Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Holly ja wciąż nie mam pewności czy masz świadomość jak wielkiej rzeczy dokonałaś!!!! Uratowałaś psie życie, Dzielna stała się jednostką, zaistniała po tylu strasznych przejściach. Daj jej trochę czasu, zobaczysz jak będzie Was kochać. Nie wiem jak Wy ale ja patrząc na adopcje psów takich jak Dzielna, często czuje ich świadomość swoejgo wieku, mijającego czasu i tego, że połowa ich życia już za nimi. One potrafią bardzo kochać, śpieszą się ze swoją wielką miłością, są zupełnie inne niż psy młode, zdrowe które nie miały złych doświadczeń.

Holly pod tą sierścią bije już spokojne stare psie serce i bije dla Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

No to sobie dzisiaj pospałam do 11:multi:.Tego mi było trzeba- wyspać się porządnie.O Brunie się nie martwie, wiem że Ziutabenia nie da jej nikomu nieodpowiedniemu.Holly robi pokaz swoich zabawek przed Dzielną ale jej to nie ineresuje, na razie odsypia stres.

Link to comment
Share on other sites

Albiemu ja nie zrobiłam nic wielkiego, po prostu ją przygarnęłam a to dzięki temu że że tak przeszywająco potrafiłaś opisać jej cierpienie,dzięki mojemu mężowi (choć musiałam wylać wiele łez przez tydzień, zanim się zgodził) który zapewnia nam godziwy byt. I tym wszystkim którym jej los nie był obojętny i pomogli nam w transporcie i trzymali kciuki- TO DZIĘKI WAM DZIELNA JEST Z NAMI- i za to wam z całego serca DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

piąte pazurki udało się obciąć bez problemu,były tylko wrośnięte w sierść.Gorzej natomiast wygląda sprawa jej cycuszków, cały czas wydobywa się z nich mleko a właściwie brzydko pachnąca wydzielina,którą Dzielna cały czas pobudza wylizując się. dostała na to antybiotyk i mamy przykaz robienia okładów.Dostała też witaminki CALO-PET na wzmocnienie i co najważniejsze czipa.Całą prawą stronę suteczków ma do usunięcia, ponieważ w każdym ma guza w tym jednego niepokojąco dużego.Z lewej natomiast jest jeden i prawdopodobnie wystarczy go wyłuskać.Wszystko będzie poprzedzone badaniami , które wykluczą możliwe do tej pory przerzuty na klatke piersiową. Ten guzek na głowie, będzie badany dokładnie jak Dzielna trochę się ustabilizuje.Ma jeszcze kilka kaszaczków na ciele ale póki się nie powiększą nie są grożne.U weterynarza czuła się świetnie aż wszyscy byli zdziwieni, spacer z powrotem też musiał jej się podobać, szła dumnie obserwując świat.Dla mnie była to niesamowita przyjemność bo cały czas szła przy nodze czego do tej pory nie znałam bo Holly chodzi jak jej pasuje (wiem że to moja wina. A Dzielna szła jak dama.Ja jestem dobrej myśli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1'] A Dzielna szła jak dama.Ja jestem dobrej myśli...[/quote]
Dzielna wie ,że dostała szansę jaką ma się tylko raz w życiu :loveu:,.śliczna kobietka u wspaniałych ludzi.
Ona pewnie z czasem się zacznie bawić,jak się odstresuje zacznie żyć pełnią życia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszcze ludzom psiaków przy nodze,które chodza jak "dama"Ja niestety często ląduje gębą w tujach sąsiada,w zime robie przejażdżki na d...,bo wychowałam bezstresowo.Gratuluje Dzielnej.Bardzo sie cieszymy,gdy ktoś może być dumny z psiaka ze schroniska,to daje też innym do myślenia,ze takiego psa nie można przekreślać,bo często własciciel jest mile zaskoczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Zazdroszcze ludzom psiaków przy nodze,które chodza jak "dama"Ja niestety często ląduje gębą w tujach sąsiada,w zime robie przejażdżki na d...,bo wychowałam bezstresowo...[/quote]

Ja też i wcale tego nie żałuję, ani nie zazdroszczę psów "przy nodze".

A szczęściem Dzielnej bardzo się raduję. Gratuluję Holly serca i odwagi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...