Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Link do identycznej aukcji, ale w wersji wyróżnionej: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=309645864[/URL]

[/B]Jeśli chodzi o tymczas, to nie mogę go zaoferować na dłużej, ponieważ czekam na ofiarę mordowni w Krzyczkach - Xeni:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105063[/url]
Do czasu jej przyjazdu (czyt. doprowadzenia jej do jako-takiego stanu), mógłbym przetrzymać Dzielną u siebie. Tutaj rodzi się pytanie... czy warto angażować transport, zakładając, że za chwilę będzie potrzebny następny DT lub hotelik.
No chyba, że ten tymczas lub hotelik, byłby niedaleko Warszawy.
Mieszkam w okolicy Siedlec (ok. 70 km na wschód od Wawy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']sluchajcie, a co z ponoc wspanialym hotelikiem w Niepolomicach pod Wa-wá? Gdyby Gallegro wziál sunié na pierwszy szok, byloby blisko do hoteliku! ponoc psy sá tam kochane i niedrogo 150 zl za m-c o ile sié nie mylé. ale wiem to od osób trzecich.[/quote]

Niepołomice są pod Krakowem. Jest tam już inna nasza sunia Bianka która spędza nam sen z powiek i której usilnie próbujemy dom znależć.
Dlatego wiemy co to stres z trzymania psiaka w hoteliku, pieniążki są, a za chwile nie ma bo ludzie przenoszą sie na inne bidy a problem zostaje z nami. Dlatego szukamy dla Dzielnej jakiegoś tymczasu za jedzonko i podstawowe zabiegi weterynaryjne ale i tu potrzebujemy waszego wsparcia bo same rady nie damy....

Link to comment
Share on other sites

ale Ziutabena zaoferowala pomoc, ja tez já wsparlam, wiéc w czym problem,
cytujé:
"Jeśli na już nie macie DT, to szybko dobry hotelik trzeba jej znaleźć. Ja przez miesiąc lub dwa pokryję koszty, leczenia też. Nie mogę jej zabrać do siebie, bo mam dużo psów i byłoby to dla niej niebezpieczne, a przede wszystkim nie miałaby spokoju. Koniecznie trzeba zabrać ją szybko ze schronu, bo będzie żal, jak nie zdążymy."

nie damy suni zginác a nie takie biedy znajdujá domy. troszké by sié podreperowala bo w schronie nawet nie ma jak jej zrobic fotek jest taka biedna.

czy uwazasz Beciu, ze wsadzimy sunie do hoteliku i o niej zapomnimy? bédziemy o niá walczyc az znajdzie dom - dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie chciałam nikogo urazić, nasza Bianka w Niepołomicach jest cały czas dzielnie wspomagana, niemniej martwimy sie z albiemu co będzie w wypadku kiedy jej pobyt w hoteliku będzie przedłużał sie w nieskończoność. Dlatego szukamy tańszej opcji, tańszej nie znaczy gorszej, za to z ogromną dawką serca. I mamy już coś na oku...:razz:
sprawa rozstrzygnie sie niebawem, tak że trzymajcie mocno kciuki...:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Miałam pierwszy telefon w sprawie Dzielnej

Pani z Sopotu, ma zamiar wsadzić w pociąg swoje dwie schroniskowe biedy i przyjechać z nimi sprawdzić jak sie dogadają z Dzielną - dla mnie to niesamowite wręcz.
Ma jeszcze zadzwonić, narazie to wstępne gadanie.

Link to comment
Share on other sites

narazie to wstępna rozmowa, ma się do mnie odezwać jeszcze ALE ja zawsze się cieszę jak juz mam zdjęcia szczęśliwego psa z nowego domu a to spory kawał drogi ...... mam nadzieję, że zadzwoni ale czy? Trzymajcie mocno kciuki, niech Dzielna jak najszybciej znajdzie dom...

Link to comment
Share on other sites

..cyk cyk, a ja o tej pannie nie moge przestac myslec... :(
Tyle tam ich jeszcze...

Dzielna pewnie spi w budzie... Ciekawe czy o czyms sni...? Czy moze snic psiak, ktory pogodzil sie juz ze swoim podlym losem...? Psiak, ktory nie oczekuje, ze cos sie zmieni? CZY ONE SNIĄ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...