Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Ciezko okreslic wiek pasa.... ja robie to po zabkach, siersci, budowie, a Dzielna to nie wyglada najlepiej..... siersc brudna, skudłaczona, długa... wydaje mi sie ze moze miec około 7 lat ... moze wiecej[/quote]

Oczywiście, że biorę poprawkę na jej fatalny stan, ale zawsze to już jakaś sensowna informacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']...raczej gwiazda telewizyjna i idol dogomaniaczek:evil_lol:[/quote]

A Ty jak zwykle musisz mi dokuczać :cool3:

Ciekawe, czy nie powinnaś się teraz zajmować biznesplanem, a nie łazić po dogo :mad:... widzisz, ja tez potrafię się odgryzć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']A Ty jak zwykle musisz mi dokuczać :cool3:

Ciekawe, czy nie powinnaś się teraz zajmować biznesplanem, a nie łazić po dogo :mad:... widzisz, ja tez potrafię się odgryzć ;)[/quote]

no przecież się zajmuję :evil_lol:
To tylko taki przerywnik... moje hobby... dokuczanie wujkowi gallegro :eviltong:

I uważam, że fan club powinnyśmy załozyć, co Wy na to, ciotki? :cool3:;) ja mogę być prezesem, mam doświadczenie :p.

Tomku, trzeba było się z tym liczyć, że występując w tv ściągniesz na siebie tłumy piszczących fanek, no po prostu przestałeś być anonimowy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim. jestem nowa, zalogowałam się dopiero wczoraj, ale losy DZIELNEj prześledizłam całe odkąd Albiemu przesłała mi link.To do mnie ma przyjechać ta dzielna istotka.Jeśli ja również moge tutaj zabrać głos to wiedzcie że jeśli znalazłaby się domek gdzieś bliżej i może lepszy niż nasz to ja trzymam kciuki, bo pragne tylko szczęścia dla niej. Ale jeśli los tak zechce, a dobre dusze w tym pomogą i trafi do nas,to miękiego posłania,pełnej miski i kochających serc jej nie zabraknie nigdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']Cześć wszystkim. jestem nowa, zalogowałam się dopiero wczoraj, ale losy DZIELNEj prześledizłam całe odkąd Albiemu przesłała mi link.To do mnie ma przyjechać ta dzielna istotka.Jeśli ja również moge tutaj zabrać głos to wiedzcie że jeśli znalazłaby się domek gdzieś bliżej i może lepszy niż nasz to ja trzymam kciuki, bo pragne tylko szczęścia dla niej. Ale jeśli los tak zechce, a dobre dusze w tym pomogą i trafi do nas,to miękiego posłania,pełnej miski i kochających serc jej nie zabraknie nigdy.[/quote]
No i o to przecież chodzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']Cześć wszystkim. jestem nowa, zalogowałam się dopiero wczoraj, ale losy DZIELNEj prześledizłam całe odkąd Albiemu przesłała mi link.To do mnie ma przyjechać ta dzielna istotka.Jeśli ja również moge tutaj zabrać głos to wiedzcie że jeśli znalazłaby się domek gdzieś bliżej i może lepszy niż nasz to ja trzymam kciuki, bo pragne tylko szczęścia dla niej. Ale jeśli los tak zechce, a dobre dusze w tym pomogą i trafi do nas,to miękiego posłania,pełnej miski i kochających serc jej nie zabraknie nigdy.[/quote]


Bardzo ładnie napisałaś, więc Dzielna miałaby szczęście, dużo szczęścia, gdyby pojechała do Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

Albiemu wkracza :)

no to już wiecie, że holly to osoba która chce wziąć Dzielną - dzięki Sylwia, że się zalogowałaś i wiem juź działasz!

Holly spotka się z konkretną i bardzo sensowną osobą, która zajmuje się adopcjami i mam pełne zaufanie bo polecona przez samą Agę Czakrę której ufam niezmiernie :) Spotkanie ma być w przyszłym tygodniu. Co więcej - Holly skontaktuje się z Ziutabenią bo chce parcypować w kosztach pobytu i wizyty u weta w czasie kiedy Dzielna będzie u niej. To gest który naprawdę dobrze świadczy - Ziutabenia się broni ale ja stwierdziłam, że najlepiej jak się dogadają między sobą :D
W sobotę Dzielna jedzie do Kielc gdzie odbiera ją Jacek z Warszawy i dowozi do Ziutabeni :)

Mój nos podpowiada, że wszystko będzie ok - ja mam dylema - jak ją mam przywieźć do Rzeszowa z Orzechowców?? To spory kawałej drogi i jutro musimy to zrobić. Pewnie w ostatniej chwili na pograniczu cucu się to jak zwykle uda :)

Link to comment
Share on other sites

i tak po cichemu - Ziutabenia weźmie do siebie dwie suczki bo stwierdziła, że skoro taaaaki kawał drogi to lepiej odrazu dwie :)


ZIUTABENIA !!!! DZIĘKI!!!!

na pytanie o wiek - ja daje Dzielnej dość szeroki przedział 7 -10 lat - widać, że sporo rodziło dziewcze, sutki wyciągnięte, w ciężkich warunkach Orzechowskich to mocno wyniszcza ....

Aaaaa - Dzielna początkiem marca pojedzie na Mazury z Jackiem i jeśli domek się sprawdzi (a wierzę mocno, że tak) to Holly ją tam odbierze :)

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o koszty- pare osób deklarowalo pomoc (w tym ja tez) i mysle, ze ziutabena zrobila wystarczajáco duzo dajác Dzielnej cieply kát odrobiné milosci, dlatego nie powinna dokladac sié do zadnych kosztów Dzielnej.
Napiszcie tylko jak wygláda sytuacja finansowa suni na dzien dzisiejszy (plus ewentualny koszt transportu do Rzeszowa).

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#8b0000][SIZE=5]POMOCY!!!!! [/SIZE][/COLOR][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#8b0000]POTRZEBNY CHOCIAZ DT!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#8b0000]Sunia z wciaz w schronisku w Krzyczkach (nie ma watka)... Blagamy o pomoc!!!!!![/COLOR][/B]

[SIZE=3]Przerazona suczka(?) z problemami skórnymi. Siedzi zalekniona w budzie. Mimo strachu nie wykazuje zadnej agresji. Pilnie potrzebuje kogos kto da jej szanse..[/SIZE]

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5171/obraz1152bl2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...