Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, nie wyszło nam z tą sunią myślę że sprawa jest nadal otwarta. Pani Nadzieja to wspaniała kobieta kochająca nad życie psiaki, Sobota była niewypałem dlatego że należało z sunią iść do lekarza a już późna pora zastała nas w schronisku, doszły problemy rodzinne i chwilowa klapa.
Nie trzeba tracić nadzieji, myślę,że się uda tylko z opóźnieniem.
Problemem tej pani jest pobyt męża w szpitalu i nie ma narazie z kim zostawić.
Sunia troszkę nieufnie podeszła do niej, taka zasmusona jak u starszej pani nie ucieszyła się na jej widok, to zrozumiałe zwłaszcza jak się jest w takim miejscu.
Głowa do góry na wszystko trzeba czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] To moze Ziutabena moglaby pomóc?[/quote]

Chętnie dam Dzielnej DT, tyle, że w tym tygodniu i w następnym ze względu na pracę nie mogę pojechać aż pod Przemyśl. Rzeczywiście zmarnowany weekend, ale..., ale dałabym radę podjechać po sunię mniej więcej do połowy drogi. Może znajdzie się ktoś, kto zabierze Dzielną ze schroniska i podwiezie w kierunku Warszawy 150-200 km, pokryję koszty paliwa.

Najważniejsze jest wyciągnięcie suni ze schronu, spotkanie u weta i dopiero w następnej kolejności zadbanie o wygląd. Jest zima i dla starszej pani powrót do budy po kąpieli w schronie może się bardzo źle skończyć.

Link to comment
Share on other sites

Szpilka najlepiej teraz ;)
bez prawka klapa :\ ja jezdze czym sie da (no traktorami i kombajnami nie jezdze :D ), a prawko tylko na 1 kategorie ;) ... 2 lata temu po 7 latach zakonczylam kat B i powiem szczerze, ze gdybym auta teraz nie miala to... kaplica wydostac sie gdziekolwiek..

[IMG]http://download.klimacik.pl/e-gify.com/787.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja wpadam na wątek aby wypaść - dzwoniła do mnie Pani z Warszawy, poruszona Dzielną, nic na 100% ale warto by było jak najszybciej zorganizować transport do Ziutabeny aby się poznały :)
Jak na mój zawsze sprawny nos - kobieta rewelacja! Ma w pracy z lodówce jedzenie dla bezdomniaków aby im pomóc, w domu dwie schroniskowe biedy.
Wieczorem usiądę na dogo, przeglądnę mapę i działamy - w końcu czas mi na to pozwoli :)

[COLOR=red][B]Ziatabena!!!! :D DZIĘKI!!!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...