Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sprawy maja się tak

ja dzisiaj zadzwonię do Jacka do Warszawy który pomagał nam w transporcie Bianki czy może wyjechac na połowę trasy Waszawa - Rzeszów. Mam nadzieję uda mu się nam pomóc po raz kolejny :)

DWA

pilnie domek będzie do sprawdzenia w Gdyni - genialni ludzie się odezwali bioą Dzielną od ręki ze wszystkimi bagażami jej zycia - będą w stanie do Waszawy dojechać, TERAZ PLAN

Zietabeba Dzielna trafi do Ciebie na czas otrzebny do zorganizowania się tych ludzi do Ciebie a podejrzewam że bęzie to szybko bo strasznie chcą jej pomóc. Co nie zmienia faktu, że ich domek sprawdzimy. Bez względu na wynik teraz na głowie stanę aby zorganizować wszystko na przyszły tydzień.

DOGOMANIO DO DZIEŁA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Zamordowany w DS......:placz::placz::placz:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102644&highlight=berni&page=27[/URL]

:placz::placz::placz:[/quote]

To wielka tragedia. Zanim to wkleiłaś, to właśnie myślałam, że dom dla Dzielnej kroi się tak daleko, nie będziemy wiedziały co się z sunią dzieje i oby sytuacja się nie powtórzyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Czy domek w Tczewie jest pewny/sprawdzony? Jakimi warunkami dysponuje.
Mam zapytanie z Allegro, a nie chciałbym w ciemno odmawiać. W jakim wieku może być sunia?[/quote]
Moim zdaniem trzeba sprawdzić każdy sensowny,który jest zainteresowany, szczególnie jak jest bliżej. Wybrać ten który okaże się najlepszy. Musimy wiedzieć co z tą sunią będzie.

Albiemu odezwij się, zdaj sie na gallegro z szukaniem domku. On już jest starym wyjadaczem i na pewno znajdzie ten najlepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek'] (...) Albiemu odezwij się, zdaj sie na gallegro z szukaniem domku. On już jest [B]starym wyjadaczem[/B] i na pewno znajdzie ten najlepszy.[/quote]

:crazyeye: Tego wyjadacza jakoś przełknąłem, ale żeby zaraz stary... :mad:
Wandziu, trudno o lepszego od Ciebie, tropiciela domków ;)
Chodzi o to, ze nie mogę zwlekać z odpowiedzią, a tak naprawdę, to nie wiadomo nic na 100%...
Ponawiam pytanie o przybliżony wiek suni.
W opisie aukcji użyłem sformułowania "sunia ma swoje lata", a to mało precyzyjne określenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...