Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj przeglądałam stare zdjęcia ze schroniska, znalazłam jedno na którym jest Dzielna i jej kompanka zwana Pieczarką .....


wstawiam link bo zdjęcie nie jest przyjemne
[URL]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fcf46da40b0464df[/URL]

zdjęcie wiem .... koszmarne ale dzięki niemu możecie poznać tą której nie ma ....

Link to comment
Share on other sites

W tle widać ich budę, której wejście jest zabite pomarańczową szmatą ... całe życie Pieczarki w takim czymś. Ja cieszę się niezmiernie tym, że Dzielnej się udało jednak myśl o tych, którym nie udało się pomóc jest przytłaczająca.

o resztę ze zdjęcia nie pytajcie, bo to stare czasy, które oddają w części to z czym musiałyśmy się zmagać .... niech nie wrócą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']dzisiaj przeglądałam stare zdjęcia ze schroniska, znalazłam jedno na którym jest Dzielna i jej kompanka zwana Pieczarką .....


wstawiam link bo zdjęcie nie jest przyjemne
[URL]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fcf46da40b0464df[/URL]

zdjęcie wiem .... koszmarne ale dzięki niemu możecie poznać tą której nie ma ....[/quote]

zdjęcie.. ech:-(:-(:-(
ale przynajmniej Pieczarka nie jest anonimowa

Link to comment
Share on other sites

Jakie przykre te zdjęcia :-(. Ale obie już wyrwały się z tego koszmaru - bardzo żal, że Pieczarka w taki sposób :placz:. Mam nadzieję, że Dzielna teraz będzie żyć pełnią psiego życia za obie - za siebie i Pieczarkę [quote]Dzielnej się udało jednak myśl o tych, którym nie udało się pomóc jest przytłaczająca.[/quote]Oooo tak!!! Niestety głową muru nie przebijesz, najwyżej rozwalisz głowę.

Link to comment
Share on other sites

Boże w jakim syfie te zwierzęta musiały żyć...:-( Jak czlowiek mało wie o miejscach ,które noszą nazwę "schronisko" i mają nieść pomoc potrzebującym . Czy miska pożywienia , czystej wody to tak dużo ? Dlaczego taka ilość schronów staje się mordowniami?? :-(Albiemu i wszystkie dziewczyny, które tyle zdziałałyście dobrego dla tych psiaków Wielkie Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Misio dostał odroczenie wyroku o kilka dni, bo ludzie cały czas szukają jakiegoś domu. Ta dziewczyna ,która się nim opiekowała dzisiaj wyjeżdza. Misio zostanie sam. Syn kobiety ktora zmarła bęzie mu tylko dostarczał jedzenie ale to nie wystarczy...a tak nikt nie podejdzie zeby z nim porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczynki< nastroj kiepski bo starania o Kazia poszły w...mój nosek cichutko chlipie,chociaż kazio nie należł do moich faworytow,czyli włochatych ppusieczek. to jego los był mi baarrddzzoo... z racji tego że był blisko... O naszej królewnie Dzielnej nie mam nic na razie wiekiego do powiedzena bo do weta idziemy dopiero po świętach z racji tego że skubana cały czs się wylizuje z tego mleka, coraz mniej ale zawsze.co prawda mogłabym już robić badania tego guza na głowie, ale jak ją obserwuje to widze że z dnia na dzien wydaje mi się że ma lepsze samopoczucie, choć takie samo miałam już po tygodniu jej pobytu
a ciągle się poprawia!!! nie pisałam jeszxcze że wydawało nam się ze Dzielna jest głucha, a okazało sie że po prostu musiała przypomnieć sobie ludzki głos:multi:Tropche na nią krzyczymy jak się wylizuje z tego mleka i w tedy zrywa się dziewcze na równe nogi i podchodzi żeby ją tarmosić.

Link to comment
Share on other sites

W sobote pszyjechała do nas Dasza-dziewczynka z Litwy która przyjeżdża do nas na święta i Dzielną pokochała od razu, a Dzielna ją...Dzielna potrzebuje bardzo pieszczot czego nie zauważyliśmy z początku jej pobytu a teraz to prawdziwa przytulanka;).Wczoraj napędzila nam stracha bo poszła spać do sypialni a teraz tam śpi Daszka)Zdziwiło mnie to, bo wczesniej tego nie robiła i bałam się że żle się czuje ale póżniej przyszła na swoje kojo... mamy kilka zdjęć ale mało czasu żeby je zmiejszyć i powrzucać,postaram się jednak zmusić do działań mojego małżona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']nie pisałam jeszxcze że wydawało nam się ze Dzielna jest głucha, a okazało sie że po prostu musiała przypomnieć sobie ludzki głos:multi:Tropche na nią krzyczymy jak się wylizuje z tego mleka i w tedy zrywa się dziewcze na równe nogi i podchodzi żeby ją tarmosić.[/quote]


Sprawiała wrażenie mocno niedosłyszącej.......tak sie cieszę że słyszy. :multi:

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko ok.Wczoraj odwoziłam małą Daszke do Gdańska bo wracała już na Litwe i tak wiecie jak to jest, bieganina, święta itp...Dzielna idzie w poniedziałek do weta ale oprucz szczepień nic jej pewnie nie zrobią bo cały czas leci jej z dwóch sutków. podejrzewam że tym razem dostanie środki wysuszające czego chcieliśmy uniknąć ale już dłużej nie możemy czekać, bo każdy dzień opóznia jej operacje i to jest zagrożeniem jej dalszego życia.Nie wiem też co dzieje się z jej nogami bo zaczeła tak chodzić jakby się ślizgała nawet na dworzu i wtedy siada. początkowo myśleliśmy że to na panelach a le teraz robi to wszędzie, ale też nie zawsze.Więc też weta o to zapytam. pije też litrami wodę więc podejrzewam ból zębów...Zostanie dokładnie zbadana i myśle że tym razem będzie już można zbadać krew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...