link to comment
Share on other sites

To że dzielna dom mieć będzie i nie umrze samotna w schronie jak jej przyjaciółka z budy - to zasługa [COLOR=red]albiemu. [/COLOR][COLOR=black]Jej nowe życie zawdzięczją największe bidy schroniskowe, a Dzielna na pewno do nich należy.....:buzi:[/COLOR]
Kasiula dzięki !!!:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dzielna właśnie robi obchód po domu, spokojnie, nie nerwowo.....bardzo ją lustro zainteresowało, a wogóle to obwąchala wszystko dookoła.
Jest u mnie raptem parę godzin, a już się zaczyna otwierać, daje się poglaskać wszystkim domownikom i jakby mniej się boi.
Dzielna jest naprawdę dzielna. :eviltong: Będzie dobrze.....:loveu:, jej po prostu ludzia brakowało...

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam jeszcze że z Orzechowców z Dzielną przyjechala jeszcze jedna sunia i przeżylam szok kiedy ją zobaczyłam. Coś złego musiało sie w jej życiu ostatnio wydarzyć, Brunia niemiłosiernie schudla i podczas kąpieli wyczułam złamane żebro na jej chudym ciałku.....:-(
Ziutabenia - sunia Brunia jest cudowna, łagodna przytulanka, bardzo grzeczna, ułożona. Jestem pewna że przyniesie ci dużo radości. To jest taka sunia, którą bezproblemowo mogłabym zostawić jako 3 moją rezydentkę. A dzisiejszej nocy w domu będę miała 5 psiaków - tego jeszcze nie było. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Aha beciu66 moze jakas foteczke zapodasz :)[/quote]

Bardzo chętnie Szpilka ale od jakiegoś czasu mam problem z wystawieniem zdjęć, nie wiem co się dzieje, imageShack mi szwankuje....:shake:
Dzielna i Brunia już śpią....:sleep2:, Brunia wtulona w kocyczek z moimi suczynkami zaś Dzielna zaś Dzielna w drugiej części domu gdzie ma ciszę, święty spokój i swój smrodek...schroniskowy :evil_lol:. Oj będzie roboty przy niej ,będzie.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']beciu jak chesz to wyslij mi fotki na adres a ja wstawie :) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Chciałabym zobaczyc metamorfoze Dzielnej napewno bedzie baaaaaardzo wyrazna, schroniskowy smrodek jest poprostu zniewalajacy:evil_lol::diabloti:[/quote]

U mnie Dzielna żadnej metamorfozy nie przeszla, niestety. Przyjechala po południu i zdążyłam wykąpać tylko Brunię ,a koło Dzielnej straszna robota, zresztą nie chcialam jej stresowac bo czuła sie niepewnie i nie chciała do domu wejśc.....:shake: Tak więc Dzielna jedzie niestety skołtuniona z tym swoim zapaszkiem , chyba pierwszy raz oddajemy tak zaniedbanego psa...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...