Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

Dzielna ciągle śpi, z przerwami na małe co nie co:sabber: i spacerki. dzisiaj zostały pierwszy raz same w domu.Dzielna się właśnie położyła na Holly posłanku, szkoda że nie moe zrobić zdjęć-wczoraj popsułam aparat, ale spróbuje telefonem,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdy czytam takie zakończenia jak to zawsze przychodzi mi do głowy pytanie: czemu czasem musi być tak źle aby było dobrze???, czemu niektóry pies musi przejść piekło aby dojść do dobrego, normalnego życia??? Może droga do edenu zawsze prowadzi przez piekło???
Holly :Rose: :Rose: . Ugłaskania dla Dzielnej. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0081.gif[/IMG]
A może zdjęcie u kubraczku?? :oops:

Link to comment
Share on other sites

nie bylo mnie 3 tygodnie,zagladam dzis na dogo skoro swita na dogo i co czytam:crazyeye:super sie ciesze i moze zaczne czesciej wyjezdzac na dluzej zeby wszystkie watki psow ktore sledze tak wlasnie sie konczyly??:diabloti:
Holly 1 tez sie przylaczam do podziekowan, za to co zrobilas

Link to comment
Share on other sites

kurcze, każdy mi dziękuje, naprawde ja to zrobiłam z przyjemnością i nie musi mi nikt dziękować! Dzielnej kubraczek poszedł do śmieći bo nie zdawał egzaminu, wczoraj miała bandaż- też się zsunął. Ciągle wylizuje te sutki, a dla mnie to oznacza -opóżnienie badań.Czego bym bardzo nie chciała. Dzielna zaklimatyzowała się już u nas na dobre...po spacerze wbiega do klatki, staje przed drzwiami i skromnie pomerduje ogonkiem. apetyt też jej dopisuje.Dzielna raz Holly ustępuje raz na nią warknie, ale ja się tam w ich układy nie mieszam.Dzielna jest królową w dużym pokoju a Holly w sypialni.czasami Holly położy się na kanapie gdzieś z brzegu i ją tam sznurkiem do zabawy zachęca ale Dzielna zachowuje dystans...Bidulka nasza kochana , jesteśmy pewni że jest głucha, a wnajleprzym razie przygłucha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...